Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

sile Luni, 4 Noiembrie 2013
Eu am facut o plangere la politia din arad exact cum am scris si mai sus acum astept sa vad ce se rezolva cei care ati luat tepe nu mai stati pe ganduri faceti plangere la politie eu sunt din prahova si am facut o plangere si am trimiso prin posta si in 3 saptamani am primit si un raspuns care l-am postat mai sus
catalina Luni, 4 Noiembrie 2013
sile dami si mie adresa de la politie de la arad
petra Marti, 5 Noiembrie 2013
Si eu vroiam sa plec vineri sa depun dosarul la ei, singurul lucru ce am facat e ca am tot sunat si am cerut nr de la registru comertului si nr de inregistrare de la ITM. Ori de cate ori am intrebat de numele firmei m-au raspuns ca este PROFESSIONAL HIUMAN RESOURCES dar nu gasesti nimic despre firma doar cand introduci nr de registru comertului. Nu va lasati inselati orice firma arfii sa incercati sa va dea cele mai multe detalii despre firma ca sa puteti sa ii verificati. O zi buna si mult succes la cei care au dat bani pentru recuperarea banilor.
sile Marti, 5 Noiembrie 2013
catalina aceasta este adresa politiei din arad http://www.igpr.ro/arad.htm
unkown Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Si eu cu prietena mea am bagat azi dosarul au spus ca in 18 noi este plecarea,eu acuma nu pot sa fac numa sa astept sa dupa comenturile astea nu prea cred ca are rost,si daca intradevar este tzeapa,oameni buni noi am lucrat si am tras pentru banii platiti in plus am si renuntat la fostul loc de munca pentru asta si am ramas si fara bani,daca este tzapa merg la politie si daca nici asa peste ei.
unknown Miercuri, 6 Noiembrie 2013
pana la urma din toti oamenii astia,a fost cineva cine chear a reusit sa plece?????
Hoti!!! Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Ba fratilor da nu vrea nimeni sa mearga peste ei in arad ???? ne fura pe toti eu astept sa ma sune de o sapt si nimic chiar nu vrea nimeni sa mearga la arad peste ei ? hai sa stabilim o data si sa mergem peste ei eu sunt din deva si sunt dispus oricand sa ma deplasez
sile Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Hoti!!! Eu unu as vrea sa mergem peste ei eu astept de 0 luna jumate si nimica dar am de parcurs 1300 de kilometri dus intors si de asta ma dau inapoi daca as stii ca rezolv ceva as venii
diana Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Tot ce pot sa spun e ca sunt niste hoti ...am fost 6 persoane care am dat banii acum o luna ....tot ne mint ca o sa ne ofere locuri de munca..eu chear chear as merge la arad dar sa ne strangem mai multi,sa mergem peste ei...sai vezi atunci.....si lu papagalu ala care vb ca o moara stricata i-as trage una an gura.ca sunt niste ordinari si chear nu este posibil asa ceva .
Mihaita Miercuri, 6 Noiembrie 2013
si eu am depus dosarul luni!
catalina Miercuri, 6 Noiembrie 2013
diana cand ai facut dosarul in ce data a lunii octombrie
hamlet Joi, 7 Noiembrie 2013
am obtinut un cod fiscal RO30977237 E DE LA HUMAN RESOURCES daca poate cineva si vrea sa-l verifice,eu aveam de gand sa-mi depun dosarul la ei dar am renuntat
alina Sambata, 9 Noiembrie 2013
Si eu am fost plecata cu firma asta in germania,nu este teapade ce vb asa de ei
sile Sambata, 9 Noiembrie 2013
alina Cand ai fost plecata?
alina Sambata, 9 Noiembrie 2013
Anul trecut iei mau dus
lee Duminica, 10 Noiembrie 2013
Alina da-ne te rog mai multe detalii legate de aceasta firma...am si eu o informatie de la un fost angajat in firma aceasta care spune sa ma duc cu incredere la firma Energia Resurselor Umane ca sunt seriosi....Dar totusi aici vad 23 de pagini cu continut negativ la adresa lor.Multumesc
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Sunt ok credema nu vb minciuni eu am fost cu ei atata timp
catalina Duminica, 10 Noiembrie 2013
eu cred ca este o angajata de al lor imaginativa ca sun persoane care au contract din februarie si nu au plecat nici in ziua de azi chiar credeti ca au plecat anul trecut daca firma e inregistrata de anul trecut din decembrie poate a plecat u alta firma nu cu ERU.
diana Duminica, 10 Noiembrie 2013
eu sincer pe Alina asta no cred....hai sa fim seriosi sunt sute de oameni aici care spun ca au fost tepuiti,si cati or mai fi saracii care nu scriu aici... Catalina eu an 14 octombrie am fost la ei.eu de pe drum eram hotarata sa nu dau nici un ban ..eram aproape sigura ca e teapa,mi sa parea totul prea frumos,prea multe ati ofereau.dar totusi atat de bine neau mintit acolo...plus de asta erau niste bagaje la usa ...chipurile era plecare an ziua respectiva...si asta ma indus an eroare.dar dup aceva timp mam gandit ca putea fi tot o pacaleala dea lor...alta explicatie nu vad...
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Eu vineri cand am fost toata lumea astepta autocarul sa plece'minciuna nu este eu am fost de 2 ori cu ei plecata de ce sa spun ca mint cand pe mine nu mau mintit nu stiu de ce atats lume sa plange de ei,si eu prima data nu am crezut nimic dar nu mau mintit am fost pe 6 luni si apoi pe 3 nu stiu ce sa spun si daca vezi contractul sus scrie mediere adica ei iti cauta de lucru pans expirara contractu iar daca nu iti gaseste,voi nu ganditi cum sa minta atata lume nu se gandesc ca merg peste ei.nu stiu ce sa spun si eu plec in 20 iar nu stiu ce sa zic