Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

VIO Sambata, 25 Mai 2013
DACA CINEVA STIE O FIRMA SERIOASA CU CARE SE PLEACA AFARA LA MUNCA IN AGRICULTURA, VA ROG LASATI MESAJ PE ionela.radu76@yahoo.com MULTUMESC!
stas chisinau Sambata, 25 Mai 2013
Buna am depus si eu la nrg araf si nustiu daca va fi vreun rezultat
Daca stiti pe cineva care sa dus prin aceasta firma spuneti
danidani Duminica, 26 Mai 2013
salut si eu am facuto!!! am aruncat bani pe mures dar... eu ii arunc in aer cu tot cu cladire , sa invete minte sa mai bage mana in buzunarul omului , aici se vede cum se fura cu acte in regula ca doar sunt cei din guvern care ii sprijina
dutu Duminica, 26 Mai 2013
eu duc televiziunea pe capul lor si ii fac de vor plati la toti ce au furat sunt niste gunoaie
nico Luni, 27 Mai 2013
dupa lungi cautari si citiri pe acest site ,sunt tare confuza in privinta PROFESIONAL HUMAN RESURCE ,STR PADURII NR 95 ARAD....
VA ROG poate sa mi spuna si mie cineva din cei care ati postat aici ,cu contractele din 27 feb daca ati plecat?? VA ROG...URMEAZA SA PLEC AZI LA ARAD PT DEPUNEREA DOSARULUI SI SUNT DIN CARANSEBES.....
ana Luni, 27 Mai 2013
Buna ziua, am depus un dosar la o firma in arad SC ENERGIA RESURSELOR UMANE SRL , spuneti-mi daca este ok cu aceasta firma, eu astept sa ma sune sa ma cheme pentru plecare in Germania. Am facut dosarul acum 1 saptamana.
vio Marti, 28 Mai 2013
pentru ana
pai pe acest sait numai si numai despre aceasta firma se vorbeste ERU intrebarea ta mi se pare infantilaa!!am fost tepuiti de acei nenorociti draga mea!!!!
vio Marti, 28 Mai 2013
pentru nico!!!
..draga mea ai citit cateva pagini mai in spate...nu ai inteles nimic??nu au plecat nici cei de anul trecut asa ca suna la vele 2 numere de tei pentru a putea face plangere...
be real Marti, 28 Mai 2013
salutare tuturor am oo intrebare foarte importanta pe DUMNEAVOASTRA analizele leati facut la PONICLINICA MUNCI acolo unde vi sa spus sa mergeti sau in alta parte va rog raspundeti conteaza mult si cestia asta astept raspunsurile dumneavoastra MULTUMESC
vio Miercuri, 29 Mai 2013
fiecare a facut unde a putut...eu de ex.am mers cu ele facute de la mine din oras...multi am inteles ca au facut acolo unde ii trimeteau nenorociti aia....pe 200ron
be real Miercuri, 29 Mai 2013
salutare am si eu oo intrebare pt voi unde vati facut analizele la PONICLINICA MUNCI sau in alta parte astept raspunsuri
moisoi Joi, 30 Mai 2013
eu sincer astept telefonul lor eu cred ca nu e teapa
n.nyku68 Joi, 30 Mai 2013
Fratilor !!!....deschideti ochii , nu ati reusit sa va dati seama pana acum caci totul este o cacialma realizata cu acordul autoritatilor.!!!!!!!!!!!!!!
PE INTELESUL TUTUROR!!!!!!!!!! ATENTIE!!
1. autoritatile stiu perfect despre acest fenomen [si totusi nu fac nimic]
2. sunt in legatura si cu medicina muncii pentru analize!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ cine a mai pomenit de analize facute in o ora? Nici la urgente nu-ti pot face analizele asa repede.]
3. din banii incasati pentru care primiti chitanta , o mica parte se varsa in bugetul statului. !
[deci ..pe criza asta ...tepele sunt tolerate ! statul cistiga din doua locuri 1.de la institutul de medicina unde platiti analizele si 2.de la firmele tepuitoare.
4.IN TARA ASTA NU SA LUAT MASURI PENTRU CEI CARE AU FURAT SI DELAPIDAT CU MILIOANE DE EURO ! Voi credeti ca va lua inpotriva celor care dau cate ceva la stat ?
5. Atentie si cu avocatii...sunt cativa dintre ei care joaca la doua capete !

DEA DOMNUL SA VA RECUPERATI BANII - ceea ce este cam greu.
SA auzim numai de bine-multa bafta

NICU
n.nyku68 Joi, 30 Mai 2013
APROPO
-Si-au schimbat numerele de telefoane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CAMELIA Joi, 30 Mai 2013
dati pagina asta mai departe pe unde stiti voi la prieteni pe facebook, pe email, pe orice sa stie lumea. macar sa se informeze.
CAMELIA Joi, 30 Mai 2013
uitati aici si pagina de facebook

www.facebook.com/undelucram.ro

dati mai departe !!!!!
be real Vineri, 31 Mai 2013
salutare astia au zis catre mine cand am fost la agentie ca cine nu face analizele la PONICLINICA MUNCI nu merge an GERMANIA acuma nu stiu ce sa zic voi unde leati facut astept raspunsurile .DV.
mr Sambata, 1 Iunie 2013
eu am bagat dosarul din ianuarie si nici pana azi nu este gata,am sunat saptamana trecuta si au zis ca inca nu e gata,trebuie sa mai astept sa fie gata.EU VA SPUN SINCER SA NU MERGETI LA FIRMA ASTA PT CA E TEAPA MARE.
yo Sambata, 1 Iunie 2013
Eu din cate vad , nici cei care au facut analizele unde te trimit ei nu au plecat. Asa ca......
jojo Luni, 3 Iunie 2013
buna, am fost si eu vineri la arad la aceeasi firma si am ramas in dubii deoarece aici pe site am vazut multe comentarii precum ca e teapa, dar ce ma indus pe mn in eroare e ca am vazut lume cu bagaje care urmau sa plece tot cu aceeasi firma, acum chiar nu mai inteleg nimic, voi ce credeti?