Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

M.N Joi, 31 Octombrie 2013
Sunt din Arad si am luat teapa, dar cred ca o sa plateasca scump, la Registru Comertului contra unei sume de bani poti afla numele patronului sau actionarilor si pot fi chemati in instanta drept garantie pt sumele platite de catre noi.
Stefan Joi, 31 Octombrie 2013
Fratilor, sunteti razvratiti rau de tot din cate vad, dar aceasta razvratire e la nivel verbal doar. Propuneti o zi si hai sa mergem peste ei. Eu am renuntat la servici si sunt pe drumuri acum. Sunt in situatia de a-mi pierde casa, masina si familia.
sile Joi, 31 Octombrie 2013
Stefan sunt de acord cu tine dar eu sunt din prahova si nu am posibilitatea sa vin pana in arad am 1300 de kilometri dus intors dar am facut si eu o plangere la politie acum 3 saptamani si acum 5 zile am primit si un raspuns de la inspectoratul general al politiei romane arad serviciul de investigare a fraudelor care imi comunica : CA URMARE A SESIZARI DUMNEAVOASTRA ADRESATE POLITIEI JUDETEAN ARAD VA COMUNICAM CA , ACEASTA A FOST INAINTATA LA PARCHETUL DE PE LANGA JUDECATORIA ARAD URMAND A SE EFECTUA CERCETARI SUB ASPECTUL SAVARSIRI INFRACTIUNI DE INSELACIUNE , FAPTA PREV. SI PED. DE ART. 215 ALIN 1,3 COD PENAL . Acum astept sa vad ce masuri vor fi luate si dupa aceea o sa sun iara la politie avand un numar unic de dosar penal intocmit pe numele firmei energia resurselor umane .
Chapstique Joi, 31 Octombrie 2013
Am si eu o intrebare , dintre voi cati au plecat in domeniul asta de munca , deoarece eu stau cu actele in mana, de 2 luni asteptand sa ma sune agentia sa plec dar de fiecare data mi se spune ca incurand voi pleca ...
ovi Vineri, 1 Noiembrie 2013
Cred ca e mare teapa aceeasi poveste o spun la toti ca in curand veti pleca sau ca contractul nu a ajuns la ei sai manince ciuma si buba neagra sunt cei mai mari parsivi ,oare nui trage nimeni la raspundere??????????????au radacini adanci dar dumnezeu nui tigan va avea grija si de ei
Stefan Vineri, 1 Noiembrie 2013
Sile, si eu am depus plangeri peste tot, drept ca online. Singurul raspuns evaziv pe care l-am primit in termenul legal de 30 de zile este doar de la OPC.
Stefan Vineri, 1 Noiembrie 2013
Sile, lasa-mi te rog un id
ovi Vineri, 1 Noiembrie 2013
ovidiusolonariu
flo Vineri, 1 Noiembrie 2013
fratilor toti vb de aceasta firma ,credeti ca este singura ?ce parere aveti de numita PROFESIONAL HUMAN RESOURCES adresa zic ei ca este pe undeva pe langa piata obor ARAD cladire mare rosie este aceasi ca cea despre care vorbiti voi ?
flo Vineri, 1 Noiembrie 2013
sa spuna cineva despre profesional human resurces arad ,stiti ceva de firma asta?
flo Vineri, 1 Noiembrie 2013
ei zic ca daca faci dosarul pana pe 6 ai plecare pe 15 nov.mai are cineva dosarul depus la ei ca il depun si io ,vreu sa ma duc marti -miercuri?
sile Vineri, 1 Noiembrie 2013
flo sa nu faci greaseala asta sa te duki sa ii dai banii este o mare teapaa!!! ramai cu bani dati si nu pleci nicaierii .
sile Vineri, 1 Noiembrie 2013
flo Mare atentie firma nu se numeste profesional human resurces asa iti spune ei prin telefon odata ajuns la fata locului din arad firma se numeste energia resurselor umane . mare atentie deja sunt si eu unul din cei tzepuiti si de 2 luni de cand ma mint intr-una niki acuma nu am plecat .deci mare atentie este o mare Tzeapaaaaaaaa!!!!!!!!!!
sile Vineri, 1 Noiembrie 2013
Stefan o sa imi cumpar o cartela de telefon si o sa iti las numaru de telefon nu vreau sa imi apara id-ul meu sau numaru de telefon pe care il detin acuma
flo Duminica, 3 Noiembrie 2013
sile au zis ca au plecare si pe 11 nov nu te-au sunat?dar chiar nu stie nimeni sa dea niste detalii concrete ,nu a plecat chiar nimeni !nu stiu ce sa zic , fratilor daca sunteti cativa care ati plecat spuneti ca nu va costa nimic !!!!!!!!!!!
ovi Duminica, 3 Noiembrie 2013
miau zis ca au plecat si pe 1 nov dar contractul meu neu nu a venit e teapa sunt mincinosi ne pacalesc
ovi Duminica, 3 Noiembrie 2013
am dosar de pe 22-10-2013 si miau zis ca plec pe 1-11-2013 si astept e tiapa nu mai dati bani fratilor
sile Duminica, 3 Noiembrie 2013
flo Eu am contract cu ei de pe data de 19-09-2013 si nu mau sunat deloc pana acuma i-am sunat eu de cel putin 10 ori si degeaba imi spunea ca nu mi-a tradus contractul din limba romana in limba germana si tot felu de prosti ca sa te ameteasca sa te faca sa renunti singur deci cu firma asta nu cred ca a plecat nimeni si nici nu o sa plece nimeni este o mare TEAPAAAAA!!!!!!!
flo Luni, 4 Noiembrie 2013
pai si nu stie nimeni o firma serioasa de plecat in afara ,chiar nu spune nimeni nimic ,cum spuneti de firma asta ca este teapa ,nu zice nimeni ,fratilor eu am plecat cu firma: cum s-o numi ea ce tineti asa secret ,la naiba romania asta se duce de rapa si nu ne dam seama ca ne ingropam singuri singurei!!!!!!!!!
sile Luni, 4 Noiembrie 2013
flo Eu m-am lamurit de toate firmele asteaa toate firmele iti cer comision si cand este vorba de plecare numai raspund la telefon sau cine stie ce pastila iti baga .Asa ca daca ai frati neamuri sau prieteni plecati prin ei poti pleca . Cu firmele de pe net nu faci nimika doar sa iti ia bani doar atata stie ,dar sa nu uitam exista un D-zeu..