Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

sile Luni, 7 Octombrie 2013
andreea lasami yahoo messenger sa vorbim
Nutu Luni, 7 Octombrie 2013
Vin si eu, sper sa ne cunoastem mai bine Andreea:-) Daca ai nevoie de ceva banuti apeleaza la noi!
andreea Marti, 8 Octombrie 2013
nu am nevoie de banii nimanui doar de banii mei , dar cum de esti atat de amabil ?ce
sa inteleg la noi?este o amenintare? sa stii caci nu imi este frica de nimeni
andreea Marti, 8 Octombrie 2013
esti cumva de al lor ? te platesc cu verzisori?,,nutu"
sile Marti, 8 Octombrie 2013
nutu nustiu ca naibi cauti aici !
sile Marti, 8 Octombrie 2013
pe alti ii dor burta de suferinta si ca au ramas fara servici si tu incepi cu mistourile
om nervos Vineri, 11 Octombrie 2013
Cei din Arad chematiii pe politisti pe jandarmi sa-i nenoroceasca pe handicapatii firmei ERU...nesimtire curata ceea ce facc cu oamenii....
catalina Vineri, 11 Octombrie 2013
buna si eu am contract de mediere la firma asta ERU si a zis ca ma suna inainte cu o zi de plecare si ca pe data de 14 luna asta sigur e plecare am sunat azi la ei si miau zis ca plecarea e posibil pe 18 ce putem sa facem eu sunt pers cu numarul 2252 la contract va dati seama cate persoane la tzepuit haideti sa ne unim si sa se ia masuri. eu din judetul hunedoara mam dus sa fac contract daca e tzeapa sa se ia masuri sa ne unim cu totii la firma arad nu conteaza din ce zona a romaniei se afla persoanele care au facut contract sa ne ducem direct peste ei. Mai nou a inceput sa faca si contracte si la moldoveni de peste prut. ce putem sa facem acum sa nu lasam si pe altii sa fie pacaliti
Mary Luni, 14 Octombrie 2013
Buna... Si eu am contract cu ei din 27 septembrie.,.. si ca si voi, tot astept... Chiar sunt tepari? Ce sze intampla?
Nimeni nu a plecat cu ei? Id-ul meu crazyangel_marya... Va rog bagati-l in lisyta... Care ati mai trecut prin asta vreau sa stiu... :)
catalina Marti, 15 Octombrie 2013
draga mea o sa asteptam mult si bine eu am sunat ieri la firma si mia zis ca sa astept dar eu cred ca asteptam degeaba si in zadar am dat niste bani si contracte pauza ca ne duce cu zaharelul mult si bine sunt care au facut din feb si nu ia sunat nimeni. pana nu trimitemi garda financiara peste ei nu se potolesc o sa mai tzepuiasca multe persoane care este de acord cautati nr la garda financiara arad si haideti sa sunam sa ii linistim si care nu au facut contracte la firma din ard sa nu faceti ca de 720 lei puteti face altceva nu sa le dati lor de pomana niste bani. ca ei de pe urma noastra isi fac vile.
Mary Miercuri, 16 Octombrie 2013
Catalina de cand ai tu contract la ei... Si eu ii sun zilnic... Macar banii exista vreo modalitate sa ii recuperam?
Mary Miercuri, 16 Octombrie 2013
Am mai gasit un site unde scriu cativa ca au plecat cu ei...
catalina Miercuri, 16 Octombrie 2013
eu am contract din data de 04;10:2013 si iam sunat zilnic iar azi cand iam sunat nu mia raspuns. poate sa fie o modalitate de ai recupera doar in istanta si sa se uneasca toti care au dat banii si au luat tzeapa iar comentariile sunt facute de angajatii firmei am citit eu un comentariu care zicea unul care lucra la pizzerie ca ii duce la firma zii de zi pizza din banii nostri
Stefan Joi, 17 Octombrie 2013
E cea mai mare teapa. Singura modalitate sa ne recuperam ceva este instanta. Am vorbit cu un avocat care m-a sfatuit sa depun plangere la politie, apoi sa incep o actiune in instanta. In principiu se poate sa recuperam mai mult de 10% din suma, dar ar trebui sa fim mai multi. daca exista doritori astept emailuri pe adresa tepiti_eru@yahoo.com. ideea e ca exista o taxa de timbru de vreo 35 - 40 ron. Urmeaza sa definitivez discutia cu avocatul saptamana viitoare si o sa scriu mai multe detalii. Oricum se vor incheia contracte individuale intre cab avocat si fiecare persoaa tepita. urmeaza sa vad cat ar cere avocatul onorariu pe persoana. Am discutat cu el si taxa e in functie de marimea grupului, iar banii se vor achita in contul cabinetului sau personal pe baza de chitanta doar in cazul in care se va castiga procesul si se va recupera mai mult de 75% din suma. sa vad ce pot sa obtin. Voi revenii cu amanunte. Pana atunci va doresc succes si fiti cu bagare de seama ... Lumea asta e plina de excroci.
catalina Joi, 17 Octombrie 2013
da ii dam in judecata dar cat timp ne va lua ei maine pot sa dea faliment daca dau faliment se mai poate face ceva sa intrebi de dl avocat ei deja nu mai rasp la tel. astept detalii dupa ce vei discuta cu dl avocat
ionel, Arad Sambata, 19 Octombrie 2013
Haideti fratilor sa ne dam intalnire pe str. Paduri
ionel Arad Sambata, 19 Octombrie 2013
Luni merg la politia din Arad, sa le fac reclamatie, trebuie sa luam atitudine, eu sunt din Arad
o sa vad ce imi zice politia si va comunic
catalina Sambata, 19 Octombrie 2013
ok asteptam raspuns ce zice politia eu nu pot merge dar daca va fi nevoie vom merge cu totii. daca sunteti de acord sa anuntam si televiziunea
sile Sambata, 19 Octombrie 2013
catalina dami si mie id-ul tau sa vb si eu sunt unu din cei tzepuiti
sile Sambata, 19 Octombrie 2013
ionel Arad daca tu esti din arad sa plecat vreo data cu firma asta si eu am luat teapa acum o luna de zile si trebuia sa plec pe 30 septembrie