Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

adi Joi, 29 August 2013
eu trebuia sa plec de aproape 2 luni si ma duc cu zaharelul in continuare , asa ca am facut o sesizare la politie
Stefan Joi, 29 August 2013
Hai sa ne asociem cat mai multi, sa mergem la arad la politie, ITM, OPC, DIICOT, DNA, cu totii. Cu cat suntem mai multi putem rezolva ceva. fiecare singur sau in grupuri mici nu vom rezolva nimic.
ana Joi, 29 August 2013
sunt de acord cu ce scrie stefan , haideti s-o facem
Stefan Vineri, 30 August 2013
Propuneti cum sa ne asociem.
Stefan Vineri, 30 August 2013
Mary, voi sunteti 10, hai sa stabilim cum o facem. Exista un mail unde au mai scri si altii
tepiti_eru@yahoo.cpm
cri Duminica, 1 Septembrie 2013
este o firma fantoma ei cred casevor ascunde dupa tepuirea noastra dar ii vom gasii fie prin leje fie personali
ana 1,2 Sambata, 7 Septembrie 2013
nu este firma fantoma,vorbesti prostii
ana Sambata, 7 Septembrie 2013
nu vrbprostii asa este
mr bean Luni, 9 Septembrie 2013
Fratilor, am deous reclamatii de la Diicot si pana la ministerul muncii la tot ce se putea. Am trimis acelasi material si la toate televiziunile posibile si tot nimic. nici macar un mail cu lamuriri. nu stiu ce sa mai cred. e un fel de caritas. cine este pentru asociere si miting organizat in fata firmei, si a ITM-ulu? lasati-mi adresele de mail pentru lamuriri.
cri Marti, 10 Septembrie 2013
voi toti ceii care sunteti de partea lor /a firmei fantome/inseamna caci ati luat si voi din cascavalul lor sau numai vau promis ca noua .
oliv Marti, 10 Septembrie 2013
dragilor firma s-a mutat la boul rosu in arad sub numele de indra recruiment company, am discutat cu un comisar trebuie sa faceti sesizare la itm arad si/sau la ipj arad, k altfel nu rezolvati nimic, si eu am vrut sa merg cu ei dar noroc k mi-a trecut prin minte sa ii verific pe net, altfel luam teapa si eu :(
ghe Miercuri, 11 Septembrie 2013
fratiilor pe data de 25 03 2013 am facut si eu contract cu firma eru arad si mi sa promis ca ci in 21 de zile va fi plecarea spre germania dar nu am fost atat de vigilent ca si uni dintre voi sa citesc comentariile de pe site le am platit suma ceruta iar cand le am spus ca ci vreau sa reziliez contractul mi sa spus ca primesc 10 la suta din suma platita nu fiti prosti nu mai aveti incredere in ei nu le mai dati banii sant niste farsori si niste escrocii nu i mai imbogatiti dupa comentariile voastre eu cred ca sant in legatura sau sub protectia autoritatilor din arad astfel nu inteleg cum de nu sa autosesizat nici o institutie abilitata
cri Duminica, 15 Septembrie 2013
acuma ana1si2 care esti cu ei inpreuna sati fie rusine caci am avut dreptate sati fie rusine
ana 1,2 Marti, 17 Septembrie 2013
probabil e asa cum zici tu dar pe mine m-au sunat asa ca nu are de ca sa imi fie rusine
ana 1,2 Marti, 17 Septembrie 2013
cu ce ai avut dreptate?
szili Joi, 19 Septembrie 2013
ana1,2 cand trebuie sa pleci si unde?cand ai pus actele?
V Luni, 23 Septembrie 2013
Am intrat aici din curiozitate pentru ca vroiam sa vad cu ce se ocupa firma..
asta pentru ca in Arad se plimba un range rover de 120.000€
Are numarul AR NRG si de obicei e parcat seara in parcarea de la trei insule..
Numai bine
b ioan Marti, 24 Septembrie 2013
e tapari ca maduc peste ei si le dau omorulpe citi neau tepuit si pe citi mai tepuiesc si autoritatile nu intervin o sa auziti de ei numa pina mine
carcu alexandra Marti, 24 Septembrie 2013
si eu vreau sa ma alatur voua
sile Marti, 24 Septembrie 2013
carcu alexandra vreau sa stiu si tu ai fost tepuita