Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

pagubitul Sambata, 8 Februarie 2014
Buna tutror.Ma ''bucura''faptul ca nu sunt singurul pagubit de aceasta firma fantoma,dar ma intristeaza naivitatea oamenilor de a spera ceva de la firma ERU(sau ce nume are acum).Eu am fost primul care a scri pe acest forum(21 februarie2013),dar vad ca nimeni nu mi-a luat in serios patania mea.Dupa un an mai sunt oamani ''voluntari''care au bani de dat d-nei Ines Nagy Edit.
Nicu Duminica, 9 Februarie 2014
Si eu am fost pe 7 la arad si am dat 490lei si 200lei analize si a zis ca ma suna pe 15 pentru data de 17,Dar vazand ce se scrie pe aici e teapa sai ia dq
anonim Duminica, 9 Februarie 2014
IIn legatura cu firma din arad sc energy york solutions srl de pe str padurii nr 95 cei care si au depus dosarele pt plecare i n germania si austria si care nu au pleca t sau se simt tepuiti de ce nu va aliniati pe o lista pe net si sa luati legatura cu televiziune publica si mers pe capul lor pt ca guvernul a scos de la1 februarie un nou cod penal din care reiese ca evaziunea fiscala si inselaciunea este aspru pedepsita ?
sile Duminica, 9 Februarie 2014
pt anonim se pare ca au radacini adanci dar pana la urma cred ca se va usca !
mary Luni, 10 Februarie 2014
pt anonim , am sunat si la televiziuni si se pare ca nimeni nu poate sa le faca nimic , doar ITM din ARAD sa-i amendeze si atat ,mai multe nustiu ce am putea face , din moment ce si avocati spun ca nu garanteaza nimic daca ii dam in judecata
sorin Luni, 10 Februarie 2014
azi am fost si eu la ei 'si eu am dat bani in ianuarie ac sunt din judet stiu mai multe va pot spune multe despre ei [nrg] sunatima urgent 0755278360
denea Luni, 10 Februarie 2014
frtilor io ii bag la denea si televiziune pe iei cas excrocii nu mai rs la telefoane in contracte sunt puse nr false ii dau in gat ori cat mar costa
levi Luni, 10 Februarie 2014

Dragi prieteni. Daca mai vrea cineva sa plece la lucru in strainatate, asta il poate ajuta.

sorin Marti, 11 Februarie 2014
romini trezitiva nu rezolvam nimic daca nu ne unim ;si ieu am dat bani si mor sunat sa plec dar sa mai dau 210 euro comision si transport ce parere aveti numai dau nimica .sunt din zona. 0755278360
ANDREEA GORJ Marti, 11 Februarie 2014

NISTE .. DE OAMNENI INTR-O TARA DE TOT.... NU O SA RAMANA ASA D-ZEU E SUS NU DOARME O SA SE PUNA BUBA PE COPIII COPIIILOR LOR CA ST OAMENI CARE SA-U IMPRUMUTAT SI MULTE SI MAI MULTE SA VA IA ... DE NENOROCITI

aandreeavgorj Marti, 11 Februarie 2014
nu treb sa se modifice comentariile lasati exact asa cum se posteaza sa vada lumea cu ce are de a face...nu sunt ofense acestea....sau sunteti si voi tot pe mana cu nenorocitii aia .....nu sti in cn sa ai incredere in roamania asta de tot ........incepand cu cine conduca in primul rand vai de noi ne furam unu pe altu ce sa mai spunem daca near fura strainu...
adi gorj Marti, 11 Februarie 2014
sunati aici ca am vb mai multa lume sa ne strangem sa reusim sa ii dam jos pe nenorocitii aia...0761834204
sorin Marti, 11 Februarie 2014
andreea din gorj de ce nu va dati numaru sa discuta si eu sunt cu aceas problema putem face ceva dar mai multi inpreuna .acelas caz dar alta firma in timisoara de tepari dar pagubiti din timisoara sau unit si facmiting protesteaza pe 17 feb de ce ei pot si noi nu suntem peste 3000 de pagubiti hai sa ne unim cum vreti sa comunicam toti fara nr contact degeaba tot ne plingem si postam nu facem nimic nu pot spune mai multe .mie mio cerut m ai 210 euro sa plec pe linga aia 700 cine le mai da dracu.trebuie sai oprim cumva [0755278360]
sorin Miercuri, 12 Februarie 2014
pt toti pagubiti .toti intrebati ce putem face sai stirpim . va spun eu daca vreti cu adevara sa facem ceva nu ajunge doar sa va plingeti pe forum .nu pot sa va spun mai multe pe forum sunatima daca vreti cu adevara sa facem ceva .va multumesc [0755278360]
mihaela Miercuri, 12 Februarie 2014
trebuie neaparat facut ceva...si-au batut joc de prea multi...si la fel fac in continuare pe ca nimeni nu a facut nimic...
sorin Miercuri, 12 Februarie 2014
stimata mihaela eu ce tot va spun citeste mai sus [sorin 10,46] sau sunatima va spun ce ie de facut .inpreuna reusim.0755278360
gufi Miercuri, 12 Februarie 2014
sunt din arad nu stiu de 1 an de zile sa fi plecat cineva cu firma asta.Am mai vorbit si cu alti prieteni care s-au inscris la aceasta firma si nici o sansa de plecare.Cred ca daca te duc pana acolo te si lasa pe strada ,fara a-i interesa .
levi Miercuri, 12 Februarie 2014
cine este din cluj sau din judeti sa ma sune!! 0745214416 clujul ia atitudine!!!
gufi Miercuri, 12 Februarie 2014
azi am fost pana la firma si oameni tot veneau le-am spus ca totul este o minciuna dar nu ma credeau
armando Miercuri, 12 Februarie 2014
teapa fratilor nu va duceti la sedi din arad sun detot rahat sunt escrocheri toate mama in mama cu autoritatile pt ca deasta nu ii pride nimeni de de atata timp cand auziti de firme din arad care trimit oameni in germania austria polonoa etc.... nu va duceti un prieten de-al meu acuma o luat teapa acuma in 3 febreuarie 2014 FERITIVA ANUNTATI AUTORITATILE DAR CRED CA E DEGEABA