Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

ionel Miercuri, 29 Ianuarie 2014
pt marian si eu stau tot din noiembrie
Scuze MARIAN era pt IONEL
ionel Miercuri, 29 Ianuarie 2014
da normal asa fac te trimit de la un operator la altul oameni, astia nu au scrupule chiar isi bat joc de noi ne joaca ca pe niste marionete eu nu ma las pana nu facem ceva trebuie sa existe pana la urma o cale sai distrugem si ce este ciudat ca eu de fiecare data cand sun la acest numar de fix imi raspunde acelasi barbat deja ii cunosc si vocea.
Aly Miercuri, 29 Ianuarie 2014

da sa stiti chiar ca pe niste marionete.....Dn. Ionel daca doriti sa afcem ceva cu acesta firma de 2 bani acesta este Nr meu 0764693158 eu am vorbit cu cineva referitor la ce putem face...Pt mai multe informati sunati-ma...

Aly Miercuri, 29 Ianuarie 2014
Adica ma refer la toata lumea care doreste sa facem ceva cu aceasta firma...sa ma contacteze cu cat mai multi cu atat mai bine
Aly Miercuri, 29 Ianuarie 2014
Gärtnerei Hausler si acesta e linck-ul firmei din germania http://www.hausler-gartenbau.de/welcome.html
Roxa Miercuri, 29 Ianuarie 2014
Dati.mi va rog nr de tel de la angajatorii acestia, pt ca vreau sa vad cum sta cu memoria doamna de acolo :)
Multumesc
marian Miercuri, 29 Ianuarie 2014
roxa 0357804022 ,0735169825 ,0721637202 sunt mai multe eu pe astea am reusit sa le memorez in telefon nu cred ca ne poate ajuta nimeni afara de politie dar ei sunt foarte ocupati
marius Joi, 30 Ianuarie 2014
hai fratilor sa mergem in fata firmei ca numai asa putem sa le venim de hac, macar 100 de persoane ca doar nu are ce sa faca nici politia nu poate sa musamalizeze sau sa aresteze 100 de persoane fara motiv ,persoane care isi cer drepturile ca au fost iselate de persoane cu functii inalte prin nu stiu ce partide politice care cer bani pt sustinera lor .voi nu vedeti la noi peste tot e coruptie asa ca niciodata nu vor lua nici o masura inpotriva firmei de la care primesc mita, hai sa ne intalnim la arad ce care locuim mai aproape
Aly Joi, 30 Ianuarie 2014
MARIUS nu este bine sa mergem peste ei...pentru ca au dreptul sa sune la POLITIE si tot noi luam amenda pt tulburarea linisti publice...iti zic din susrsa sigura ca m-am interesat...trebuie prin alte cai...sa ne facem dreptate...am scris nr meu mai sus pt mai multe informati poti suna...
asd Joi, 30 Ianuarie 2014

Fratiilor uitati-va pe internet ca si acum mai posteaza ca au locuri de munca disponibile......Dar noi nu facem nimica stam pe fotolii si doar scriem!!!! Ce ne poate face politia daca mergem in nr mare la ei la firma??? Alta solutie nu gasim decat cu avocat?
Noi nu avem bani nici sa mergem la firma si vrem avocati care sa ne apere drepturile...

Aly Joi, 30 Ianuarie 2014
Alta cale nu este ne-am informat si am intrebat la politie si tot noua ne va da amenda daca mergem peste ei...a si am sunat peste tot nu ai ce le face...singura care este judecata..
ionel Joi, 30 Ianuarie 2014
nici eu nu stiu ce sa mai zic am vazut si eu ca mai au postate locuri de munca ideea este ca nu stiu pana la urma unde se va ajunge nu stiu daca ai citit la pagiinile 33si 34 ai vazut ce scrie?
marian Joi, 30 Ianuarie 2014
FRATILOR EU AM FACUT PETITIE SCRISA LApolitia@romina.ro IN LUNA DECEMBRIE SI AM PRIMIT RASPUNS DELA POLITIA ARAD IN DATA DE 12-12-2013 CAOSA-MI COMUNICE SCRIS CIND OSA INCEAPA O ANCHETA INPOTRIVA FIRMEI E.R.U ARAD STR PADURI NR 95 SI AB PRIMIT SCRISOARE PE DATA DE 8-01-2014 CARE ZICE ASA;
URMARE A SESIZARILOR DUMNEAVOASTRAPRIVIND PE REPREZENTANTI SCE.R.U INREGISTRATE LA SERVICIUL DE INREGISRARE A FRAUDELOR VA COMUNICAM CA ACESTEA FAC OBIECTUL DOSARULUI PENAL NR 8123/P/2013AFLAT IN SUPRAVEGHEREA PARGHETULUI DE PE LINGA JUDECATORIA ARAD .SE EFECTUEAZA CERCETARI SUB ASPECTUL SAVIRSIRI INFRACTIUNI DE INSELATORIE FAPTA PREV.SI PED DE ART.215 ALIN1,3 COD PENAL FATA DE ADM. SOCIETATI NAGY INES EDITH
ASTA ESTE TOT FRATILOR AM INTELES DELA CINEVA CA MAI SUNT PESTE 600 DE PLINGERI PE NUMELE LOR
Aly Joi, 30 Ianuarie 2014
Da Dn. IONEL am citit acele pagini pur si simpluam ramas socata cand am citi ce pot supne,,,, isi bat joc de noi si recunosc aceste delicte fara sa le mustre putin constinta....Sa dea domnu sa se aleaga prafu de ele....ca pacalesc atata lume njt as da orce sa putem face ceva sa nu mai insele oamnei....dar ce ?
ionel Joi, 30 Ianuarie 2014
pt mariam,maine am si eu programsre ls politie economica resita si o sa la spun de nr de dosar si cele 600 de plangerii.bine ca ai scriss si nr de dosar
eu Joi, 30 Ianuarie 2014
am 26 ani,am telefonat si eu acum doua saptamani mi sa spus la telefon doar analizele medicale trebuie platite. ajuns acolo tocmai din partea de nord a tarii la sediu mi sa spus ca trebuie sa dau si pentru dosar 490 mi s au taiat picioarele, doar daca imi spuneau la tel ca trebuie sa dau banii astia va spun sincer ca nu mergeam pana acolo 1 noapte cu trenu...pff asta este oricum nu am platit banii m am intors inapoi insa am vazut multi prostiti dadeau banii pentru ca lumea e disperata doi trei sunt pusi de ei ca sa para ca se merge dar va zic intrebati de 10 ori inainte sa faceti pasul gresit. Greaseala vietii mele.
marian Joi, 30 Ianuarie 2014
NU TREBUIE SA TE DUCI LA POLITIE SCRIE O PETITIE DIRECT SI LA CIRCULATIE DACA SCRII EI OTRIMET UNDE TREBUIE VA SPUN SIGUR LA ORCE SERVICIU EI STIU SIO DIRIJEAZA UNDE SE INCADREAZA
asd Vineri, 31 Ianuarie 2014
Am o intrebare? de ce toti aceliasi persoane se plang de firma..de ce nu intra mai multi sa vada ce se intampla am impresia ca voi sunteti de ai firmei....de ce nu comenteaza mai multi de ce doar 5 sau 6???? sunt 1000 de persoane tepuite dar numai 6 comenteaza...eu cred ca voi nu aveti alta treaba de facut decat sa scrtieti pe forum..ca am fost la politie ca am vb cu un avocat ca nu mai stiu ce de ce nu mai voii ????????????...va plangeti de firma dar restul tac a stat cineva in fata firmei sa vada daca se pleaca?? NU!!!..dar pe forum toti sunt mari si tari...Dupa cate am vazut numai MARIAN, EU, ALY,IONEL comenteaza in rest nimeni hai sa fim seriosi am impresia ca unul de aici e de la firma...poate gresesc dar na pun pariu ca se trezeste marian sa comenteze sau ceilalti 4..sau cati or fii ce numai voi ati mers la firma aceea???? au mers 1000 de persoane..pentru ce va dati nr de telefon sa va dati in spectacol??? va crede mari credeti ca se rezolva ceva???????? cu vorba si scrisul toata lumea e tare dar sa mearga cineva in fata firmei sa vada sa se convinga singur daca e teapa sau nu nu merge nimeni....asa ca va las sa scrieti incontinoare sau sa va jucati dea scrisul si comentatul ca cu aia veti ramane...O ZI PLACUTA TUTUROR.
asd Vineri, 31 Ianuarie 2014
Domnilor am vorbit la telefon cu domnul acela de la firma si lam intrebat ce se intampla cu contractul de munca pe care lam semnat mia spus ca trebuie sa treaca 21 de zile si dupa aceia ma suna acel domn..eu am vrut sa ii stiu numele si lam intrebat cum se numeste iar el mia spus OPERATOR 525.daca a mai sunat cineva si ia spus acest nume acel domn va rog sa ma anuntati....Nu a dorit sa isi dezvaluie numele doar atata mia spus 525..daca a mai spus cuiva numele sau daca mai stiti ceva despre aceasta persoana va rog sa ma anuntati...VA MULTUMESC