Forum despre Duraziv SRL

Morun Miercuri, 2 Ianuarie 2013
Nimeni si nimic ?
Pandurul Joi, 6 Martie 2014
In perioada petrecuta, aprox 2 ani am cunoscut profesionesti si mai mult de atat oameni, prieteni iar toate astea nu sunt la cel mai inalt nivel.. Acolo(cel mai inalt nivel)... Actionariatul sunt personae foarte ok, oameni de buna credinta care-si respecta angajatul si apreciaza munca care se depune. Toate astea pana cand deranjezi anumite persoane .Dupa, iti raman doua optiuni: Taci si te bucuri de jumatatea plina a paharului sau Vorbesti si te pregatesti sa-ti faci bagajele. Salariile se dau la timp si sunt corecte. produsele comercializate sunt foarte bune dar serviciile oferite de companie catre clienti sunt mult mai slabe decat ce ofera piata. Termenele de plata sunt foarte mici in comparatie cu firmele de profil, logistica la nivel national este inexistenta, distributia la nivel national este foarte slaba cu exceptie Bucuretiul. Ex: Daca un client din Cluj, Suceava, Craiova, Buzau, Rosiori, Sibiu, Brasov vrea sa cumpere marfa de 5000 Ron n-o poate avea in 5-7 zile decat daca ,are norocul se incarca un TIR cu marfa de 50000 Ron si descarca din poarta in poarta. Gama de produse este foarte mare, profile aluminiu, adezivi, vopsea. Nu recomand persoanelor directe, sincere si dornice de rezultate..Pentru mine e o experienta NEPLACUTA..
CosminP Luni, 24 Martie 2014
Subscriu! 99% e adevarat. SUCCES!