Forum despre Emerson Romania

Raj Kapur Miercuri, 20 Martie 2013
@Bungee , 15 net , maxim .
Bungee Miercuri, 20 Martie 2013
@ Raj Kapur: in umbra anonimatului..stii din sursa sigura? sau doar banuiesti? la volumul de munca descris in fisa postului, mi se pare f putin..dar ..tinand cont de faptul ca suntem in Romania, e posibil sa ai dreptate :(
Raj Kapur Joi, 21 Martie 2013

@Bungee , daca e la Cluj , asta e scorul , iar in Buc. ..... e complicat , scorul e mai mare dar intri greu.

Dell Joi, 4 Aprilie 2013

As dori ceva informatii despre pozitia de CUSTOMER ORDER COORDINATOR. E o pozitie de entry level/middle? SI cam ce salarii sunt?

mari Vineri, 5 Aprilie 2013
@dell. Pozitia poate fii si entry si middle, daca s-ar putea middle pe salariu de entry :)) salariile variaza, depinde de limba, experienta
Dell Vineri, 5 Aprilie 2013
@mari : Merci de raspuns. Limba e una accesibila, dupa parerea lor (eng/franceza). Sa inteleg ca mai mult de 20 mil net nici nu se pune problema :)
mari Vineri, 5 Aprilie 2013
@dell: Daca nu ai experienta in spate, nu prea :) Dar daca ai, cine stie ?!
Dell Vineri, 5 Aprilie 2013
@mari: Experienta am destula, ramane de vazut daca au nevoie de cineva,,,,experimentat :)
mari Vineri, 5 Aprilie 2013
@dell : multa bafta!! Sa ai noroc de un recruiter ok :)
Verde Luni, 22 Aprilie 2013
Pe postul de Buyer nu are nimeni un habar cam are ar fi salariul de incadrare?
kiki Miercuri, 24 Aprilie 2013
pt un order handler stie cineva cam cum sunt salariile ? si poate stie cineva cava si despre managerii locali pe acest bussines unit...
MiMi Joi, 25 Aprilie 2013
pentru sales support engineer stie cineva cam cum sunt salariile?(entry-level, Cluj)
Multumesc
toni Sambata, 27 Aprilie 2013
entry level = 1700 net pt. majoritatea posturilor.
conditii de lucru ok, experienta mea cu HR-ul a fost pozitiva. le-am spus ca astept raspuns de la alte doua companii si mi-au facut oferta a doua zi dupa al doilea interviu.
MiMi Luni, 29 Aprilie 2013
@toni .. la ce companie?
alin Marti, 30 Aprilie 2013
la ce interval ati fost chemati la al doilea interviu?
toni Miercuri, 1 Mai 2013
@MiMi: la compania despre care e threadul.
am fost chemat la al doilea interviu cam la 3-4 zile lucratoare dupa primul. ce a durat mult a fost sa ma sune pt. un prim interviu, dupa ce mi-am depus cv-ul (cam 6 saptamani).
Cibanel Marti, 7 Mai 2013
Salariu emerson 14 apr 2013, data analyst, 3200 Ron Brut, deci vreo 2200 si ceva net....asta in urma multor figuri si a unui proces ce recrutare de vreo 2 luni
base Joi, 9 Mai 2013
nu stiti ce salar are un ORDER HANDLER pe GERAMANA ?
aka Luni, 13 Mai 2013
stie cineva cam care sunt salariile pe marketing?