Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

TEAPA! Miercuri, 14 August 2013
aM FOST si eu la firma asta si am depus dosarul in april si din april pana in august 2013 nimic . i am sunat au vb calm si mi au spus ca ma suna ei ! Dar dupa atatea luni mi am dat seama ca e teapa! Daca cineva se constituie parte civila sa le facem proces???
tepit de ERU Miercuri, 14 August 2013
Buna ziua,
Numele meu este Stefan si sunt din Timisoara. Ma aflu pe acest site din acelasi motiv ca si voi. Eu sincer ma simt deranjat de modul in care sunt tratat de aceasta firma, fapt pentru care m-am hotarat sa purced la drum in a-mi face dreptate impreuna cu alte 15 persoane. ca urmare azi am consultat un avocat si vom porni o actiune in instanta. inca nu am foarte multe detalii dar daca sunteti interesati in a ne recupera banii si de a ii da pe mana justitiei pe acest infractori va astept sa ma contactati pe emailul tepiti_eru@yahoo.com. cu cat mai multi cu atat mai bine. sa ii bagam acolo unde le e locul.
sucigan cu ceafa lata Miercuri, 14 August 2013
buna doamnelor si domneilor ' sunt portarul fratele lu cel de sus de la 1 cu ochelari .. va spun ca sunt foarte multumit de serviciul meu la ei ..dimineata spala geamurile de la parter , bag o tigara o cafa ( binenteles pe banii vostri) ; dupaceea imi iau costumul de gigolo si stau langa scari pe scaun pana la ora 13 , dupa aceea spala wc-ul lui fratemeo (are wc personal acolo ) doar e personaj de baza in firma la cate tepe de ; si sa stiti o fac cu mandrie , la 13:30 merg si mai bag o tzagara si o cafa , la 14 merg pe post de hartie igienica la parter la wc-ul gajicilor ; e una acolo cu par pe picoare si de vo 97 de kg , o nebunie domnule .... si la ora 16:
unu din zona Joi, 22 August 2013
Azi s-au recomandat "Professioal human resouces !" - atentie, e posibil sa isi schimbe denumirea !
ana Vineri, 23 August 2013
am fost si eu la ei acum trei saptamani ,binenteles am facut contractul si de atunci astept.din cate mi-am dat seama cred ca astept degeaba,i-am sunat de vreo cateva ori si mi-au zis sa astept.au trecut cele 21 de zile.teapa....
ana Vineri, 23 August 2013
exista cineva care a plecat de la ei?va rog sa imi raspundeti
ana Vineri, 23 August 2013
eu sper totusi sa plecam
mymy Vineri, 23 August 2013
si eu am facut un contract de mediere cu ei,sper sa fie seriosi si sa ma sune .astept de vreo 6 sapt dar inca mai sper intr-o minune pt ca am nevoie.
ana Duminica, 25 August 2013
eu astept din iunie
mymy Duminica, 25 August 2013
da si eu de pe 4 iulie, nu stiu ce sa cred aici sunt numai de rau vorbiti aceasta firma .tu ce crezi ana?
ana 1,2 Luni, 26 August 2013
eu cred ca nu este adevarat nimic din ce se scrie de rau
ana 1,2 Luni, 26 August 2013
trebuie doar sa asteptam,eu sunt optimista
ana Luni, 26 August 2013
eu sunt din 4 iunie sun saptamanal si mi se spune,,contractul dvs poate ajunge in orice zi,,-am obosit de atata asteptare
ana Luni, 26 August 2013
ce facem?
eu Luni, 26 August 2013
si cred k trebuie sa steptam . in caz k nu suna nimeni va trebui sa mergem acolo sa facem scandal geamuri sparte si sa le punem foc firai ai ........ de hoti
xulescu Miercuri, 28 August 2013
Oameni buni, voi chiar nu intelegeti ca nu prea avem ce face individual. trebuie sa ne asociem mai multi si sa luam legatura cu un avocat. eu am facut-o si in prezent sunt la nivel de informare. se pare ca taxa de timbru va fi in jur de 50 lei de persoana si onorariul va fi de aprox 10% din suma. Nu ma deranjeaza ca am pierdut banii ci ma deranjeaza ca am fost inselat. Daca doriti sa incepem o treba impreuna contactati-ma pe: tepiti_eru@yahoo.com
tepitul Miercuri, 28 August 2013
Azi am trimis email la toate autoritatile posibile si imposibile Judetene si nationale si la posturile TV. Sunt curios daca se va intampla ceva. Va sfatuiesc sa faceti la fel
mymy Miercuri, 28 August 2013
nu pot sa cred ca nu se ia masuri de catre autoritati,pt ca cineva din toti cei care au dat bani trebuie sa fi sesizat autoritatile .ei insa vad ca isi vad de treaba in continuare.ceva trebuie facut,
cucu Miercuri, 28 August 2013
Trebuie sa luam atitudine. Sie eu azi am sesizat ITM Arad, Ministerul Muncii, Politia, DNA, televiziuni, etc. hai sa luam cu totii atitudine. Am luat teapa cu totii. Trebuie sa plateasca porcii
mary Joi, 29 August 2013
si io impreuna cu sotu si alti 8 prieteni deci un grup de 10 oameni am fost la arad neam inscris la ei am platit tot am depus actele asta se intampla in 25.07 si in 09.08 trebuia sa fie plecarea.nu am plecat nici pana azi si plictisitu ala de silviu care cica ar trebui sati dea informatii e un nesimtit care de fiecare data iti zice acelasi lucru ca nu au venit contractele.e clar ca e tzeapa.dar nu voi sta degeaba o sai dau pe mana politiei si o sa fac apel si la tv sa vina sa faca public tot despre ei sa nu mai pateasca nimeni ca noi.