Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

arad Marti, 30 Iulie 2013
adiluc are dreptate ! nu va bagati bani acolo ...
SRI,,ro Marti, 30 Iulie 2013
teapa,,,,aveti grija
sucigan Miercuri, 31 Iulie 2013
nu bagati bani acolo acum m-am lecuit si eu
delia Miercuri, 31 Iulie 2013
tocmai am luat si eu legatura cu aceasta firma de plasare si m-au programat sa merg cu dosaru luni pa 5 august. ce ma sfatuiti?
sucigan1 Joi, 1 August 2013
Unde sa mergi cu dosarul luni nu inteleg ei nu te programeaza doar cand le zici tu ca si cu mine asa au facut nu ei iti inpun program ci daca le zici ca eu pot merge in ziua cutare atunci te programeaza , asta una la mana iar pentru cei care spun ca eu is portaru nu ati putut sa-mi gasiti un grad mai mare macar decat portar :))) nu sant nici portaru nici altcineva de la firma oricum stiam ca asa o fi ca in momentul in care vedeti ca cineva le sustine o sa sariti pe mine toti ca is de a lor asta este asa sunt oameni . Oricum nu o sa va dau dovezi cum cer si alti nr de telefon de la angajatori de afara numere de telefon de la persoanele care au fost plecati afara ca nu am pentru ce cuvantul vostru este contra cuvantului meu eu zic si ma sustin despre firma energia resurselor umane ca e o firma ok si eu nu am cuvant rau fata de ei.
adina Joi, 1 August 2013
teapa am luat si eu,chiar nu e nimeni care a plecat cu ei?
camikaze Vineri, 2 August 2013
Buna, fratele meu a depus ieri dosarul la aceasta firma fantastica si i-a zis sa mearga pe 9 aug cu bagajul sa fie gata de plecare in germania la o ferma de cai, eu i-am zis ca mi se pare prea trasa de par toata chestia asta...acu dupa ce am citit atatea pagini imi dau se seama ca am avut dreptate. Ce nu inteleg eu, ce se intampla in 9 aug, el impreuna cu inca 2 vecini creduli vor merge acolo la sediul firmei si....ce se intampla? a mai fost careva gata de drum? Multumesc
martinel Vineri, 2 August 2013
Aualeu cate si cate pareri pe saituri din prost noroc am cautat o firma si am intrat si aici pe sait sa stiti ca vecinul meu de la parter care sta sub mine a fost plecat prin aceasta firma energia resurselor umane la o sera de castraveti acuma nu stiu detali foarte multe dar stiu ca nu sa plans asa sa stiti care aveti dosare la ei ca plecari au doar fiecarui persoana trebuie sa -si astepte randul parerea mea .
scigan de la sovata Sambata, 3 August 2013
eu le duc pizza zilnic... credetima ca o mananca din bani vostri
sucugan ce pleaca curand Sambata, 3 August 2013
eu am fost la cules de tei in germania in ulm si miau dat 1000 de euro si cazare in garsoniera cu mai o persoana ; am venit acum 3 zile si acum miam bagat dosarul iarasi si ma trimite in roma la spalat borcane in ceva fabrica , si imi dau 800 de euro pe 3 luni si daca a vreau sa raman ma deporteazza in verona la o fabrica de covrigi la framantat de aluat ...am inteles ca e bine acolo... lucri 6 ore si ai bautura(apa suc ) din cauza calduriii si cazare cu 2 pers in camera la pensiunea firmei ... vecina de la 6 a fost acolo si are 45 de ani si a spus ca il duce si pe fiul sau ..ca dupa 3 luni la aluat ramai la italianul si iti mareste salariul la 1000 si atunci iti face acte , mai au ceva plecari in austria la pus tapet in blocuri vechi la reconditionat ; e misto pt cei ce cunosc , eu deja mi-am facut un viitor cu ei . fratilor pe bune ca alfel nu vaa pot spune decat ca sunt fratele vost de soarta ,,, daca mi-ati crezut povestea nu ezitati ; dar nu ezitati (ca la reclama cu dry cooker) sa veniti , poate vom lucra impruna la borcane :) sunt mandru ca lucrez cu firma eru si ma mandresc ca sunt roman :)))
iosju Sambata, 3 August 2013
bravo sucigane ; si bunicamea lucreaza in verona la aluat , ata ca e cald dar mananci la covrigi ntro veselie ... mincinosule
Laurentiu-PNT Luni, 5 August 2013
Am fost cu un prieten prin luna martie, au zis ca in 2 saptamani e plecarea, nici pana la ora asta nu ne-au contactat, ba chiar am incercat sa sun si numerele nu mai sunt valabile, mai mult imi pare rau de bani dar si de faptul ca stateam in chirie si am anuntat proprietarul ca plec, acum stau pe la prieteni cum pot ba chiar prin gari, fiind bazat ca plec si am sa duc un trai mai bun am renunntat si la locul de munca si la un adapost. Acum nu am nici un ban si muncesc cu ziua pe unde apuc, deci din rau am ajuns in mai rau si sunt sigur ca sunt mai multi oameni in aceiasi conditie ca si mine, ba chiar mai rau.
sucigan1 Luni, 5 August 2013
Asa un sait de abureala hai mai oameni buni nu s-ar putea sa vem un pic de seriozitate in noi faceti ca si copii de la gradi daca cineva va povestit ceva hai sa o inflorim si noi si sa povestim sau sti ce sa-l facem imediat mincinos, ca poate isi pierde valoarea , sincer nu va inteleg chiar daca voi nu ati plecta e asa absurd ca la alt om sa fi facut bine firma respectiva vorbind de energia resurselor umane nu va inteleg dati un semn de imaturitate si voi vreti sa plecati dincolo nu e de mirare reputatia tarii si a romanilor . O zi buna sa aveti .
deea Luni, 5 August 2013
Laurentiu incearca sa-i suni pe nr asta:0357804022 si sotul meu a facut contract cu ei de curand deci cred k si el a luat o mare tzeapa
salome Marti, 6 August 2013
eu am facut contract cu firma energia resurselor umane si eu stau in chirie dar pe baza unui contract de mediere nu am anuntat persoana la care stau ca vezi in data cutare o sa plec i-am zis ca e posibil si cand stiu ceva sigur ii zic dar sunt cu chiria la zi asa ca nu are ce comenta si cu facturile asemenea iar de locul de munca la care ai renuntat , se pare ca nu un om matur si-a facut contractul cu firma ci un copil este pe la noi in tara lichidare la zi , cunosti modalitatea asta de a-si da demisia persoana angajata era o solutie perfecta daca te sunau ca maine pleci dar sa iti dai demisia pentru vorbe frumoase e chiar alegera unei persoane imature , zic si eu am contract cu ei si eu astept de o vreme mai lunga nu zic ca nu au dat nici un semn de viata ca mau mai sunat pt informati suplimentare pentru doua oferte doar pentru mine dar nu le-am acceptat ca doresc sa plec cu sotul meu , dar asta nu e vina lor ei pana la urma si-au indeplinit partea lor au gasit mai multe locuri eu insa am zis ca astept in continuare dar cand vad lucruri de genu cum ai scris si tu laurentiu vine sami dau eu cu capu de perete ce copil esti si nu iti stiu varsta dar mai mult de 20 nu ti-as da cu siguranta , dar iti doresc succes sa poti pleca cat de curand cu ei .
arabela Marti, 6 August 2013
Toata lumea spune ca dupa o perioada degeaba sunati nu mai raspund firmele acestea la telefon haideti sa fim sincere marea majoritate sunt in chirie nu in cladiri proprii se muta se primesc alte numere de telefon , dar nimeni nu a patit cum am patit eu? Mi sa blocat cartela de mobil si numa dupa mai multe zile de umblat am reusit sa primesc inapoi numaru dar intre timp am folosit alt numar si eu am contract cu firma eru, din arad ,dar daca vreau ceva le trimit un mail un fax le trimit prin orice modalitate dorinta mea de a lua legatura cu ei si daca chiar insist daca nu sa desfintat printro modalitate se primeste raspuns dar o firma cu vechime de mai multi ani nu dispare de pe o zi pe alta sa fim sinceri.
sucigan1 Miercuri, 7 August 2013
sucigan care ma copiezi nu mai ai nimic de obiectat vad ca au aparut si alte persoane care sunt multumiti de firma eru si imi pare sincer bine ca nu numai eu sunt pro firmei si ii doresc succes la toti pentru plecare , arabela si salome nu va speriati daca o sa apara pe sait comentari in numele vostru cineva se distreaza de minune , o zi placuta
cónstantin din roman. Luni, 12 August 2013
am fost si eu la energia resurselor pe strada padurii in arad si tott la fel am facut acte -da miam dat seama ca e teapa.eu am mai avut citeva contracte d qe msediere si cinpd leam aratat mi ssia spus ca la ei plec sigur la munca.trecut atita timp si nu aai plecat.mam imprumutat l
blondu24 Marti, 13 August 2013
Bai oameni buni o firma serioasa ATI plateste ea TOT...acte Si TOT si cand ajungi acolo ATI través prima Luna din salar..astea sunt vrajeli sa platesti anainte la o firma serioasa nu ATI trebe nimika deci care ATI cer bani anainte sunt tapee
blondu24 Marti, 13 August 2013
Si eu sunt plecat in strainatate Si as veni an tara sa Plec doar cu o firma serioasa nu cu vrajeli Si anselatori....Si sa le dau bani anainte nu pt ca e ceva ce nu e corect duc punctu msj de verdes eu cunosc,tovarasi care pleaca cu firma doar nu lea verifica un 1 euro pe nik deci cand ajungi an germania semnezi contracttu Si an prima Luna iti trage din salar.... Dupa cum mi au zis Si mie persoanele care au plecatc cu firma respectiva....astept resultare Si rog seriozitate Si respect....o zi buna sa aveti Si mult suces...?