Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

marian Vineri, 15 Noiembrie 2013
pt sile 0720352450
marian Vineri, 15 Noiembrie 2013
am lasat nr meu pt sie nu vreti sa facem o lista cu numele noasrte cu nr de tel si nr de contract eu ma duc la igp si depun plingere pt toti sint la 50km de bucuresti
alina Vineri, 15 Noiembrie 2013
Astazi am fost sunata de catre ei si mi-au pus ca luni este plecarea din fata firmei,eu nu stiu ce sa spun de ce nu veniti oameni buni sa va lamuriti ca pe altii nui minte
Ceau eu sunt pe drum de azi dimineata am plecat. La 10 din fata firmei
Am plecat dragilor
marian pt lia Vineri, 15 Noiembrie 2013
cred ca si pe voi va vraji cu un telefon a doua zi astai inceputul cosmarului ei cred ca ne poate manipula cum vor ei vezi ca am lasat nr meu de telefon pt sile
alis Vineri, 15 Noiembrie 2013
Eu am plecat azii oameni buni cu firma asta
sile Sambata, 16 Noiembrie 2013
pt alis lasa si tu un nr de tel sa vorbim eu nu cred ca ai plecat pe mine nu mau sunat de cand am facut contractu si am contractu de pe 19 .09 2013
vise
pt marian Ai dreptate !
alis Sambata, 16 Noiembrie 2013
De ce nu credeti
diana ai plecat si tu
sile Duminica, 17 Noiembrie 2013
pt marian Ai dreptate !
lia Luni, 18 Noiembrie 2013
Alina draga eu te cred dar cum se face ca doar tu ai plecat?unde ai plecat?da si tu niste detalii.sotul meu a sunat la firma si una dintre doamnele care raspund se prezinta ...
lia Luni, 18 Noiembrie 2013
Pt alis da si tu niste detalii.Nu pot sa cred ca sunt 99% pacalitii si doar 1% cei care pleaca:(((
Adalbert Luni, 18 Noiembrie 2013
Buna,si eu sunt tot din Arad mai este o firma din asta pe str arenei nr 5,stie cineva ceva despre firma sau e la fel aia pe str padurii?adica tzepari
alis Luni, 18 Noiembrie 2013
Eu nu mai inteleg dar chear asa este de greu sa credeti ca nu va mint,ce detali sa dau ca am ajuns ca sunt bine deja azii a fost prima zi de munca este tot cum au spus
diana Luni, 18 Noiembrie 2013
pt marian nu nu am plecat.....
boss Marti, 19 Noiembrie 2013
alis ,daca este asa spune unde stai ,cum se numeste firma la care lucrezi ca nu cred ca este mare secret si in ce domeniu esti ,adica mai multe detalii,sau ne minti ca alina ...
boss Marti, 19 Noiembrie 2013
marian ce ai facut ai mai vb cu ei?ziceau ca mai au plecari pe 20,22,25 luna asta