Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

sile Marti, 24 Septembrie 2013
b ioan as vrea sa ne lasam numerele de telefon sa ne strangem cat mai multi ca daca esti unu singur niki nu te vor baga in seama .Asa ca toti care am fost tepuiti hai sa ne strangem sa mergem peste ei poate se vor sesiza si autoritatile .
argentq_eugenius Miercuri, 25 Septembrie 2013
si eu am depus actele pt un job in germania ca sofer curier oferta era tentanta si trebuia sa fiu plecat deja dar acest lucru nu sa intamplat nici in ziua de azi stiu un singur lucru trebuie facut ceva nu putem lasa asa indiferent cine sunt noi suntem baza tarii nu aceste zdrente
xxx Miercuri, 25 Septembrie 2013
Vezi ca acuma si-a cumparat un mercedes S class nou cu vreo 130.000 euro. Bun baiat.
sile Vineri, 27 Septembrie 2013
Rusine sa le fie escrocilor isi iau masini pe bani nostrii!!! Dzeu o sa faca dreptate ..
b ioan Luni, 30 Septembrie 2013
pe mine mau sunat acum si miau sis ca pe mercuri e plecare adica 02 10 2013 si nustiu ce sa fac dativa cu parerea multumesc
b ioan Luni, 30 Septembrie 2013
cu sc energia resurselor umane din arad
sile Luni, 30 Septembrie 2013
b ioan te rog lasami si mie nr tau de telefon sau facebook vreau sa vb ceva cu tine
stefan Marti, 1 Octombrie 2013
Eu trebuia sa plec in iunie si nimik. am renuntat la job si la altele. acum sunt pe drumuri cu un copil mic. Cine e de acord sa se asocieze si sa mergem peste ei. Am depus zeci de reclamatii si tot nimic.
marian Marti, 1 Octombrie 2013
fratilor cine zice ca a plecat cu firma asta minte sa e mana in mana cu astia.eu am pus actele in 21 ianuarie si numai cu zaharelu lo dus.bani iam pierdut si nu vreau sa mai ia careva teapa.ce puteti face? va zic eu.geamuri sparte la vila si masini ca au de unde sa le puna,doar o tepuit o gramada de lume.la mine o mers si o sa le fac pana ma plictisesc
D: Miercuri, 2 Octombrie 2013
D: eu am aproape un an de cand am depus actele si nimic nici pana-n ziua de azi,sa dea D-zeu toi bani aia sa-i puna in pocneti toate fufele de acolo impreuna cu patroana si cu toti cei care sunt mana in mana cu aceasta firma,nu au frica de D-zeu.
c ana Miercuri, 2 Octombrie 2013
si eu cu sotul am dat bani si tot ne amana de pe o saptamana pe alta.Am vrea sa ne unim mai multi si sa mergem la ei,sanu plecam deacolo pana nu primim banii.
c ana Miercuri, 2 Octombrie 2013
mam interesat in austria si nu exista firma respectiva.
c ana Miercuri, 2 Octombrie 2013
lasami si mie un numar de telefon sa vorbim
sile Miercuri, 2 Octombrie 2013
c ana . scuze pentru gresala in loc sa imi scriu numele meu l-am scris pe al tau
PROTEST Joi, 3 Octombrie 2013
Eu spun sa mergem peste ei!! nu se poate asa ceva! Nu se auto sesizeaza nimeni?? trebuie mediatizat acest caz!!! Nu se poate asa ceva!!! Eu merg maine peste ei sa cer lamurir!!!
stefan Vineri, 4 Octombrie 2013
Cred ca cu totii doar vorbiti. Hai sa ne intalnim intr-una din zile si sa mergem peste ei, apoi la poitie si la alte organe abilitate. Daca nu luam atitudine si mergem individual nu rezolvam nimic!
Stefan Vineri, 4 Octombrie 2013
Am primit un raspuns stupefiant de la OPC! (in urma sesizarii depuse). Cine doreste sa il vada lasat id de mess
b ioan duminica 06 10 2013 Duminica, 6 Octombrie 2013
toate firmele astea si din arad si alte orase sint tzepariiii ar trebui sa ne stabilim o zi sa mergem la politie cei care sintem di jud arad la fie care anunt e cite o persoana di interiorul firmei asteea
b ioan o6 10 2013 Duminica, 6 Octombrie 2013
sc energia resurselor umane
andreea Luni, 7 Octombrie 2013
va rog frumos care vreti sa ne unim luni sa mergem la ei si sa nu plecam pana nu rezolvam ceva pt ca santem disperati findca am ramas fara munca si datorii va rog scrietimi cei care vor sa vina