Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

clara Miercuri, 11 Decembrie 2013
eu cred ca ar trebui sa nu va mai pierdeti timpul cu prosti credetima ca nu aveti ce face
pt sile si marian
voi sperati doar atata vetii ramane cu speranta credetima nu cu alceva autoritatile nu fac chear nimic va spun eu stiiu mai bine ha hahahahaaaaaaa
clara Miercuri, 11 Decembrie 2013
da unde sa raspundem la o saorma sau o cafeea buna
clara Miercuri, 11 Decembrie 2013
eu va sfatuiesc sa nu va mai pierdeti bani si timpul ca tot degeaba nu aveti ce sa ne faceti
clara Miercuri, 11 Decembrie 2013

eu va spun pt ultima data ca exista cineva mai tare ca autoritatile si ca or cine si asa ca tot eu am dreptate va pierdeti timpul si la urma voi plangeti sa aveti sarbatori fericite

sile Miercuri, 11 Decembrie 2013
pt clara de ce tot iti bagi tu nasu? esti platita de firma fantoma sau chiar esti angajata firmei fantome.
clara Miercuri, 11 Decembrie 2013
ma amuzati credetima mai ales marian asta este tare de tot ce comenteaza dai nr tau la toata lumea si daca iti spun ca noi 2 am vb la telefon si imi spune el ca sa vezi ce face si el nu are banii sa mearga la wc public
ANONIM Miercuri, 11 Decembrie 2013
SA ITI FIE RUSINE CLARA DACA ATI LUAT BANI DE LA OAMENI SA DEA BUNU D-ZEU SA NU MAI AJUNGETI SARBATORILE SA AJUNGETI SA TARATI PRECUM SE TARAIE O RAMA PE USCAT ,,,CLARA E ANGAJATA FIRMEI SA STITI TOTI ,FA LANUDATI CA NU ARE CINE VA FACE NIMENI NIMIC DAR SANT POSIBILITATI DE A FACE CEVA NU RAMANE ASA CEVA,,,,,,,SA VA FIE RUSINE SANTETI TOTI NISTE ESCROCI SI VA BUCURATI DE BANI ALTORA ,,,,,DAR NU PE MULT TIMP VA VETI BUCURA ,NESIMTITILOR.
marius Miercuri, 11 Decembrie 2013
pt clara am mai vazut noi fete mai destepte dar sa sa stii ca tot ti se infunda si tie odata si atunci sa vad ce saorma o sa inghititi voi
ilie Miercuri, 11 Decembrie 2013
ptr clara si anonim dak sunteti angajatele firmei sa va dea dumnezeu sa ajungeti sa vb singuri pe strada
juli Miercuri, 11 Decembrie 2013
asa cum am spus,nustiu ce sa cred,azi am fost sunat ca mi-au gasit un loc de munca in germania in agricultura pe un camion dar,oferta nu mai este de 1400 eu ci doar de 800,cu plecre peste cateva zile.Am refuzat pt ca eu pot pleca doar din luna ianuarie,desi eu le-am ca nu pot pleca decat in ianuarie.eu optasem pt un giob de curier.Respectiva domna mi-a promis ca o sa ma contacteze in ian. Nu pot sa fiu agresiv MOMENTAN.
anonima ,,pt ilie Miercuri, 11 Decembrie 2013
de ce ma blestemi pe mine eu nu sant angajata firmei sant o pagubita care mia luat bani si nu ne duce nici unde la lucru tu ai citit ce am scris eu ,citeste bn si pe urma blesteama ,pe clara o poti blestema e angajata firmei,,
marian Miercuri, 11 Decembrie 2013
ce hahalere sunteti noi avem pe cineva mai tare decit voi la toata lumea este frica de el si noua dar mai ales voua sa va fie frica de el
anca Joi, 12 Decembrie 2013
oameni buni credetima va rog am vb cu un avocat si cand iam aratat contractul a spus ca nu se poate face nimic de cat o plangere dar nu se poate face mare lucru ca noi am scris cu mana noastra ca nu vom face nici o declaratie nici prin autoritati sa mass media
sile Joi, 12 Decembrie 2013
pt anca poate se gaseste si pt noi cineva sa ne ajute daca nu sigur cel de sus nu o sa rabde !
anonim Joi, 12 Decembrie 2013
schimba avocatul nu este corect
sile Joi, 12 Decembrie 2013

Dzeu o sa faca dreptate ! dar pana atunci o sa se gaseasca cineva

Marius Vineri, 13 Decembrie 2013
Pt fla, am plecat vineri in 6 dupa masa la ora 6 si luni dimineata la ora 8 am fost inapoi deoarece cum am mai spus am fost nevoiti sa lucram la negru.tot ce scria in contractul de munca semnat in romania a fost FALS.va rog nu mai imi editati postarile.am ajuns sambata dimineata acolo si ne-au pus direct la munca, fara protectia muncii fara sa ne explice cineva ce avem de facut fara sa discutam cu ceva sef fara nimik.direct la munca si mai vedem dupa aia.
clara Vineri, 13 Decembrie 2013
nu mai mintiti ca voi ati plecat nu a plecat nimeni pana acum vam luat doar banii
Andrei Vineri, 13 Decembrie 2013

ERU-Energia Resurselor Umane: str Padurii, nr 95, cladirea rosie cu un paznic speriat la usa si angajati zambitori si primitori la birou. Ce nu se observa insa, este TEAPA CARE AU LUAT-O MULTI OAMENI, platind DEDEABA suma de aproape 700 lei (taxa de 490 lei plus analizele-daca le pot numi asa- inca 200lei).
Ca sa scurtez povestea cat se poate de reala, eu si sotia mea am platit impreuna aproape 1400lei la ERU. In octombrie ni s-a promis ca vom pleca in Austria la munca intr-un hotel. "Plecarea" trebuia sa fie in termen de 10 zile. Am sunat dupa 8 zile pt ultimele detalii, dar ni s-a spus ca plecarea s-a amanat cu inca 10 zile.
Am sunat din nou dupa 10 zile, dar cu "parere de rau" ni s-a spus ca dosarele noastre sunt in curs de procesare. De atunci au trecut 2 luni si dosarele noastre tot in curs de procesare sunt si sunt convins ca la fel vor fi pana cand va expira contractul de mediere iar ei vor ramane cu 90% din banii mei.
Concluzia?
ERU - o adunatura de inselatori cu acte in regula.