Forum despre Ebas Powerful Solutions SRL

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 16 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Ebas Powerful Solutions SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Ebas Powerful Solutions.

Andrei Miercuri, 3 Aprilie 2013

Se doreste lucrul bazat pe comision,cu un salariu fix de 500ron+comision din vanzari.
Firma este pe undeva pe la Apaca,Iuliu Maniu,nr 7
Nu le-am dat nota 1,pentru ca domnul de acolo a fost destul de prezentabil si dragut si mi-a explicat ce se doreste.

ebas de la elena? Joi, 11 Aprilie 2013
am fost la interviul celor de la ebas. Asa cum sa precizat mai sus, iti ofera 500 de lei urmand ca tu sa iti suplimentezi salariul in functie de comisioane. Sunt 3 traininguri eliminatorii iar prima luna ca angajat al lor este de proba. Din cate am inteles, ei vand un soft, iar tu trebuie sa cauti firme si sa le vinzi softul respectiv...
Soooo good luck with ebas
Viorel Joi, 25 Aprilie 2013
De curand am fost chemat la interviu la Ebas. Pe internet nu am gasit prea multe detali despre ei, si tot cautand am ajuns aici :)) Din cate stiu in vanzari se castiga din comision (adica cine munceste castiga mai mult decat cei care nu). Nu inteleg exact ce e cu acei 500lei. Pt ce se primesc? Iar comisionul din vanzari cat este? Am mai lucrat in vanzari si nici aplicatia lor nu pare prea complicata. Vrea sa stiu daca se merita incercat, sau e doar o pierdere de timp. E cineva care a lucrat acolo (nu care a fost doar la interviu)?
Maria Vineri, 24 Mai 2013
Am fost si eu la interviu si mi s-a parut ok si prezentarea, oamenii cu care trebuie sa relationez, si comisioanele. Din cate am inteles, partea fixa este negociabila, iar cei care primesc 500 de ron, ori sunt la primul job, ori nu au experienta in vanzari. Mediul era ok. Astept sa vad daca ma suna acum.
valentin Joi, 10 Octombrie 2013
Am fost la firma Ebas pentru un interviu prin vara anului 2012. Atunci mi s-a spus ca partea "fixa" e de 900 lei (luai acesti bani doar daca atingeai targetul, care crestea de la luna la luna); daca depaseai targetul, atunci ti se dadea si acel comision.
Am vb cu un baiat de acolo, care mi-a zis ca daca nu atingeai targetul lunar, luai doar comision, nu intra in discutie partea "fixa". A fost un caz, cand dupa o luna de munca, cineva a luat salariu doar 75 lei, reprezentand comisionul din vanzari, pt.ca nu atinsese targetul.
Poate intre timp lucrurile s-au mai schimbat...
Ela Luni, 11 Noiembrie 2013
Am lucrat la EBAS un an si jumatate si am castigat banuti frumosi...acum merg pe colaborare, am portofoliul de clienti al meu, clientii facuti in EBAS sunt ai tai pe toata perioada de colaborare. Partea de 500 lei era pentru cei aflati la primul job, comisionul varia de la 12-30% din incasari. Mediul e super k. Daca vrei sa muncesti si esti responsabil, va recomand! La EBAS doar rezultatele vorbesc si sa nu mai vorbim de aplicatie, nu are concurenta pe piata si are un pret super accesibil
Monica Vineri, 14 Martie 2014
Lucrez la EBAS de doi ani de zile.
Este un job pentru oameni responsabili si cu dorinta de a se dezvolta din punct de vedere profesional.