Forum despre DPD Romania

ADMIN - undelucram.ro Marti, 8 Iulie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma DPD Romania, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de DPD.

alexmihaela Luni, 19 Ianuarie 2015
Buna, recent am fost la un interviu la aceasta firma si mi-a placut maxim.
In sensul ca cele doua doamne, au fost extrem de dragute, profesioniste si sincere cu privire la job.
Astept raspunsul si sper sa fie pozitiv.
A mai fost cineva pe acolo?
mihaelaba Marti, 8 Septembrie 2015
da, doamne foarte dragute pacat ca nu cu acelea lucrezi zi de zi, ci doar la o eventuala adeverinta sau intrebare legata de HR.
pe vanzari odata la ceva timp apar posturi pe site-urile de recrutare, probabil e o continua dezvoltare a echipei, sau nu?! numai lucruri de bine daca esti de sex feminin si ai 'norocul' de a te angaja in echipa de vanzari. restul se citeste printre randuri.
zaza Marti, 8 Martie 2016
stie cineva ce salarii se ofera? si pe ce post? multumesc. Am inteles ca au sediul prin Buftea.