Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

juli Marti, 10 Decembrie 2013
fratilor nu mai inteleg nmc,si eu am sarit la cap cu frumoasa suma de490 ron plus analize medicale 200ron dar,mai vbm la anul pe 08.01.2014 daca o sa plec sau nu. sa le de-a dzeu gandul cel bun si sa nu ma lase acasa. la multi ani tuturor,sarbatori fericite langa cei dragi.
fla Marti, 10 Decembrie 2013
pr catalina
eu am rabdare si sincer sper sa ai dreptate
marian Marti, 10 Decembrie 2013
pt fla
poti sa ma suni
sile Marti, 10 Decembrie 2013
pt catalina .cum de ai plecat numai tu cu firma asta tepara ca cu toti ne plangem pe acest sait si ne minte de cateva luni bune ca inka nu a ajuns contractu in germania .
sile Marti, 10 Decembrie 2013
pt catalina Daca nu era firma tepara mai imi dadeau si ei un semn de viata dar asa nimica nu mai eu i-am sunat mereu si aud aceleasi raspunsuri ;nu a ajuns contractu la firma germana; oare contractu de mediere ajunge dupa 3 luni?
pana si politia din arad cand am facut plangere la ei mi-au spus stai linistit ca nu esti primu sunt foarte multe plangeri facute la aceasta firma fantoma. Dupa sarbatori mi-au spus ca se va ocupa si de talhari astia care ne-au luat bani
fla Marti, 10 Decembrie 2013
pt marian
ok o sa ne auzim maine la un tel
marian Marti, 10 Decembrie 2013
pt fla
nu tin neaparat sa ma crezi dar cind osa ma suni o sa-ti demonstrez ca eu ,sile si alti de pe forum avem dreptate
cineva Miercuri, 11 Decembrie 2013
catalina ai cam mult timp sa scrii daca e asa cum spui ce lucrezi acolo,?si de ce te suna pe tine la nici 30 zile iar pe altii cum sunt cam multi nici macar sa sune si ei sa ne mai linisteasca sa dea ei semne nu noi ca banii ii au de la noi!!!!!!!!!!!!da mai multe detalii daca vrei sa te credem
marius Miercuri, 11 Decembrie 2013
pt catalina daca tu ai dreptate, pe noi astea care asteptam ca si niste milogi de ce nu ne suna sa ne spuna mai fraiere nu da atatea telefoane ca le dai degeaba, eu astept din noiembrie sa plec dar nici macar un semn nu au dat macar un telefon tot eu am sunat, la telefon iti raspude un tip obosit nici numele nu sil da, da doar un indicativ ca si la taxi,asa am ajuns la concluzia ca tu faci parte din tzepari ca si ei, noi astea care neam amagit marian, adalbert ,sile , fla etc. stam si asteptam degeaba
marius Miercuri, 11 Decembrie 2013
pt un loc de munca asa ca spune adev. cu cat teau platit ca sa scrii porcariile astea pe forum
mariana Miercuri, 11 Decembrie 2013
buna sunt mariana imi pare rau ce vad pe saitul asta dar nu cred nimic si stau si ma uit catii oameni se plang ca nu au plecat eu nu inteleg cum de altii pleaca de atata timp cu firma asta si voi nu orii sunteti careva care comentati ca nu aveti ce face eu am plecat cu firma asta acum 3 saptamani eu am oftata sa ingrijesc persoane batrane si m-au sunat si am plecat dupa 3 saptamani dupa ce am bagat dosarul sunt in germania deja muncesc sunt la familie in ettenheim la familie bine aicea au mintit cu salarul ca este de 1400 de euro eu iau 900 in mana asigurarea masa cazare gratuita in fiecare zi este bine nu stiu ce sa mai spun
marian Miercuri, 11 Decembrie 2013
CE NATINUT VRAJEALA CU CATALINA SI ACUM NE- ATI BAGAT PE MARIANA NU VA MAI OBOSITI CA NU TINE VRAJEALA AINCEPUT SA SE STRINGA LANTUL SI ATI INCEPUT CU VRAJELI DE DOI LEI DUPA CEAS CATALINA SI MARIANA ERAU IN GERMANIA CUM VA SCRIU EU ACUM DIN HONOLULU ZIT CA NU NU NE MAI PACALITI DACA AM APELAT LA VOI SA PLECAM AFARA NU INSEAMNA CA SUNTEM SI PROTI P S INCERCATI ALTE SMECHERII CUM CA VENIT LA VOI LA FIRMA 2 AUTOCARE CA SE PLEACA IN DOUA SAPTAMINI AJUNGE PLECATI ACASA
bine facem ne merge
clara Miercuri, 11 Decembrie 2013
bine facem este bine ca putem
cineva Miercuri, 11 Decembrie 2013
daca voi atii dat nu noi vii iam luat din buzunar voi atii vrut nu vii iam furat
marian Miercuri, 11 Decembrie 2013
NU NE-ATI FURAT NU ESTE FURT E CEVA MAI GRAV ESTE INSELATORIE SI SE PEDEPESESTE CU INCHISOARE ACUM NU AVETI DA UNDE SA STITI DAR CIND OSA FITI LA BULAU OSA AVETI TIMP DE GINDIRE
sile Miercuri, 11 Decembrie 2013
pt cineva pt clara intr-o buna zi se va alege prafu si pulberea de voi dar pana atunci sper ca organele sa isi faca treaba sa va vad pe toti de la firma ERU la puscarie!
cineva Miercuri, 11 Decembrie 2013
de ce nu mai spuneti nimic vatii blocat
marius Miercuri, 11 Decembrie 2013
pt cineva da noi iam dat dar tot furt se numeste sau in ghilimele inselaciune tot un drac este asa ca o sa raspundeti si voi in fata cuiva
clara Miercuri, 11 Decembrie 2013
ha ha ha ha va aduceti aminte ca ati semnat un contrac care nu puteti sa faceti nimic la revedere va spun nu este nimic de facut dragilor chear nimic