Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Vb si voi si nici macar nu cunoasteti sa stiti macar cm arata firma asta si unde este
leu Duminica, 10 Noiembrie 2013
Iti spun eu.....ce esti. In Arad. pe str Paduri 95. Si daca nu ai dovezi scrise ar fi bine sa iti iei un avocat in cel mai scurt timp.
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Pai ce acuma trebuie sa iti arat dovezi ca eu am fost hai sa nu maii continuam ca nu eu team jignit avocat am in casa pe sotul meu hhhhhaaaaaaaaaaaa
Ba da. Ne vedem cat mai curand.SA NU NUMERI ZILELE
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Bine hai ca vad ca eu sunt de vina acum ca eu am plecat
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Si daca mi ma ameninti sa nu iti para rau nici macar nu stii cum ma cheam de unde sunt si tu imi spui ca sa nu numar zilele
leu Duminica, 10 Noiembrie 2013
Du-te si daca te mai prind vreodata ca mi te adresezi, iti jur pe ce am eu m-ai sfant , ca ne vedem impreuna cu avocata mea.
Ce distractiv
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Tu de unde stii ma cunosti?
leu Duminica, 10 Noiembrie 2013
Nu te cunosc, nu imi doresc sa te cunosc. Dar cand insulti un om , fara sa stii nimic din el, este ceva grav. Iar tu ai afirmat ca toti suntem prosti, tu esti una care asteapta ...
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Ok pai tu de ce nu crezi ca pe mine nu mu mintit
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Imi spui te rog leu cum ii spune l firma din germania
alina Duminica, 10 Noiembrie 2013
Daca este de care stiu eudaca nu inseamna ca vb de alceva si daca este care o stim amandoi iti pot da niste detali
leu Duminica, 10 Noiembrie 2013
Tu nu stii sa scrii si sa vorbesti corect romaneste, dar sa mai vorbesti in germana.Si cred doar ce vreau eu.Poti sa scrii cat vrei pe aici, ca este gratis.Ca si tine de fapt.
sile Duminica, 10 Noiembrie 2013
alina Tu cu ce firma ai fost plecata ?
sile Duminica, 10 Noiembrie 2013
alina Dupa cat timp te-au sunat cand ai facut contractul de mediere
Dupa 12 zile
cu ce firma ai plecat