Forum despre Dova Capital SRL

ana Miercuri, 21 Noiembrie 2012
Stie cineva cum sunt cei de la dova capital? Am fost chemata la interviu pt postul de operator call center si nu am reusit sa aflu prea multe despre ei.
Multumesc
hulk Miercuri, 21 Noiembrie 2012
call center pe romana? stii ceva mai multe detalii despre ce ar implica aceasta pozitie (suni sau primesti telefoane, ce produse-servicii)? as putea sa-mi fac o parere si sa-ti spun un interval de salarii. nu de alta dar stiu ceva despre piata de call center de la noi :)
ana Miercuri, 21 Noiembrie 2012
Pai eu am aplicat pe romana, si am inteles ca trebuie sa suni si sa prezinti anumite produse..era programul de 17-21 l-v, si sambata 11-15..cam atat stiu si eu din anuntul lor de pe ejobs.
hul Miercuri, 21 Noiembrie 2012
am inteles, atunci se pleaca de la un 8-9 mil si se ajunge la pana in 12 mil. ar trebui sa ai si niste bonusuri de target, asta pt ca tu suni.
Monik Vineri, 4 Ianuarie 2013
Buna ziua, azi trebuie sa ma prezint la interviu la ei pentru postul de asistent manager, din intamplare aveti idee de mediu de lucru, managementul de zi cu zi, salariu practicat de ei, programul de lucru sau orice alta informatie ?
O zi buna
andrei Marti, 5 Februarie 2013
Buna! dintre cei care ati mai fost la interviuri stiti cumva ce gen de produse promoveaza acesata companie? sau ce conditii sunt mai exact pe postul de reprezentant vanzari?
multumesc pentru raspunsuri :)
raluca13 Marti, 5 Februarie 2013
Buna Andrei, si eu am fost chemata la un interviu pentru maine...eu nu gasesc sincer unde am aplicat la ei, dar m-au chemat tot pentru vanzari
razvan Marti, 5 Februarie 2013
Salut si eu am fost chemat la interviu maine pe postul de reprezentant vanzari da nu prea se gasesc detalii despre firma adica ce vinde si din cate am gasit pe net nu sunt de incredere au sediul intr-un apartament si cel mai probabil vand aspiratoare gen top shop daca ati gasit ceva despre ei postati sa vedem care e misteru sa nu ne pierdem timpul
AAAAAAA Marti, 5 Martie 2013
Buna. Pana la urma ati mai mers vreunul din cei 4 la interviu? Care e ideea? Ce cauta, ce ofera...?
Mirela P. Joi, 14 Martie 2013
Buna AAAAA, eu tocmai m-am intors de la un interviu si pot spune ca am ramas cu o impresie placuta. Cred ca sunt seriosi. Cei drept, am gasit cam greu strada, sunt prin zona Foisor de foc. Sper sa ma sune!!
vir Luni, 18 Martie 2013
buna mirela p, ai fostcumva pt postul de reprezentant vanzari la ei?cum e firma?si ce produse se vand la ei?poi sa-mi dai cateva detalii! multumesc
YORGOS Luni, 18 Martie 2013
Sarut mana Mirela P. ! Ai putea oferi te rog mai multe detalii despre ce presupune acest job? Ce vand? Cum te remunereaza? Multumesc!
YORGOS Luni, 18 Martie 2013
Pe mine m-au sunat pt maine si vreau sa stiu daca merita sau nu sa merg la interviu!
iou Luni, 18 Martie 2013
duce ti va voi si dupa aia postati aici...sunt chemat si eu la 14 30 de un nr de tel ....240,dar n o sa ajung.ms
Genovese Marti, 19 Martie 2013
Am fost eu la interviu si tre sa vinzi aspiratoare scumpe,salariul la repr vanzari e de 11 mil + procent din vanzari,partea buna e ca nu te duci tu din usa in usa sa vinzi ci suna Call centerul la ei tu doar te duci cu masina lor sau a ta daca vrei s-o pui la bataie si le arati cum merge,cum se desface si-l convingi sa cumpere,partea proasta e ca un aspirator din ala costa cat salariile tuturor pe o luna adunate care au postat aici si nu cred ca pe criza asta cumpara careva,dar in fine!Si interviul e in lb engleza app!Succes!
Mozzy Marti, 19 Martie 2013
Si eu am fost la ei la interviu, si m-au intrebat daca vreau sa-l sustin in engleza sau romana si am ales in romana. a fost ok. au spus ca imi fac un training daca voi fi selectat, care nu costa nimic. salariu e de 11 mil + comision din vanzari. am inteles ca vand un aspirator performant. eu cred ca daca nu s-ar vinde nu ar avea nevoie de agenti. sper sa ma sune! succes si tie!
Ela Luni, 13 Mai 2013
Hi, guys! ce mai stiti despre aceasta firma? au nevoie doar de operatori/reprezentanti vanzari/assistant manager, etc, cu limba romana, sau angajeaza si pe o limba straina? si in ce consta interviul? Thx:)
alina Marti, 21 Mai 2013
am fost si eu la interviu pentru postul de operatoare call centre. mie mi se pare ok firma. eu cred ca are un colectiv serios, tanar, iar programul de lucru e ok de la 16,30 la 20,30. mi se pare un lucru interesant ca poti sa castigi in funcie de performante. merita sa incercati. poate vi se potriveste!
ela Joi, 23 Mai 2013
am gasit cu asta se ocupa http://www.kirby.com/ro/distributor-locator/ E Ok !!
iasi Duminica, 21 Iulie 2013

cine da zeci de mil pe un aspirator ? si mai ales pe criza asta? dafuq
probabil e coada la vanzari =)