Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

ani Marti, 25 Martie 2014
citeste si tu ce a scris sile si marian si asa trebuie sa faceti toti
sile Marti, 25 Martie 2014
fratilor numai stati pe ganduri faceti plangere la ipj arad pe mine mau chemat la audieriii ...Mare atentie nu lasati sa expire contractul de mediere faceti plangere /pe mine deja m-au chemat la audieriii....
sile Marti, 25 Martie 2014
nici eu nu am mai crezut ca se mai poate face cevaa cu aceeasta firma fantoma dar acuma dupa ce m-au chemat la audieri am revenit cu picioarele pe pamant si sper ca tot ceea ce a facut sa plateasca !!!
Nu uitatiii cei care ati luat teapaa sau ati facut contract de mediere cu aceasta firma fantoma nu uitati adresativa la ipj arad !!!!!
ninocristian Miercuri, 26 Martie 2014
va rog sa ma sunati sa mergem la arad ..mau sunat foarte multe persoane si o sa mergem pe 10 sau 111 aprilie dupa ce adun ceva dovezi care o sa ne ajute foarte mult ...as dori sa fim cel putin 200 de persoane ..o sa aduc si televiziune iar 0747657855
ala Miercuri, 26 Martie 2014

atentie, sunt mari TZEPARI, isi schimba numele si adresa, nu trimit pe nimeni la munca, doar iau banii.

savs marius Miercuri, 26 Martie 2014
TEAPA TEAPA TEAPA. firma din arad din str Padurii nr 95
elena Miercuri, 26 Martie 2014
buna , eu ar fi trebuit sa plec pe 24 martie ... din pacate nu a fost sa fie , sunt din Arad am fost la firma si mi s a spus sa am rabdare mi-au dat o alta data de plecare pe 11 aprilie, o alta minciuna ..... mergeti si depuneti plangere la IJP Arad care nu sunteti din Arad luati legatura telefonic cu pol Arad la nr 0257207136, ei stiu deja despre ce este vorba si o sa va dea indicatii ce trebuie sa faceti . au fost in 24 acolo , au fost si cei de la pro tv si inca 2 televiziuni, poate ati vazut stirea data de pro tv , antena 1 si digi 24 na-u transmis stirea. haideti pe 11 sa le mai facem o reclama .
sile Miercuri, 26 Martie 2014
pt elena pe mine m-au chemat de 2 ori la audierii sper ca in cel mai scurt timp sa le fac o vizita dupa gratiii... Asta si cu ajutorul vostru cu cat mai multe reclamati la ipj Arad o sa reusim sa numai de-a tepe in continuare si tot odata sa ne recuperam banii de pe contracte ...
URSU Joi, 27 Martie 2014
Pentru Elena : pe 11 ii prea tarziu, nu s-ar putea mai devreme ? ca am mai vb cu vreo 7-8 persoane care ar merge... si na... poate rezolvam ceva !!!
SILE as fi foarte bucuros sa ne recuperam banii pe contracte dar nu cred ca vom reusi, dar macar sa le inchidem naiba firma si sa ii bagam la ZDUP daca s-ar putea...
costica Joi, 27 Martie 2014
sincer ma mir tot ce citesc pe aici...

eu am facut contract cu ei anul trecut in mai, in iunie am plecat la lucru in Germania pana in noiembrie.

din februarie am fost din nou la ei sa-mi prelungesc contractul... or zis ca in principiu o plec din nou pe la sf. lunii aprilie
elena Joi, 27 Martie 2014
Doamne ajuta Costica, in sfarsit a plecat cineva, la plecare ti-au mai cerut acte, bani sau te-ai incadrat in 490+200 ... dane amanunte,ai luat acolo bani care ti sa-u promis aici , cazare ,masa au fost ok? URSULEEEEEEEEE :))))) cele 7 ,8 persoane ati fost la politie , ati depus plangere? cu cat sunt mai multe plangeri este in avantajul nostru si depre data nu stiu , vb cu Nino are el o strategie.
bossu Joi, 27 Martie 2014
nu te cred costica cred ca esti de al lor
URSU Joi, 27 Martie 2014
razi tu Elena , dar nu-i rasul tau ;) ... sa vad eu daca tu pleci ( intr-adevar m-as bucura ca as pleca si eu atunci ) dar azi am sunat la ei si p....a , chiar mi-a zis o fatuca de acolo ca ce mai... se stie ADEVARUL CA NU PLEACA NIMENI !!! dar na... poate ca uite : Domnu' Costica vad ca spune ca aplecat , dar culmea doar el dintre sute de oameni zice asta ... MA MIRA FAPTUL , DAR NU STIU DE CE... VEZI TU ELENA poate ai GOOD LUCK !!! ;)
chirila Vineri, 28 Martie 2014
acum m-am intors de la firma pt. informatii...

erau vreo 10 jos pentru plecare...

chiar nu stiu ce sa mai zic de situatia asta..

citesc comentariile voastre, vad plecari la firma....
carmen Vineri, 28 Martie 2014
si eu am facut cu ei contract in 5 februarie si ieri am fost sunata pentru o oferta de menajera

mi-a spus ca luni e plecarea, doar ca mai trebuie sa semnez contractul de munca.
elena Vineri, 28 Martie 2014
hai sa vedem luni cati vor pleca , cum noi trebuia sa plecam pe 24 ... urmatoarea serie este pe 31, sunt curioasa daca cineva pleaca . Carmen ,daca nu semnezi contract asta-i munca la negru ce face firma , alte smenozeli si ai curajul sa pleci , sti limba germana ?
elena Vineri, 28 Martie 2014
scuze Carmen , nu mi-am pus ochelari , partea cu contractul e ok , Doamne ajuta ,sa ne scrii daca chiar pleci .
marian Duminica, 30 Martie 2014
UNDE SA PLECATI FRATILOR CU CONTRACTE DE MEDIERE UE ASTEPT DIN NOEMBRIE 2013 SE PLEACA NUMAI CU CONTRACTE DE MUNCA DAIA NE AMINA LA TEL ITI SPUNE SA ASTEPTI PINA TE CHEAMA ANGAJATORUL EI NU SINT OBLIGATI SA-TI CAUTE DE LUCRU CITITI BINE CONTRACTELE DE MEDIERE NICI MACAR NU AU CONTRACTE CU CINEVA AFARA SUNTETI NEBUNI
alexxx Duminica, 30 Martie 2014
vb lui Piturca o sa plecam cand o zbura puii de broasca ......asta e cand esti prost si viata e grea
CIPRI bv Duminica, 30 Martie 2014
Dati -mi si mie un nr de tel de la pol din arad .sa pot face si eu o reclamatie.Mai este cineva din bv