Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

NICU Luni, 6 Ianuarie 2014
SI IEU AM PLATIT LA ERU ACUM UN AN DACA STIT CV DE EI ANUNTAT VA ROG 0767476879
alin Marti, 7 Ianuarie 2014
buna sunt din alba julia si am aflat si eu de firma asta si am suna t sa vad ce imi spun eau spus sa merg astazi si vineri pe str 1 mai in arad ma bucur ca m-am uitat inainte pe forum mergea si dadeam si eu banii sa manance
doli Marti, 7 Ianuarie 2014
aud numai de rau dar cineva o plecat cu firma asta .stie cineva ?
CARMEN Marti, 7 Ianuarie 2014
o mai plecat cineva cu firma Energia surerselor umane S.R.L ??
carmen Miercuri, 8 Ianuarie 2014
incredibil am fost si eu impreuna cu sora mea la firma asta si am platit taxa de 490 de lei si analizele 200 de lei a doua zi urma sa mergem cu sotii sa platim si pt ei,noroc ca sotul a cautat firma si am gasit comentarile voastre,ie incredibil citi oameni iau TEAPA in fiecare zi,sper sa nu fie adevarat!!!!!!!!!!!!miine merg la firma la ei napoi sa vad ce zic
anca Miercuri, 8 Ianuarie 2014
nu a plecat nimeni credema carmen,pt ca daca te uiti pe 37 de pagini nu vezi ca cineva a spus ca a plecat doar se plang ca ne-au luat banii si atata bine eu am inteles ca este o tiapa si le-am dat pace am gasit sa plec cu alcine care este serioasa nu iti ia bani inainte intelegeti nici o firma nu itit ia bani inaite bine ca eu sunt bine si ca multumesc lui dumnezeu ca pot munci unde sunt in germania cine vrea sa munceasca in germania ma refer doar la doamne ca alceva nu se ocupa doamna lasati mesaj va multumesc
eu Miercuri, 8 Ianuarie 2014
CE SAU MUTAT DE PE STR PADURI 95 GATA AU SCHIMBAT SEDIUL
alin Miercuri, 8 Ianuarie 2014
da eu am vb cu ei la tel si au spui ca sa merg pe strada 1 mai din arad
sile Miercuri, 8 Ianuarie 2014
deci au schimbat adresa nu mai are pe strada padurii !!!
sergio Joi, 9 Ianuarie 2014
uitati-va putin la voi,cei care postati aici...si vb de rau aceasta firma.... doar inculti,analfabeti. in urma cu 4 ani aceasta firma nu lua nici un leu ca sa te trimita afara...dar romanul...gunoi de felul lui,cand era sunat confirma ca merge la plecare iar in data plecarii din 20 erau 15. asa ca firma a pus o taxa sperand ca omu` daca plateste si merge. semnezi un contract stimati retardati....contractul acela trebuie citit,in el sunt o multime de acte care trebuiesc facute si sa le ai cu tine in data plecarii. nimeni nu te duce sa muncesti legal doar cu 3 poze si buletinu`,nimeni nu te duce sa muncesti daca esti retardat si nu stii a scrie iar fetele de acolo trebuiesc sa iti complecteze formularul..... nu au schimbat adresa nu si-au mutat sediul. sediul este tot acolo de 7 ani frate. nu mai bagati vrajeli.
sergio Joi, 9 Ianuarie 2014
inca ceva...se vede ce bine ati citit contractul...daca te razgandesti trebuie sa anunti cu nush exact cate zile inainte...mi se pare ca 30 de zile inainte de expirarea contractului ca sa iti poti primi banii inapoi...nu exista 100 de zile mai fratiilor
eu Joi, 9 Ianuarie 2014
pt sergio CE MA NU MAI AVETI PA CINE SA MAI PACALITI
DACA AVEAI CLIENTI NU MAI ERAI ASA AGITAT
ZI TU CITI OAMENI AU PLECAT DE LA VOI IN 2013 HAI SICTIR
alina Joi, 9 Ianuarie 2014
dreptate ai EU,sunt niste nimicuri nu au ce manca nu le mai dam noi banii de paine
Niky Joi, 9 Ianuarie 2014
Pt Sergio.Uite Sergio acum citeva zile v-am adus si eu ceva banuti si dupa spusele voastre astept sa plec vinerea viitoare asa ca astept cu nerabdare si daca nu ma sunati euvin oricum sa povestim mai de aproape .A si credema ca am citit contractul am vazut cit dureaza prelucrarea si timpul de cautare a locului de munca dar domnisoara draguta a zis ca e ceva standard si ca o sa se plece saptamina viitoare .Sper sa fie adevarat ca de nu vin sa imi dati bani inapoi.Multa stima
eu Joi, 9 Ianuarie 2014

PT NIKY VEZI TU IN CONTRACT FIRMA UNDE TIA SPUS CA TE TRIMITE SI PE URMA MAI VB NOI IN CARE VINERE PLECI CRED CA LA ANUL SI LA MAI MARE ASTIA SUNT EXCROCI NU APLECAT NIMENI CU EI NU AU NICI UN CONTRACT AFARA SINT MINCINOSI

sile Joi, 9 Ianuarie 2014
pt niky astept cu nerabdare sa vad daca te cheama pe tine vinerea viitoaree dar suntem multi aici care comenteaza care astept sa plece de cateva luni bune chiar uni au facut si anu si nu au plecat.. Acest ''sergio'' este un spalator de varza !!!!
eu Vineri, 10 Ianuarie 2014

VAI ACUM AVETI 50 DE LOCURI SOFERI SI 100 LA SERE E TOATA ECONOMIA GERMANIEI SE BAZEAZA PE VOI SARLATANILOR CIT O SA MAI FURATI SI SA MINTITI LUMEA CU LOCURI DE MUNCA FALSE ACOM SUNTETI DE LA INDRA DE CE NU SPUNETI ERU CE PARSIVI SUNTETI TREBUIE SA FITI OPRITI VOI NENOROCITI MULTI ROMINI NECAJITI

Georgiana Vineri, 10 Ianuarie 2014
Am contactat si noi o asemenea firma din Arad a carei nume este Professional Human Resources .. Ni s-a comunicat ca trebuie sa ajungem in Arad pana la sfarsitul saptamanii viitoare pentru a face analizele medicale si pt a rezerva biletele dus intors in valoare de 490 lei/pers + analizele 200 lei/pers .. iar pt aceste costuri vom primi bon si factura fiscala .. iar aceste preturi contin si comisionul pt dosar .. iar un comision pt locul de munca vom plati din primul salariu ... 150 de euro .. care stiti ceva de firma va rog anuntati .. multumesc
georgiano dute la arad dupa ce citesti astea 37 de pagini

PT GEOGIANA