Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

SORIN Joi, 19 Decembrie 2013
DACA SUNTETI CAREVA DIN BUCURESTI VAS RUGA SA VEDETI CAT AR COSTA UN ANUNT CU CE AM PATIT NOI CA SA VADA SI ALTII SI SA NU FACA CA SI NOI SI SPER CA UN ANUNT LA TV AR REZOLVA CEVA
anonim Vineri, 20 Decembrie 2013
sorine fa un anunt aici

econmic@politiaromama.ro
vali Sambata, 21 Decembrie 2013
colegii, luati legatura urgent cu economic@politiaromana.ro
dodo Sambata, 21 Decembrie 2013
igp bucuresti
vali Sambata, 21 Decembrie 2013
telefonul fix inca mai suna
vali Sambata, 21 Decembrie 2013
politia bucuresti economic@politiaromana.ro va asteapta pe toti pagubitii sa trimiteti plangeri urgent.
diana Joi, 26 Decembrie 2013

mai au tupeu sa mai si comenteze aici ...ca numai tior luat banii si atat. nu le e frica ca exista un Dumnezeu..rusine sa le fie la angajatii aia,

vali Joi, 26 Decembrie 2013
oameni buni mai spuneti ceva daca nu va spun eu,acea firma I si schimba sediul in zilele urmatoare si o sa se prezinte sub alta forma
marian Vineri, 27 Decembrie 2013
vali ce tu daca omori pe cineva si-ti schimbi numele crezi ca scapi staai linistit o sa aflam noul
nume si noul sedi si ne ocupam de ei eu am promis ca nu ma las pina nu se termina cu ei
marian Vineri, 27 Decembrie 2013
este buna adresa de la politie eu am primit scrisoare acasa de la politia arad dar intii am scris la bucuresti sau sesizat si cei de la arad si osai acuze pt inselatorie
vali Luni, 30 Decembrie 2013
telefoanele nu mai suna
VALI Vineri, 3 Ianuarie 2014
La multi ani,va rog sa mi spuneti ce mai stiti de firma mai functioneaza s au sub alta forma,eu o sa merg duminica noapte sa fiu luni acolo poate pot sa mi scot banii chiar am nevoie am inteles ca cine nu a depasit 100 zile de la depunerea actelor i se intorc banii dupa ce depun o cerere si renunta la contractul de mediere ...
teo Vineri, 3 Ianuarie 2014
si noi sintem 8 persoane care mergem sapt.viitoare.daca aveti singe cu adevarat veniti si voi. stabilim data exacta. va este frica pe banii vostrii. deja tel. nu mai raspund.
marian Vineri, 3 Ianuarie 2014
unde se intorc bani si la cine a depasit 100 zile cum e
cine iti da bani de ce li sa facut mila de noi la nenorociti
nu renunt la nimic pina nu ajung la tribunal asa ar trebui sa faci si tu vali
marian Sambata, 4 Ianuarie 2014
pt teo si vali pina acum unde ati fost ce ati asteptat sa va sune sa plecati la munca
Acum vedeti care este teaba si sariti in sus
VALI DE TINE ACUM AM AUZIT DE CITEVA ZILE CEVA NU ESTE IN REGULA
eu Sambata, 4 Ianuarie 2014
cererea la cine o faci?si in cat tim iti dau banii dupa ce expira contractul hai sa fim seriosi!
alte minciuni ,mergem pana acolo facem 1000 de km ,mai cheltuim niste bani in plus si n-o sa vedem nimic !
teo Sambata, 4 Ianuarie 2014
mariane lasa te rog nr de tel. am uitat la ce pagina este. o sa te sun si vorbim mai mult.
vali Duminica, 5 Ianuarie 2014
aveti dreptate nu a ti auzit de mine doar de cateva zile dar stiti ce am facut,pe langa mine am mai luat 8 persoane si acum oamenii vin la mine sa le dau banii nu la energia res umane,ok mariane vin cu moldovenii peste ei.....
anca Luni, 6 Ianuarie 2014
pentru doamnele sau domnisoarele care vor sa munceasca eu am facut prostia de a imi da bani la energia resurselor umane adrad,cineva mi/a spus ca cunoaste o doamna care se ocupa de ingrijirea la batrani in germania,mi/a dat nr ei si am sunato in 15 noiembrie si am plecat pe 22 cu i/a doamna este stabilita in germania este romanca din valcea dar sta in germania in mailz nu este nici o tiapa doamnelor trebuie sa platiti doar drumul 120 de euro si asigurarea asta o platiti la sofer cand va urcati in masina eu sunt in germania de 1 luna si un pic si va garantey ca nu este tiapa pe doamna o cheama juliana nief sau pe sotul ei norber nief uitativa la facebook are reclame si anunturi date care vor sa munceasca nu este teapa.va multumesc si aveti incredere totala nu va mint eu stiu ca poate nu aveti incredere daca ati mai patito
marian Luni, 6 Ianuarie 2014
BRAVO ANCA ASA AR TREBUI SA FACEM TOTI