Forum despre eMAG.ro - Dante International SA

trojek Marti, 25 Octombrie 2011
ceva pe vanzari in sediul de la crangasi la emag? vanzari si service de fapt.
emagia Luni, 17 Decembrie 2012

pt.posturi de programatori PHP nu va asteptati la salarii bune! managementul are mari scapari....fara experienta. hr-ul isi face treaba partial. te pot pune usor pe drumuri.

eu Joi, 3 Ianuarie 2013
cum adica sa te puna usor pe drumuri? dar ce salarii sunt?
emagpute Vineri, 4 Ianuarie 2013

In Decembrie 2011 ofereau un salariu de 1200 de lei plus bonusul din vanzari care era imposibil de realizat(il faceau doar cei care primeau comenzi din call-center si de la Superiori).Din cate am inteles nu s-a schimat nimic acum.

Geo Sambata, 2 Februarie 2013
cum ma pot angaja la emag?
emgia Marti, 12 Februarie 2013
me Joi, 21 Februarie 2013
ce salariu au in call center?
emagia Sambata, 2 Martie 2013
ca am uitat sa zic...baietii de la tehnic cu care ai interviul tehnic pentru posturile de programator mi s-au parut de nota 10. Cinste lor! Pacat de management ..ar puea invata ceva din atitudinea si profesionalismul lor
Tester Vineri, 8 Martie 2013
Buna, in viitorul apropiat am interviu pentru postul de QA Tester.
Orice informatie e de ajutor : salariu, program, servicii (asigurare medicala, transport decontat, etc). bonuri de masa, pauze, ore suplimentare (platite/neplatite).
m-i-k Sambata, 30 Martie 2013
Este totul ok , doar 2 oameni pot coordona o echipa ( Vorbesc de departamentul de programare ) . Ideea este ca pe partea de management exista printre echipa si Team Manageri care nu stiu si nu inteleg programarea de software. Nu au experienta in project management. Atata tot. In rest atmosfera este in regula , colegii sunt ok , experimentati si fun.
mm Joi, 16 Mai 2013
in call center cat se castiga?
vnk Miercuri, 29 Mai 2013
Salariu casiera sau consultant vanzari mag emag?ms!
waeva Miercuri, 3 Iulie 2013
pt me

in call center, salariul e de 1000-1200 net pe full time. fara bonusuri lunare. se lucreaza 2 sambete pe luna si ti se da liber in cursul saptamanii. inainte se plateau orele suplimentare si era mai bine...daca va decideti sa va angajati in call-center, trebuie sa aveti in vedere ca nu veti avea liber de sarbatorile legale( inafara de craciun si paste), dar vi se da liberul alta data ( va intelegeti cu team leader-ul cand). management neexperimentat, dar treaba merge de la sine. team leader-ul e doar un mesager al "conducerii".
colectiv ok. colegi dispusi sa te ajute daca ai nelamuriri, mai ales la inceput. daca insa vrei sa socializezi la munca nu prea ai cum, pt ca nu iti dezlipesti fundul de pe scaun decat pana la toaleta sau cand te duci la masa. trebuie sa ceri tot timpul voie ca sa iesi in pauza.
se merita doar daca e primul tau job.
Pitac Miercuri, 30 Octombrie 2013
Ca lucrator gestionar cat este salariul de inceput?
Eu Marti, 5 Noiembrie 2013
Aceeasi intrebare de mai sus o pun si eu: Ca lucrator gestionar cat este salariul de inceput?Multumesc!
NimeniAltul Sambata, 9 Noiembrie 2013
lucrator gestionar 1100 lei pe luna dar se lucreaza la mama dreaq... cica de la pacii inca 20 de min cu masina lor..
GaylordFocker Sambata, 9 Noiembrie 2013
Imi place ca astia cer studii superioare la carat si ambalat :))
cE? Miercuri, 13 Noiembrie 2013
Au program part-time? Salariul pe call-center la 4/6/8 ore il stie careva? Si daca stiti ce proiecte/departamente exista in call-centerul emag.
diana Luni, 25 Noiembrie 2013
Buna ! Stie cineva cat este salariul unui junior graphic designer ? Multumesc. :)
eu Miercuri, 27 Noiembrie 2013
A fost cineva la interviu pentru pozitia de Product Manager?