Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

marian Sambata, 7 Decembrie 2013
pt eu
cu ce drept ne dai tu lectii stii tu toate detaliile cum am vorbit noi cu firma te rog nu comenta
daca nu esti in cauza multumesc
THALES Sambata, 7 Decembrie 2013
A vorbit o verisoara cu ei si au zis ca pe 16. 12 .2013 e ultima plecare
marian Sambata, 7 Decembrie 2013
marcel ce mai faci nu mai zici nimic ninge la constanta sau gindesti daca ai nelamuriri ai nr meu la pag 29 sau 30 sint dispus sa vorbim cind vrei tu
marian Duminica, 8 Decembrie 2013

pt costin
COSTINE NU LA ARAD NU FACI NIMIC EI FURA DE ANI DE ZILE SCHIMBA IN FIECARE AN FIRMELE SI PUNCTUL DE LUCRU AU RELATII IN ARAD CE NU TE DUCE MINTEA CUM SA FURI ATITIA ANI SI SA NU AFLE POLITIA DIN ARAD
LA BUCURESTI FACETI FLINGERE EU AM FACUT SI MAU CAUTAT SA LE DAU MAI MULTE DETALII FACETI TOTI LA BUCURESTI CE VA BAGATI IN BIRLOGUL LOR

fla Duminica, 8 Decembrie 2013
pt thales,
asa miau zis si mie cand am fost la ei de am facut acel asa zis contract si acum cand citesc ce scriu cei care au fost inaintea mea cred ca o plec in 16,12,2014.
eu am fost acum 10 zile
alex Luni, 9 Decembrie 2013
am fost trei persoane si am depus actele in 16 oct.am fost sunat o data iar firma care era in contr era alta cu ce mi au spus la tel.am cautat pe net firma si nu era nimic.ei iau firmele de pe net in acel moment in functie de ce job alegi.asadar teapa pe fata.ei invoca faptul caci contr de mediere este de 240 de zile.
Amin Luni, 9 Decembrie 2013
Domnilor,Doamnelor am dus si eu 490 ron la ei,dar aveti cuvantul meu ca ma ......... pe ei bani voi mergeti pe la garda...toti sant impreuna...mana n mana ... eu....... o sa ma rog pt ei o sa postesc pt ei 10 zile si mai vorbim pe net ....nu o sa prinda sarbatorile vorbim ........
Marius Marti, 10 Decembrie 2013
Eu am fost plecat cu aceasta firma si am fost nevoit sa ma intorc inapoi deoarece conditile care mi le-au asigurat ei nu erau adevarate si cel mai grav neamntu a vrut sa ne puna sa lucram LA NEGRU, asa c a am facut cale intoarsa.
fla Marti, 10 Decembrie 2013
marius poti te rog sa-mi spui cand ai plecat cu ei?
fla Marti, 10 Decembrie 2013
eu am vb acum cu ei si miau zis ca trebuie sa ajunga contractul si voi pleca in 16,
catalina Marti, 10 Decembrie 2013
buna imi este tare miila de voi dar eu nu am nici o vina daca eu am plecat cu fiirma asta de 2 luni sunt in germania muncesc mi-am luat bani la timp nu cat au spus ei dar este ok eu va dau un sfat tuturor nu va mai plangeti ca poate altii vb ca nu au ce pe forum sau nu au ce face decat sa comenteze nu au alta ocupatie firma este foarte serioasa nu inteleg cum pe atata lume a mintit pe mine nu mau mintit cu nimic lasati vrajala nu mai bagati tot felul de prosti in cap la oameni va multumesc
marian Marti, 10 Decembrie 2013
nu ne mai minti ca nu a ple cat nimeni cu aceasta firma CATALINA nu sunt seriosi sint niste pacalici nu o sa ne mai fure mult timp
pt catalina,
spunemi te rog ai plecat in ziua in care tia fost spusa sau dupa cateva luni,am dosarul la ei si vrea sa stiu daca sunt seriosi eu doar vreau sa plec sa muncesc
fla Marti, 10 Decembrie 2013
poti te rog sa ne spui pana la urma pe ce salar lucrezi
catalina Marti, 10 Decembrie 2013

eu am depus dosarul in septembrie si am plecat la sfarsitul lui septembrie,iar pentru marian nu te mai baga tu  ca nu sti mai bine ca mine.

pt fla lucrez pe 1050 de euro
pt catalina,
nu ma bag pt marian, eu ma interesez pt mine,cum tiam mai zis eu vreau doar sa merg sa muncesc nimic mai mult.dar ma cam sperie cand vad ce scriu altii care au fost la firma
marian Marti, 10 Decembrie 2013
pt fla
nu o sa lpeci nicaieri o sa pleci odata cu noi daca nu crezi sunama
0720352450
fla Marti, 10 Decembrie 2013
pt marian, sincer nu stiu ce sa mai cred , deocamda doar sper.stii cum se zice speranta moare ultima dar am impresia ca este o teapa.
pt fla
eu spun sa nu crezi un moment nu este teapa nu am de ce sa te mint nu am de castigat bani ca eu iti spun ca am plecat cu firma asta credeti ce vreti fiecare eu nu mai spun nimic dar eu itit spun sa ai rabdare ca ai sa pleci nu este nici o ploblema in treaba asta ai nevoie de rabdare