Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

marian Joi, 28 Noiembrie 2013

sile ce faci pe tine te-au mai sunat de la eru

aditza Joi, 28 Noiembrie 2013
Azi am venit de la Arad de la firma respectiva,mi s-a parut ceva,,,,putred asa ca nu am dat nici un ban,am spus ca am trecut doar ca sa ma interesez,pareau foarte dezamagiti si intrebau intruna cand pot veni cu,,,banii.Cand am ajuns acasa am intrat pe forumul acesta si m -am ingrozit,este ireal ce se intampla,dar nu ma mai mira nimik in tara,,,,asta,succes celor,,,,pagubiti,iar celorlalti,,,,nu bagati botul,,,,,
sile Joi, 28 Noiembrie 2013
nu ma sunat nimenii.., si nici nu cred ca o sa sune.....e clara treaba este firma fantoma nimeni nu cred ca a plecat cu aceasta firmaa......
marian Joi, 28 Noiembrie 2013
eu am am scris si noul comandant dela arad si la opc arad si buc si la igpr mai am la dna si la guvern daca nu primesc nici un raspuns ma duc latoti trebuie sa ma primeasca cineva nu ma las nu pentru bani sint tinar bani se fac dar asa pentru dreptate pentru toti care am crezut ca daca plecam afara osa fie mai bine asa ceva nu trebuie sa se mai intimple nu cred ca nu exista cineva din politie care sa asculte ce avem de spus totusi eu mor de nervi ca nu suntem mai multi decit eu cu tine si marius restul parca le este frica sa vorbeasca ei nu se gindesc ca daca reuseau sa plece era foarte foarte rau cine stie unde ii trimeteau nenorociti DIN CAUZA ASTA NU OSA MA LAS PT MODERATORI LASATI TEXTULASA
marcel Luni, 2 Decembrie 2013
si eu am fost acolo pe data 26-11-2013 am facut actele am platit 490 lei +200lei analize. eu mam dus pentru job sofer. si miau spus ca se pleaca pe 8 sau 9 decembrie.o sa ma sune cu 3 sau 4 zile anainte.acuma cu totul ce se vede nustiu ce sa mai cred. dar daca este teapa.nui nimica cum mam dus de la constanta .pana acolo .mai caut pe cineva si mai ma duc o data. trebuie duar 2 zile de stat acolo si sunt rezolvati.acuma mai astept pana pe data .de 9-12-2013.asta este numarul meu .0721405514. daca cineva vrea sa stie ceva dupa data de 9.
marian Luni, 2 Decembrie 2013
pt marcel unde sa pleci ca sofer ce firma au scris la ti ne pe contract
la noi au scris firma pt care am optat si cind am cautat firma se ocupa de altceva sa nu fie si la tine la fel
marcel Luni, 2 Decembrie 2013
pt.marian an germania ca sofer curier.firma din germania se numeste.GARTNEREI HAUSLER> din germania .eu astept saptamana asta sa vad care este treaba si dupaia caut eu pe cineva sa merg acolo 2 zile .si antrun fel sau altu se poate pune la punct aceasta firma.eu am luat 500 de euro de la camatari ati dai seama cum sunt.am facut si atata drum cu masina de la constanta.
marius Marti, 3 Decembrie 2013
pt marcel da te rog translate pe google si vezi te rog la ce firma tea trimis astea pepiniera si scroafa care produce 365zile pe an si tu ai primit tzeapa astea de la arad sant niste escroci ne mint pe fata ,hai sa ne adunam toti in fata firmei din arad ca doar o sa iscam scandal,ca doar o sa ne bage cineva in seama , astea au legaturi cred ca peste tot,eu am sunat la politie si mea-u zis ca sa fac o plangere la serviciul de investigare a fraudelor , si am intrebat daca mai sunt plangeri impotriva lor, au zis ca sunt o gramada dar eu ma gandesc ca daca sunt atatea plangeri impotriva lor , de ce nu ea nimeni nici o masura impotriva lor , sa inchida odata firma asta, sa nu se mai joace cu visele noastre de a ne amagi cu tot felu de oferte de munca in strainatate nr meu este0740889274
MARIAN Marti, 3 Decembrie 2013
pt marcel am cautat eu firma ta si este o crescatorie de porci si opepiniera de pomi ce curierat tia spus ei ca o sa faci
iti spun eu ai patit la fel ca noi
marian Marti, 3 Decembrie 2013
marius hai sa vorbim sa mergem la ei
marcel Marti, 3 Decembrie 2013
pt marius am vazut miam luat o mare teapa.acuma trebuie sa facem cunva sa ne strangem vreo 20 de persoane si sa mergem peste ei.atunci cu siguranta trebuie sa ne bage cineva an seama. ar fi bine chiar si mai multi dar nustiu daca se gaseste aceste persoane.daca noi facem planger nu ne baga nimeni an seama. dar daca mergem acolo sa facem scandal trebuie sa vina cineva sa ne ia vrun interviu. eu am vorbit si aseara cu o fata ma sunat si mia zis ca sotul ei a plecat cu firma asta pe santier.dar sa nu plec finca nu leau dat bani de 3 luni sunt vreo 20 de persoane care se chinuie sa faca rost de bani sa vina acasa si sa mearga la ei la firma.mia zis ca dorm an grajdi acolo. plangea femeia si ma ruga sa nu plec sa este teapa.
zimi si mie de unde esti.aid meu de mess.marcel.alungulesei@yahoo.com acolo v mai multe
marcel Marti, 3 Decembrie 2013

pt marian am vazut si eu miam luat teapa.trebuie sa facem cunva sa ne stangem mai multe persoane sa mergem peste ei ca daca noi facem plangeri la politie nu facem nimica trebuie sa mergem acolo sa facem scandal si atunci cu siguranta o sa ne bage cineva an seama.trebuie sa vina cineva sa ne ia un interviu ceva.nu egzista nu putem face nimica.peste cateva luni asi muta firma ancep cu alte vrajeli si ne arde din nou astia.

marian Marti, 3 Decembrie 2013
AM VORBIT LA POLITIE SI AU CERUT MAI MULTE DETALII LA-AM SCRIS AZI SI ACUM ASTEPT SA MA SUNE O SA VA TIN PE TOTI LA CURENT EU AM VORBIT LA BUCURESTI
marian Marti, 3 Decembrie 2013
MERGEM CIND VREI DAT TREBUIE MAI MULTI EU SUNT DISPUS ORICIND SA MERGEM LA ARAD HAI SA STABILIM O ZI
sile Marti, 3 Decembrie 2013

oameni buni eu sunt primu care as merge peste ei dar nu am bani dabia m-am angajat sa imi platesc datoriile pe care le-am avut din cauza acestora va dati seama am 1400de km dus si intors asta ar costa 350 de lei

marcel Marti, 3 Decembrie 2013
pt marian mergem dar cum facem sa ne strangem mai multi dar sa fie ceva serios nu sa ne trezim acolo ca suntem numai noi doi sau numai noi trei.eu am v cu cineva din germania acuma si iam dat firma depe contractul meu si maine se duce la firma sa vada daca au vreo legatura cu astia din arad.sa stie si neamtu ca astea se folosesc de numele la firma lor. asta care am vorbit este tot neamt.si mia spus sai trimit si fotocopi dupa contract sa le arate la ala la firma.el stie firma care este la mine pe contract. se ocupa cu florari cu sere de zarzavaturi.nici decum ce miau zis mie astea de la arad.mie mia zis ca este firma de curierat pachete maine aflu.ce zice nemti cu firma de acolo.
sile cind poti sunama
pt marcel
bai marcele de ce te-am intrebat eu ieri la ce firma ai optat pentru ca asta este telentul lor de perversi scriu o firma la cardeala noi acum ne trezim
ia gindeste putin cite locuri de munca promit ei trebui sa ai o gramada de firme afara si ei trebui sa aiba plecari saptaminale
este vrajeala totala eu trebuia sa plec la o firma de termopane si acolo era o fab de leduri
la tine este o crescatorie de porci hai ma ca astia sunt cei mai perversi oameni pe care iam intilnit in viata mea tupeu la aia care scrie firmele in cantract si la gijitu ala de la teleonul fix
Andreea Marti, 3 Decembrie 2013
Hai sa nu mai facem atata tamtam si sa mergem peste ei si sa ne facem noi dreptate daca nu ne ajuta autoritatile sa nu mai amanam.
marcel Miercuri, 4 Decembrie 2013
pt andreea putem merge dar cati suntem trebuie sa mergem mai multi .eu sunt din constanta tu de unde esti.ati las aid.meu de mess. marcel.alungulesei@yahoo.com. si aici vorbim mai multe dar trebuie sa ne grabim sa mergem peste ei ca avem ocazia nici sa nui mai gasim acolo cu firma daca mergem mai multi cu siguranta vom rezolva ceva.nu egzista cuvantul nu putem face nimica dar trebuie sa ne unim mai multi fratilor ca peste cateva luni asi muta firma asi schimba vrajeala si ne arde din nou daca nu pe noi pe alti cateva sute de persoane.daca vorbim aici nu facem nimica cu siguranta.