Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

manu Vineri, 10 Ianuarie 2014
fratilor e plin internetul de tepari astia au postat in toata tara anunturi astazi eu am sunat la un anunt in Dimbovita si cind mi a raspuns era bineinteles la ARAD jenant chiar nu au frica de nimeni gunoaiele astea

eu Sambata, 11 Ianuarie 2014
CRED CA POLITIA ROMINA DOARME EI NU SE TREZESC DECIT FOARTE TIRZIU
un om Sambata, 11 Ianuarie 2014
PT SERGGIO ACUM 4 ANI ERATI LA INCEPUT ACUM ATI VAZUT CA SE FAC MAI USOR BANI DACA MINTITI OAMENI SI II FURATI DE CE SA LE MAI CAUTATI LOCURI DE MUNCA DACA SE POATE SA FURATI NU EMAI SIMPLU ASA NU
gina Duminica, 12 Ianuarie 2014
Niste tepari nu faceti prostia sa dati vreun ban sunt foarte bine instriti sa va incante!
anonim Luni, 13 Ianuarie 2014
si eu am fost la firma din arad am facut contractul de mediaere si acum astept sa ma sune ma ingrozit ce am citit aici
anonim Luni, 13 Ianuarie 2014
am sunat la ei si au spus ca dosarul este trimis in germania si asteapta aprobare .
cipri Luni, 13 Ianuarie 2014
maifratilor eu trebuie normal sa plec vineri
eu Luni, 13 Ianuarie 2014
pt cipri sa dea dumnezeu dar nu cred
pagubit Luni, 13 Ianuarie 2014
PT CIPRI TINE MINTE LA INCEPUT OSA OLUNGEASCA CU DOSARUL CA ESTE TRIMIS IN GERMANIA
2 CIND TE PLICTISESTI OSA-TI SPUNA CA MAI DUREAZA
3DACA INSISTI OSA-TI OFERE CU TOTUL ALTCEVA
4DACA NU-TI CONVINE DA VINA PE TINE CA NU AI AQCCEPTAT OFERTELE LOR
5ITI TRIMITE ACASA SCRISOARE CA VEZI DOAMNE EI AU LUCRAT PT TINE
6SI OSA MAI CAUTE OFERTE PT TINE
SI UITE ASA OSA TREACA ANUL CU INBIRLIGATURI SI CU MINCIUNI

SCRIE DUPA FIECARE FAZA SI SA VEZI CA ESTE CUM AM SCRIS EU

PS ESTE VALABIL PENTRU TOTI CARE AM COTIZAT CA FRAIERI DACA TE MAI SUNA SA ZICI MERSI

NU AU NICI UN CONTRACT AFARA VORBIM DUMINICA SI OSA TE LAMURESTI
anonim Luni, 13 Ianuarie 2014
ti a spus ca pleci vineri e sigur
sile Luni, 13 Ianuarie 2014
fratilor isi bate astia joc de noi cum vrea ei ma tine incurcat de 3 luni de zile sun in continuy si degeaba . Azi 13 01 2014 am sunat iar la ei acelas om pe nume 'silviu'' imi spune a 15 oara ca dosaru meu este inca in procesaree ..... deci fratilor nu va mai dati toti cu parerea ca poate in 5 zile plecam nu pleaca nimeni cu aceasta firmaa este o firma tzeparaaaa!!!!
nimeni Luni, 13 Ianuarie 2014

Am fost si eu astazi la aceasta mare firma si am ramas mut de uimire cate conditii si ce salarizari se ofera in mai toate domeniile existente pe lumea asta. Vazand ca e mult prea frumos ca sa fie adevarat, dupa ce-am ajuns acasa am cautat pe internet numele firmei, cel afisat deasupra intrarii, numere de telefon. Nu mare a fost surpriza cand toate rezultatele oferite de google duceau catre acest forum si multe altele unde oamenii se plang ca au fost pacaliti, unii din ei urmeaza sa afle ca vor fi pacaliti, iar altii, mai norocosi, apuca sa citeasca aici inainte sa se arunce cu capul inainte.
Asadar, parerea mea este sa ne punem de acord cativa si sa-i dam in vileag, inainte ca si altii sa muste aceasta momeala, mai mult decat evident de prost formulata.
Eu sunt din Timisoara, dar nu-mi ia mai mult de 30 min sa ajung la Arad, daca stiu ca-i mutam pe astia de acolo.

marius Marti, 14 Ianuarie 2014
pt nimeni banuiesc ca nu esti singura persoana din timisoara pagubita hai sa ne dam intalnire la arad toti care am fost pagubiti
anonim Marti, 14 Ianuarie 2014
azi voi suna la ei sa vad ce mai spun mie mi au dat garantia ca am sa plec pana la sfarsitul lunii sa vedem ce mai zic si azi
Cristian Marti, 14 Ianuarie 2014
Eu cu inca 8 persoane suntem de o luna in Germania... am plecat cu firma din arad de pe padurii 95. facem foame aici. Ii vorba ca cica lucaram la izolatii pe acoperis. Patronul ii din Slovenia, doar telefonic ne auzim cu el din cand in cand. nu am primit banii nu am primit masa ci doar cazare pe 3 saptamani. Acum trebuie sa ne platim noi cazarea pentru ca el nu ne-o mai plateste. nu mai avem nici de lucru. Astazi s-ar putea sa ne trimita banii sa plecam acasa. S-AR PUTEA. NU MAI MERGETI CU NICI O FIRMA DE NICI UNDE!!! toate sunt tzepe!!!!!!!!!
pagubit Marti, 14 Ianuarie 2014
IN ANUNTUL LOR ZICE CA SE PLEACA IN 2 SAPTAMINI ASTA CIND TE DUCI LA EI DUPA CE PLATESTI DUMNEZEU CU MILA BELITI ASTIA NU AU NICI UN CONTRACT AFARA SE BUCURA CA NE FURA PE NOI DE 500 RON ATIT NUMAI GARA ESTE DE EI PRAFU SA SE ALEAGA DE AFACEREALOR 9
iordache mihai Marti, 14 Ianuarie 2014
Este cineva care a plecat la muca trimis de catre firma Energia Resurselor Umane?
anonim Marti, 14 Ianuarie 2014
pt iordache mihai

ASA CEVA NU CRED CA SA INTIMPLAT
sile Marti, 14 Ianuarie 2014
iordache mihai tu nu ai citit in aceste 38 de pagini ? nu face prostia sa te duki la acesta firma sigur doar iti promite marea cu degetu .Este o inselatorie pe fata ... dar o sa se faca dreptate cat de curand !!!!
CIPRI Miercuri, 15 Ianuarie 2014
am sunat ieri la ei sa ii itreb dak ii adevarat tot ce se vb despre ei si am chiar ridcat tonu la ei. Pe mine dak nu ma suna pana maine la 12 ma duc acolo cu tot cu politie si nu plec pana nu imi da bani inapoi.