Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

marian Vineri, 13 Decembrie 2013
clara, mela catalina mariana cite nume ai toti osa platiti odata toata inselatoria asta sau o sa vi se intiple ceva ca dumnezeu nu doarme cu toate relatiile voastre iti spun eu ca nu osa scapati niciuna pentru toti bani luati de la noi si toata bascalia facuta de tine o sa ramineti pe drumuri nu stiti nici o meserie decit sa inselati afacut adrian nastase puscarie gigi becali iti garantez eu NIMENI NU ESTE MAI PRESUS DE LEGE asa ca nu mai ride de noi hai pa
marian Vineri, 13 Decembrie 2013
pt andrei asa este o adunatura de inselatori dar actele nu sunt in regula si la firma lor nu figureaza decit un angajat oare cei de la itm nu vad sau nu vor sa vada
clara Sambata, 14 Decembrie 2013
mariane esti un nimic credema
varga Sambata, 14 Decembrie 2013
veti rade de mine,e pentru prima oara cand doresc sa-mi caut de lucru, si sant curios ce va fii! daca este cum au scris ante scriitorii mei, va fii rau de tot. oricum astept sa vad ce anume va fii. cu respect varga. astept sugestii, sau recomandari.
valentin Sambata, 14 Decembrie 2013
am trimis un mesaj important pt toti pagubitii,dar cineva la oprit nu la lasat sa fie vizionat,am luat numerele de tel sper sa va gasesc pt ca tre sa ne intalnim pe 3 la arad
marian Duminica, 15 Decembrie 2013
clara ce nu-ti este clar eu noi luptam sa va oprim tu lupti sa puteti fura in continuare sa vedem cine cistiga pina la urma noi sau voi
sile Duminica, 15 Decembrie 2013

pt clara dute cu comentarile tale !

SORIN Luni, 16 Decembrie 2013
SUNT DIN HUNEDOARA SI AM PATIT EXACT CA SI VOI DAR SUNT LA ACEASI FIRMA CA SI MARCEL SI FIRMA SE OCUPA CE PEPINIERE DACA VRETI SA VA STRANGETI LA ARAD VA ROG SA LASATI ZIUA SI ORA CAND SUNTETI IN FATA FIRMEI CA SA VIN SI EU DAR CRED CA TREBUIE SA ANUNTAM SI <DNA> INAINTE DE A NE ADUNA
SORIN Luni, 16 Decembrie 2013
MARIANE AI DREPTATE ESTE VORBA DESPRE O PEPINIERA SI MIE MIAU ZIS CURIERAT RAPID SOFER ESTE CLAR TEAPA TREBUIE SA NE STRANGEM IN FATA FIRMEI SI SA NE CEREM DREPTURILE SI PLUS DESPAGUBIRI NR MEU DE TEL 0735749255 DACA VRETI SA MA SUNATI SI SAMI SPUNETI DATA CAND MERGETI LA ARAD LA SEDIUL FIRMEI
alex Luni, 16 Decembrie 2013
atentie mare. azi la stiri au anuntat intrarea in insolventa a firmei .teapa este sigura.sigur schimba numele si sediul.trebuie mers peste ei.
vyv Resita Luni, 16 Decembrie 2013
buna seara,am fost contactata de o firma din arad pt plecare in germ sau austria la munca de ambalat dif produse ciocolata,medicamente,jucarii,etc.Cu salariul de 1400 euro pe luna.Firma se numeste SC PROFESIONAL HUMAN RESOURCE SRL. Arad interlocutor era Oana Serban nr telefon 0758391242 care ne cere la semnarea contractului de mediere 490 lei(transport inclus) si dosarul medical 200 lei.Plecare nu stim exact unde in data de 8 - 10 sau 13 ianuarie...Spuneti-mi care ati colaborat cu aceasta firma...este TEAPA ???astept raspuns !!!
eu Luni, 16 Decembrie 2013
citeste si u mai sus si te convingi!!!!!!!!!!!!!
anonim Luni, 16 Decembrie 2013
asta este firma ise spune si eru unde sa pleci tu nu vezi cite tepe au dat sau nu stii sa citesti
ae trebuia sa plec din august
clara Marti, 17 Decembrie 2013
nu sant de la firma dar I mi place sa mi bag nasul sorry boys
miki Miercuri, 18 Decembrie 2013
Da este o mare teapa aceasta firma Energia Resurselor Umane SRL,Oameni buni ,recent mi s-a spus si facut contract cu AM PLATIT 490 ron pentru contractul de mediere ,200 lei medicina legala , 130 euro drumul... pentru a ma duce la firma SIGI KRAUS din Germania ,firma de ambalat produse farmaceutice.Intr-un final am la alta firma alta adresa ..LAC Appel ,27628 LOHE GACKAUER STR.12 ,cu niste condiitii extreme ,mizere fara descriere si ei aveau un alt contract ,car binenteles ca nu semana cu cel semnat de mine in tara la aceasta firma...
eu Miercuri, 18 Decembrie 2013
te-ai trezit miki
marian Miercuri, 18 Decembrie 2013
eru nu are contract cu nimeni afara sunt hoti si mincinosi
eu Miercuri, 18 Decembrie 2013
Doamne ma fereste...incredibil! :(
Doamnelor, domnilor, nici o firma care vrea sa te angajeze sau care te ajuta sa te angajezi NU ITI CERE BANI!!! (daca te ajuta sa-ti gasesti de munca, atunci acea firma ar trebui sa castige bani pentru consultanta de angajare de viitorul angajator, nu de la angajat).
Mai mult, daca o filma te va angaja atunci ea trebuie sa iti ceara analizele de care are nevoie pentru angajare si tot ea iti va plati analizele.

Nu mai fiti asa naivi! TREZITI-VA !!! Mi-e rau...
SORIN Joi, 19 Decembrie 2013
OAMENI BUNI AR TREBUI SA LUAM MASURI SI CEI CARE AU CEVA CUNOSTINTE LA TELEVIZIUNE SA FACEM CUMVA SA DAM PE POST SA AFLE SI CEILALTI CARE AU PATIT LA FEL DAR NU AU GASIT SAITUL SANT SIGUR CA SUNT MAI MULTE PERSOANE SI SA NE ADUNAM SA MERGEM IMPREUNA SI SA NE CEREM DREPTURILE >>>SAU SA FACEM UN MEMORANDUM CU NUMELE SI SEMNATURILE NOASTE LA UNIUNEA EUROPEANA > LA DREPTURILE OMULUI>
SORIN Joi, 19 Decembrie 2013
VYV EU ZIC SATI VEZI DE TREABA TA CA ESTE O TEAPA FOARTE MARE ITI CERE 490 PTR DOSAR SI 200 SA FACI ANALIZELE SI SA ASTEPTI PANA TE SUNA EI SI DACA INSISTI U SA SUNI ITI VA SPUNE CA DOSARUL ESTE IN PROCESARE AI GRIJA EU NU TE SFATUIESC