Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Andreea Joi, 21 Noiembrie 2013
Eu si sotul am fost inselati de aceasta firma dar nu dau nr. de tel. dar va dau e-mail carcuana851@yahoo.com .Osa va d-au mai multe detalii .
marian Joi, 21 Noiembrie 2013
bai sile nu ma-u sunat decit citiva baieti din bt mai multi am sunat eu am inceput cu luna martie au inteleg ei tot mai trag sperante asa ceva nu mai exista pt noi de la revolutie eu totusi sper sa string mai multi decit adi din craiova nu areusit decit 22 hai oameni buni nu va lasati invinsi eu nu va iau nici un ban
marian Joi, 21 Noiembrie 2013
anddreea sunana tu cu nr ascuns cum crezi tu dar nu merita sa ramina lucrurile asa
sile Vineri, 22 Noiembrie 2013

oameni bunii din cate am comentat si mai sus va rog sa faceti plangeri la http://www.igpr.ro/arad.htm astazi am sunat la ei sa le aduc aminte de cazul meu cu acestia din arad si mi-au spus ca deja sa facut un dosar penal si urmeaza ca dupa sarbatori sa cerceteze cazul .Eu atata va rog faceti plangere la ipj cu atatea plangeri mai multe cu atat se sesiseaza si ipj arad sa ii putem stopa odata pe acesti excrocii !!!

marian Sambata, 23 Noiembrie 2013

BA SILE DE CE LA IPJ ARAD SI DE CE LA ANUL TU NU VEZI CA ASTIA TIN FIRMA DECIT UN AN LA ANUL MAI NENOROCESTE CITEVA MII DE AMARITI EU AM FACUT IERI LA IGPR SI AM PRIMIT RASPUNS CA MA CONTACTEAZA IN 8 ZILE DEPINDE DE CAZ DACA EI CRED CA ESTE MAI GRAV MA SUNA MAI REPEDE
SI TU NU VEZI CA AM RAMAS DOAR NOI DOI RESTUL ZICI CA SAU RESEMNAT O LASA BALTA FRATILOR NU TREBUI SAI LASAM ASA ALTI SI-AU PIERDUT SERVICIUL POATE SI FAMILIA PUNETI MINA SI MAI SCRIETI SI VOI CITE CEVA CE NE LASAM LA MINA LA ASTIA HAI CA MAM ENERVAT

MARIAN Sambata, 23 Noiembrie 2013
SILE SUNAMA CIND POTI
07203582450
meme Sambata, 23 Noiembrie 2013
Buna seara! Stau in fata calculatorului de mai bine de 2 ore si citesc toate comentariile de aici.Nici nu stiu ce sa mai cred .Sotul meu a depus dosar la aceasta firma prin august.Contractul a fost semnat in data de 18.10. 2013, si astazi, 23.11 .2013 a avut loc plecarea. Credeti-ma ca nu stu sa va dau detalii decat ca acum e pe drum.
marian Duminica, 24 Noiembrie 2013
pt meme e ca la loto el a luat lozul cistigator
dar aplecat acolo pentru ce a optat sau ce i sa oferit de catre firma
meme Duminica, 24 Noiembrie 2013
pt marian
sotul meu a plecat ca mecanic auto . asta i s-a oferit si a mers pe meseria lui
marian Duminica, 24 Noiembrie 2013
pt meme unu din citeva sute sau chiar mii prea putin asta niu scuteste de nimic tot merita sa fie opriti amendati si uni dintre ei chiar inchisi
meme Duminica, 24 Noiembrie 2013
nu intru in aceasta polemica .
ADALBERT Luni, 25 Noiembrie 2013
Ptr Mela,sunt deacord cu tine nr meu 0748552366, astazi deja a trecut o luna de cand mi-am bagat dosarul la ERU pe str padurii,si ori nu raspund la tel ori este ocupat,eu am lucrat pentru banii aia,si numai eu stiu cum pentru un viitor mai bun,dar in tara asta nu exista asa cv,numa las asa usor pana cand nu imi recuperez banii,va rog sa ma sunati daca cineva gandeste la fel si sa mergem impreuna la ei.
firicel Luni, 25 Noiembrie 2013
pentru meme spune-ne si noua la ce firma a plecat in germania ,ar trebui sa stii ca esti sotia lui nu?
firicel Marti, 26 Noiembrie 2013
marian i-am sunat si eu si au zis ca procesarea dosarului dureaza pana la 21 de zile ,apoi este posibil cam intro luna sau nu se stie poate mai devreme este plecarea au zis ca ma anunta cu 3-4 zile inainte ,nu stiu ce sa mai cred!ai mai vb cu pol
marian Marti, 26 Noiembrie 2013
pt firicel eu am facut plingere la igpr sila arad cum azis sile
marian Marti, 26 Noiembrie 2013

pt firicel NU APLECAT NIMENI CU ASTIA MAI SCRIU SI EI CITE CEVA CIND VAD CA SUNT AMENINTATI CU POLITIA ASA CA TREZESTETE FIRICELE CE DOSARU TAU ESTE OU SA IEASA LA 21 DE ZILE

marian Marti, 26 Noiembrie 2013
pt firicel NU A PLECAT NIMENI E VAJEALA DOMNILOR MODERATORI AFISATI TOATE COMENTARIILE NU CE VA CONVINE TREBUIE SA FIM CORECTI NU
meme Marti, 26 Noiembrie 2013
domnule marian nu sunt niciun moderator sotul meu chiar a plecat asa cum am spus. Nu am detalii inca foarte multe pt ca nu am vb cu sotul meu. Stiu doar ca a juns si ca este in Munchen e tot ce stiu si da sunt sotia lui si stau si eu cu inima stansa daca doresti iti dau si numele ca nu ma feresc meme-elena marica , sunt din jud bacau nu vreau sa fiu luata la misto eu char am vrut sa se stie ca se poate si pleca
marian Marti, 26 Noiembrie 2013
pt meme moderator este cineva care corecteaza ce scriem noi nu are nici olegatura cu tine
noi aici pe forum nu ne certam scriem ce ne doare nu ne luam de nimeni care scrie aici trebuie sa fii mai atenta sa nu faci confuzii
marius Miercuri, 27 Noiembrie 2013
pt meme, marian sa stii ca are dreptate, pe mine nu mau sunat nici odata eu am depus dosaru in data de12.11.2013 dar nu mau sunat nici odata, am optat pt austria dar ei au mediat pt germania la judecatoria din bohn asa ca nu mai credeti ce vi se serveste pe tava ,noi ceilalti care am ramas cu teapa data stam sa asteptam ca niste fraieri sa ne sune sau sa ne cautam de muca in tara ,ma mira ca nimeni nu ia nici o masura impotriva lor