Forum despre Elysee

Lara24 Miercuri, 20 Ianuarie 2016
Eu tocmai am fost la Elysee la un interviu si mi-a placut foarte mult mediul. Poate sunt eu prea indragostita de acest domeniu dar am fost la birourile lor din Marriott, m-au servit cu ceai cald la frigul de afara si am ramas socata. Tocmai venisem de la o lata companie mare de la un interviu unde ne-au tinut ca pe caini si mi-a placut de Elysee. Cat despre magazin, arata super...am vazut si pozele lor de pe facebook de la team building. Am o pritena care mi-a recomadat jobul si a fost cu ei la munte la team buiding: 5 stele, super tratatie.
sper sa ma primeasca, ador parfumurile si imi place persoana.
Succes!
Multumim!

Alexia55 Luni, 25 Ianuarie 2016
Mie mi s-au parut niste oameni aroganti si lipsiti de orice urma de bun simt. dar daca tie iti place mediul asta Lara, n-ai decat. Bafta ca sigur aleg persoane iubitoare de parfumuri :)
Posh Luni, 6 Iunie 2016
Buna, am ajuns din intamplare pe site-ul asta, si bine am facut ca am intrat. Spun asta pentru ca, astazi 06.06.2016 am fost la un prim interviu pentru postul de Office Manager, care s-a transfornmat in timpul interviului in Asistent Manager. Una peste alta, desi doamna nu a fost darnica cu informatii despre job-ul oferit, mi s-a parut destul de draguta . Acum ca am citit ororile postate de unii dintre voi, ma fac, in cazul in care ma vor suna pentru al Nspelea interviu, sa le pases invitatia. Chiar nu-mi imaginam ca situatie este atat de urata.
Multumesc tuturor celor care au evaluat aceasta firma, m-a ajutat foarte mult.
Ce-nseamna aparentele!
Marti, 6 Decembrie 2016
Draga Posh, "ororile" la care faci referire s-au dovedit fie nefondate, fie generate de frustrarea de a nu lua postul sau mai rau mincinoase. Regretam ca v-ati lasat influentata de ele desi ati constatat "la fata locului" ca situatia este total diferita. Va dorim succes in continuare!

ROL Joi, 28 Iulie 2016
Buna, eu am fost acum cateva zile la a doua etapa a procesului de recrutare, pentru pozitia de Consultant Vanzari, a fost ok la ambele etape, oameni seriosi, interviurile au decurs in limite normale. Locatia este frumoasa, atmosfera la fel, ce m-a deranjat, faptul ca la intrarea in magazin, angajatii nu au fost dornici sa imi prezinte parfumurile, sa imi ofere prea multe informatii
Marti, 6 Decembrie 2016
Multumim pentru informatie! Ne-am asigurat ca nu se va mai intampla acest lucru! Cu stima!

Balocristi Joi, 28 Iulie 2016
Am lucrat la ei o perioada si a fost OK apoi s-au mutat si ne-au impus o gramada de noi standarde. Eu mi-am pierdut jobul pentru ca nu mai corespundeam noilor standarde, chipurile. Eram innebunit dupa parfumurile lor, erau super traininguri am fost chiar si la team buildinguri era un colectiv super. Pacat ca nu mai corespund noilor standarde, ce sa spun. Le-am mai scris ulterior dar tot nu s-au razgandit chiar daca nu ocupasera pozitia pentru care eu nu mai eram bun. Sper sa aibe noroc in viitor
ane1234 Joi, 4 August 2016
Salut, eu am fost la ei la interviuri, tot pentru Consultant Vanzari, au deschis anul acesta o locatie noua, foarte frumoasa, pe Calea Victoriei. Personal mi s-au parut oameni de ...
ROL Joi, 1 Septembrie 2016
Salut, Intre timp m-am angajat in cadrul acestei companii. Totul este ok pana in prezent si sper sa ramana asa. Sunt reguli de respectat, dar sa fim seriosi, in ce companie nu ...