Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

valentin Joi, 6 Martie 2014
si oricum in contractul de mediere scrie ca trebuie sa dai doar 100 de ron restu cand ajungi acolo ( cand se face contract cu angajatorul )
deci tot putem ataca si noi
oricum atacam prima data ei , politie si televiziunea
sunati urgent macar sa ne putem recupera cei 490 ron ca cei 200 sunt pierduti :D
:))

sunt analize,, deci spitalului nu ai ce ai face
:D
:))
marian Joi, 6 Martie 2014

valentine eu am contract cu asatia din noiembrie 2013 si nimic numai minciuni daca am dat nr de telefon pe forum mau sunat si au zis ca mia anulat contractul nu pleaca nimeni cu ei au relatii peste tot

sorin Joi, 6 Martie 2014
neau luat bani nesimtiti si continua sa ia in continuare la bieti oameni haideti sa ne unim mai multi nu 4 5 per sa ne sunam intre noi sa stabilim . 0755278360
marian Vineri, 7 Martie 2014

fratilor nu va mai duceti la astia nu va trimete nicaieri doar va ia bani ,sint mina in mina cu politia,toti ar trebui sa mearga la puscarie au mintit toata lumea

sm3-69 Vineri, 7 Martie 2014
Buna la toti e cineva p aici care trebuia sa plece prin aceasta firma in data d 24feb,ji jia depus dosarul in 10feb?
marian Vineri, 7 Martie 2014
sm3 69 esti nebun tu crezi ca pleci cu mincinosi astia nu osa pleci osa te inbirlige de te doare capul daca nu crezi sunama 0720352450
GEO Sambata, 8 Martie 2014
MAI E CAREVA CARE PLEACA PE 10 MARTE2014??????
anonim Sambata, 8 Martie 2014
da tu singur geo
geo Duminica, 9 Martie 2014

misto..si aia ma chema cu bagaj cu tot

Eugen Duminica, 9 Martie 2014
Toti ne plangem ! Dar nimeni nu face nimic ! Toata lumea asteapta ca sa faca alcineva ceva,dar nu se poate daca nu suntem toti uniti! vorba aceea:
PENTRU LUME TU ESTI CINEVA,PENTRU CINEVA TU ESTI LUMEA! CU MULTA DRAGOSTE "CINEVA"
marian Duminica, 9 Martie 2014
geo daca tu pleci pe10 martie eu imi tai o mina
dann Luni, 10 Martie 2014
Bai fratiilor asa sa fie ma nr.si eu printre dumneavoastra sunt din craiova Oare sa fie teapa am si eu plecarea pe 17. Dar care 17nu mi-spus.........
eu Luni, 10 Martie 2014
nu pleci deloc pe 17 te au pacalit
dann Luni, 10 Martie 2014
Pai tu cand ai avut plecare mai sunt multi din craiova ?
valentina Luni, 10 Martie 2014
Azi trebuia sa merg sa platesc contractul cu asa numita sc energy work solution srl,dsr spre norocul meu am intrat pe forum si am aflat ca aceasta firma nu duc oameni la munca ci doar ii tepuiesc ...sunt foarte dezamagita de ce se intampla in jur....cine poate sa imi recomande si mie o agentie de recrutare de fortza de munca serioasa?!
marian Luni, 10 Martie 2014
pt valentina este o firma in bucuresti se pleaca mai greu numai in anglia in agricultura iti face caotract de munca nu de mediere iti platesti tu drumul te timite direct la angajator dar trebuie sa eti engleza am un prieten care leaca cu ei de citiva ani daca vrei iti dau nr de telefon sa suni la ei am auzit ca este in incinta facultati de agronomie
0744367473 domnul alexandru barbaru bafta
Monica Maghiar, Arad Luni, 10 Martie 2014
buna la toti. eu sunt din arad si citind un anunt de angajare la ei in arad, am sunat si m-au chemat acolo. dupa ce am asteptat o ora, am iesit sa iau aer si chiar am intrebat portarul cum de firma da anunt fara sa isi scrie numele (o companie renumita este mandra de numele ei) asa, si imediat cand am intrat mi-a spus portarul ca nu mai este nici un interviu... zic, dar erau 2 anunturi diferite, imi repeta ca nu mai este nici un interviu pt nici un post. deci ei cauta fraieri la care nu isi dau numele. oameni buni, puteti reclama si in scris la itm arad, nu trebuie sa veniti personal. apoi oferte serioase sunt doar firmele care au pagina construita de ani de zile, si la care merge treaba, nu toti tzeparii care ca si astia acum au deschis, vedeti pagina si inregistrarea in 2014 la registrul comertului: http://nrg.axi.ro/privacy-policy.html
MARIAN Luni, 10 Martie 2014
MONICA anul trecut aveau in oferta numele firmei in engleza ca acum si cind am fost la ei in noiembrie era scris mic la geam energia resurselor umane srl paduri 95 sunt cei mai mari parsivi din lume
sorin Luni, 10 Martie 2014
valentina ieste in arad o firma care duce suta la suta si dai numai 100 de lei pt contract de munca nu de mediere din pacate am aflat de ia dupa ce am dat bani la nrg 0755278360
anonim Luni, 10 Martie 2014
ce bine ca tea refuzat monica ai ramas cu bani altfel erai colega de suferinta cu noi
vezi noi am fost mai creduli mai ales eu