Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

d Duminica, 26 Ianuarie 2014
daca pleaca cineva in 27 sau 31 luna asta sa lase un msj
marian Duminica, 26 Ianuarie 2014
d nici niti trece prin cap cite metode sa te amine si si sa te amageasca au eu sunt la ei din niembrie in viata mea nu am auzit atitea minciuni de la ei imi trebui o coala a4 sa le enumar trezestete ce naiba esti in rominia
Bau Luni, 27 Ianuarie 2014
Nu pleaca nimeni acum ... Fraiericilor. De la ei pleaca un procent de 1 - 2 % din miile de oameni inscrisi, si pe salarii de 700-800 euro...
ALEX Luni, 27 Ianuarie 2014
ESTE TEAPA VA ZIC EU,PENTRU CA AM SUNAT AZI CA SA INTREB DACA SE MAI PLEACA SAU NU JI AM PRIMIT RASPUNSUL "NU A VENIT COMFIRMAREA DE LA ANGAJATOR JA SA MAI ASTEPTAM"JI EU LE-AM ZIS CA ASTEPT DE PE 16 DECEMBRIE.ASA CA ASCULTATI-MA JI NU MAI FACETI JI VOI ACEEASI GRESEALA PT CA SUNT 700 DE LEI ARUNCATI AJA DEGEABA PENTRU NIMIC.
anonim Luni, 27 Ianuarie 2014
am aruncat banii pe garduri nu le este rusine si eu am sunat azi la ei si mi au zis ca inca nu au oferte de lucru
crin Luni, 27 Ianuarie 2014
fratilor am fost sunat la inceputul luni 7 1 2014 caci sama pregatesc caci plec a zis sale mai dau acuma 100 euro si120 autocarul acuma tot ma poarta mam inscris la ei lamijlocul anului trecut 2013 ati mai fost careva ca mine caci mie frica caci iau bani teoun sapleci si atit dar sai fereasca cujetul lor de asa ceva,,,,va rog sami scrieti tot aicea cit mai urjent iar daca merg la intoarcere va scriu napoi va multumesc frumos.
asd Marti, 28 Ianuarie 2014
Deci eu nu mai inteleg acesta firma este firma care te tepuieste sau nu?? Cineva din toti care scriu pe acest site au plecat cu aceasta firma sau nu?? Va rog foarte sincer daca au fost sunati de cei de la firma ca sa plece si cu ce autocar au iei contract?? Va rog sa ma anuntati daca ati plecat careva cat mai repede..VA MULTUMESC
marius Marti, 28 Ianuarie 2014
pt asd nu intelegi ca ai luat teapa, nimeni nu a placat cu aceasta firma si nici nu va pleca este clar ca este teapa
mas Marti, 28 Ianuarie 2014
Buna fratilor de suferinta, sunt ,,mas'' ce facem, mai plecam?
sau ne tepuiesc astia la infinit?
mas Marti, 28 Ianuarie 2014
,,pagubit'' cum o mai duci?
ramona Marti, 28 Ianuarie 2014
nu imi vine sa cred ce citesc..am dat si eu banii joi pe 23 ianuarie au zis ca plec in 3.mi pare rau ca nu am citit mai devreme...a mai fost cineva in 23...cand am fost erau o gramada de oameni..erau vreo 20 care am platit in 23ianuarie..
marcel Marti, 28 Ianuarie 2014
Aveti mare grija e teapa eu mi-am depus dosarul anul trecut in februarie si absolut nimikk
marian Marti, 28 Ianuarie 2014

CE AUTOCARE FRATILOR ASTIA SUNT CEI MAI MARI TEPARI DACA VAUITATI IN CONTRACT LAFIRMA PENTRU CARE AI OPTAT SA VEDETI SI VOI CU CE SE OCUPA NU AU ZIS EI CIND IAM SUNAT CA AU DEJA LOC DE MUNCA PT CE NE TOT AMINA LA TEL AU ZIS CA SE PLEACA IN 2 SAPTAMINI SI DUPA CE AU LUAT BANI PA SUNT TEPARII

ionel Marti, 28 Ianuarie 2014
eu din noiembrie tot ast sa plec,si ne tot mint la tel,haideti fratiilor sa ne adunam cati mai multi sa sa mergem la arad peste ei.doar daca mergem multi reusim ceva
ionel Marti, 28 Ianuarie 2014
pe forum toata lumea vb dar nu se ia nici o initiativa sa ne intalnim cati mai multi la sediu firmei sa vedem daca o sa ne minnta in fata pe toti
Aly Miercuri, 29 Ianuarie 2014
Doamne nu realizez nici acum ce ni se poate intampla , la atata lume, citesc aceste mesaje si va spun sincer ca plang......imi vine sa ma duc la ei ,sa ii arunc in aer...njt am atata ura pe ei de nici nu mi-o pot exprima....trebuie facut ceva cu ei nu ii putem lasa asa pe nenorociti....
gabi Miercuri, 29 Ianuarie 2014
am un an de zile de cind mi-au luat banii si nimic nici un job totul e o mare excrocherie
ionel Miercuri, 29 Ianuarie 2014
am vb la firma din germania din contract si nu au nici un contrat cu ei.firma de la mine din contract este sigi kraus.haideti sa ne adunam si sa megem peste ei.
marian Miercuri, 29 Ianuarie 2014

ionel tu parca esti din arad eu daca eram din oras ma legam cu un lant de usa la aia eu am fost in niembrie la ei am facut o gramada de petitii la politie la arad

ionel Miercuri, 29 Ianuarie 2014
pt marian nu sunt din arad sunt din resita,am fost si eu la politie si azi cand am sunat la arad la firma mi-au inchis tel in nas si acum suna ocupat