Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Alexandru. Luni, 20 Ianuarie 2014
Moama ce teapa mi-am luat acuma am vazut :|
I.vineri 17ian2014 Luni, 20 Ianuarie 2014

Doamne, numai noi Romanii ne o dam intre noi.
Pe cine au mai prostit alea de la masa cu plecat'' sofer CAT B'',curier?
Cica plecarea este in 27 -31 IAN, 2014.
Sunt curios cine mai "pleaca" pe atunci.

mary Miercuri, 22 Ianuarie 2014

buna tuturor pentru cei interesati , in aceasta dupa amiaza am fost contactata de cei de la pro tv si vor sa faca un reportaj despre aceasta firma si despre cei care am fost inselati , pe ei ii intereseaza sa vorbeasca cu cat mai multe persoane implicata in aceasta poveste , am marea rugaminte la voi cei care vreti sa vorbiti , sunati-ma la nr 0740078698 , este adevarat nici mie nu imi vine sa cred ca mau sunat dar este foarte adevart , imi doresc sa-i inchidem pe acesti...

ionel Miercuri, 22 Ianuarie 2014
buna,se pare ca am luat si eu tzeapa din luna decembrie ma tot duc cu zaharelul ca am sa plec am dat o gramada de bani si nu primesc un raspuns concret(dupa ei eu trebuia sa plec in 16,12,2013),oameni buni trebuie sa ne unim toti ca sa facem ceva.Luati legatura cu mary.
anonim Miercuri, 22 Ianuarie 2014
mary de ce vrei tu tv si ai ales sa faci opetitie scrisa la politie asa am avea mai multe sanse
totusi ai grija cu cine vb la telefon
mary Miercuri, 22 Ianuarie 2014
sunt multi cei care au facut plangere la politie si nu s-a intamplat nimic
GETA Vineri, 24 Ianuarie 2014
A PLECAT CINEVA PANA ACUM AM MERS SI EU LA ARAD SI AM SEMNAT UN CONTRACT DA CRED CA AM LUAT TEAPA SIGUR
Aly Vineri, 24 Ianuarie 2014
Aceasta asa zis firma , este o firma de 2 lei care pacaleste oameni , sa le ia bani...TREBUIE FACUT CEVA NU II PUTEM LASA SA CONTINUIE...Si te mint cu zambetul pe buze .... contactati-o pe Mary impreuna vom reusi sa facem ceva cu ceasta asa zis firma...
asd Vineri, 24 Ianuarie 2014

si eu am luat teapppaa ce sa fac... incercati la Pro Tv si lasati un mesaj..despre teapa care am luato poate ne ajuta.

anonim Vineri, 24 Ianuarie 2014

nu stiu daca este bine sa scrieti aici la fel de bine se pot uita si cei de la acea firma , si intr-o zi sa-si ia zborul de acolo unde ii putem gasi

d Vineri, 24 Ianuarie 2014
si eu trebuia sa plec in 27 .01.2014 dar au spus ca angajatorul nu a trimis contractele si nu stie cind se pleaca a va rog lasati un m.s.j. daca ati fost sunati sa plecati in 27 multumesc
Aly Vineri, 24 Ianuarie 2014

As vrea sa spun tuturor , cei pagubiti de aceasta firma, sa stea linistiti ca nu va ramane asa , vom face tot ce ne sta in putinta ca aceata firma sa nu mai existe si sa mai pacaleasta si alte persoane....Chiar daca poate bani nu ii vom mai recuperam ,dar pt acei bani pierduti si pt atatia oameni pagubiti de aceasta firma de 2 bani...aceasta nu va mai exista....Si cei care doresc sa scape de aceasta firma sunt bine veniti sa ni se alature noua...CUM AM SPUS SI MAI SUS CONTACTATI-O PE MARY IMPREUNA VOM REUSI

marian Vineri, 24 Ianuarie 2014

d tu nu vezi ce este aici unde sa pleci ce nu ginditi deloc

anonim Sambata, 25 Ianuarie 2014
am rugaminte la toti cei care intra pe acest forum , si se afla printre cei inselati de aceasta firma sa-si scrie aici povestea , cu cat mai multi cu atat mai bine , asa ne dam seama cat de multi oameni am fost inselati , astept si comentariile voatre
d Sambata, 25 Ianuarie 2014
eu sint socata nu pot sa cred ca exixta asa firme si autoritatile nu fac nimic e bataie de joc oamenii astia insala pote mii de oameni ei fac in continuare contracte false e inuman
Aly catre d Sambata, 25 Ianuarie 2014
Pai sa stiti ca fac mii de contracte...Sotul meu a fost acum cateva zile si erau peste 30 de persoane , care venisera sa faca un contract de munca cu aceasta firma de 2 bani....Si sa stiti ca aveti dreptate autoritatile inchid ochii...sau defapt , vor sa inchida ochii nu ca nu pot face nimic...eu asa cred...Si ma puteti contaziceti daca nu este asa...
asd Sambata, 25 Ianuarie 2014
Pentru Marian: Eu nu sunt slab,Probabil ca tu esti unul de al lor si vrei sa ne mai amagesti putin,nu cred ca timpul de afara daca la asta te referi,este un imperiment pentru a primi contractele din germania pe care firma de 2 bani le tot promite(E O TEAPAAAAAA MMMMAAAREE).Pentru ceilalti care vorbesc si se plang ca au luat teapa.DE CE NU REACTIONAM IN FAPTE NU IN VORBE CA PE FORUM TOTI PUTEM REACTIONA DAR IN FAPTE REACTIONEAZA CINEVA??????????????????????????
marius Sambata, 25 Ianuarie 2014

pt cei inselati eu astept de anul trecut, dar te suna poate o singura data si iti ofera tot felu de joburi pt care optezi cand faci contractu asa ca haideti sa nu vorbim degeaba sa ne dam italnire la arad ca asa poate ne baga cineva in seama, politia nu ia nici o atitudine daca noi iscam scandal,trebuie sa ne adunam in fata firmei sa ne cerem drepturile ca doar nu pentru aia am fost fraieriti si am batut drumul degeaba. Sa facem toti cei care am fost iselati ceva nu sa ne tot plangem pe acest forum.nr meu este 0740889274

asd Sambata, 25 Ianuarie 2014
Daca crezi ca 2 persoane pot rezolva o asemenea problema, eu as fi de acord sa ne adunam mai multi in fata firmei si sa discutam problema cu patronii...Dar cati dintre noi au curajul sa vina?? ei sunt buni numai pe forum asa toti ne plangem dar problema nu se rezolva doar cu 2 persoane trebuie sa fie cat mai multe persoane poate asa rezolvam ceva doar 2 nu prea cred sa se rezolve....Haideti nu va temeti sa mergem.!!!!!!
marian Sambata, 25 Ianuarie 2014

nusunt de la firma sunt la fel ca voi, eu sunt mai vechi la ei am facut pina acum zeci de petitii la politie am primit raspuns cu nr de dosar penal pe numele patroanei dar daca ma sunati nu stiu cu cine vorbesc pt ca voi nu va folositi numele aici pe sait va esre frica de cine ce nume esta asd,dcum sa vorbim intre noi daca nu va puneti telefoanele aici al meu este daca va uitati bine suntem citiva care vorbim da doar atit pina acum nu am vazut pe cineva mai hotarit decit citiva care ne cunoastem