Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

sorin Sambata, 22 Februarie 2014
ale eu vin
marius Duminica, 23 Februarie 2014
si eu sint din arad si miam bagat dosarul din 16.01.2014astept sa fiu sunat vb mai multe pe mesul meu mariusmaciu33
marius Duminica, 23 Februarie 2014
mariusmaciu33 sa va spun cu firma asta
mihai Duminica, 23 Februarie 2014
deja mi-am cumparat bilet de tren in directia Arad !! maine dimineata as acolo !! sper sa fim destule persoane
jonyy Duminica, 23 Februarie 2014
e teapa anu trecut am depus si eu actele am asteptat 3 luni dupa aia am depus actele la o alta firma din romania si acuma sunt in milton king anglia fara comision fara nimica si am ajuns sa iau 460 de lire pe saptamana cine vrea sa ma contacteze facebook meu e ionelghita19@yahoo.com trimitetimi cerere si vorbim va indrum cum ma indrumat si pe mine alti o zi buna
mirela Luni, 24 Februarie 2014
ionel ghita asta iti e adresa de email ce ti-ai lasat uh scris..as fi vrut sa ma indrumi pt unele chestii dar nu te pot contacta ..lasati numele de facebook si localitatea
sorin din arad sunt Luni, 24 Februarie 2014
ascultati daca mai sunt din arad hideti sa ne intalnim acolo mai multi si unde sunt multi puterea creste caci din cate am vazut toti am patit aceasi teapa si est cuvantul nostru impotriva cuvantului lor suntem mai multi de cat ei eu va dau nr meu de tel sunati ma si haideti sa nui lasam asa usor sunt o gramada de milioane care iau luat pe minciuni si ademenire mincinoasa teoretic neau prostit ne au inselat 0746971568
dragos Luni, 24 Februarie 2014

buna care ati mai fost la firma tepara ajutatima si pe mine cu informatii uitati adresa mea de fb ddragos.toader@yahoo.com

LeuTZu Luni, 24 Februarie 2014
Era cat pe ce sa musc si eu momeala lor.....Multumesc tuturor! Postariile voastre mi-au deschis ochii!!! Pe mine m-au contactat ei pentru un job in Germania! Mi-au luat cica CV-ul de pe bestjobs.ro si sunt perfect pentru oferta lor de munca ! Daca sunt interesat sa merg maine sa depun dosarul si in 8 martie este plecarea :-) :-) :-) :-) :-) ......si bla bla bla........TZEAPA clasica romaneasca !!!
jonny Marti, 25 Februarie 2014
salut asa sunt pe facebook asa ma gasesti eu lucrez an anglia si au mai venit 2 persoane care au fost tepuite si an 2 zile siau gasit de munca si lucreaza deja doar ca trebuie sa stii limba atata. aicea se cauta an toate domeniile
Eugen Marti, 25 Februarie 2014
Jonny ajutane sa ajungem si noi undeva, da-ne un numar de telefon de la o firma sau ceva sa ne ajuti Merci!
eu Marti, 25 Februarie 2014
jonny tu in ce domeniu lucrezi?daca vrei sa spui?si cum se numeste firma cu care ai plecat?
mihai Marti, 25 Februarie 2014
oameni buni, va multumesc pentru participarea dumneavoastra la Arad, din data de 24 februarie !! ................................................FOARTE FRUMOS
jonny Marti, 25 Februarie 2014
salut e o firma din satu mare dar sa va dau un site direct din anglia va face si acte si tot si e foarte bine eu lucrez ca seff departie (ajutor bucatar) si aici se ia bani saptamanal prima saptamana am lucrat 9 ore pe zi 5 zile ca la ei incepe ziua de munca de duminica si am luat 468 de lire pai sincer nici mie nu mia venit sa cred
cine vrea sa ma contacteze pe facebook.

eu am luat tapa asta cu firma din arad si eu am intrat peste ei si ei miau zis cai tapa si o sa mai tepuiasca ca e in spatele lor oameni puternici deci contactatima
vasile Joi, 27 Februarie 2014
pt.jonny ,te rog sa-mi dai adresa si nr. de tel. al firmei cu care ai plecat in Anglia din Satu-Mare eu sint din aceasta localitate si a-si vrea sa iau legatura cu ei ,am mai fost in Anglia in 2011 dar atunci era problema cu dreptul de munca am lucrat 2 luni si m-am intors acasa ,si eu am fost la Arad pe 5 febr. am platit 490+200 leicu plecare pe 17 si de atunci tot astept si nici nu reusesc sa vorbesc cu ei la telef. nu am reusit sa te gasesc pe facebook.
jonyy Joi, 27 Februarie 2014
sall agentia e promointernational dar mai bine vedeti direct pe saitu din anglia ce joburi au si vorbiti direct cu iei e mai bine
vasile Joi, 27 Februarie 2014
salut ,cum reusesc sa gasesc site-ul si nr de telef.ca sa pot sa iau legatura cu ei ,trimite mesaj sau pe facebook la nr.004 0733014846 ,
sm3_69 Vineri, 28 Februarie 2014
E cineva p aiky kre trebuia sa plece afara la munka prin nrg p data d 24feb?
florin sibiu Vineri, 28 Februarie 2014
multumesc tuturor de pe acest forum!!! am dat un telefon in urma anuntului de pe tocmai.ro. nu au niciun nume de firma, doar www.tocmai.ro/sibiu-sofer-cat-b-14588467.html . promit marea cu sarea. ma costa drumul sibiu-arad +460ron pt contract+200 analize medicale. adresa "firmei" arad piata obor ,str padurii,nr.95. multumesc inca o data!!!
www.iles_ileana@yahoo.es Vineri, 28 Februarie 2014
Buna si noi ne-am inscris la aceasta firma in 6 decembrie si ni sa spus ca plecam si nu am plecat nici pana astazi e teapa sigura nu mai mergeti sa le dati bani altu