Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

CIPRI bv Duminica, 30 Martie 2014
Oare ne vom recupera bani daca ihi dam in judecata
bossu Duminica, 30 Martie 2014
20 la suta numa
marian Duminica, 30 Martie 2014
pt cipri trebui sa faci petitie scrisa cu tot ce sa intimplat si otrimiti la politie
nr meu 0720352450
fla Duminica, 30 Martie 2014
fratilor nu va mai faceti planuri de plecare.eu am contract din 3 dec.2013 si nu am mai plecat.am sunat la firma de pe contract si ei nu colaboreaza cu nici o firma din romania.firma din contract este sigi kraus
ELY Duminica, 30 Martie 2014
BUNA, CE FACEM , MERGEM MAINE SA VEDEM DACA CHIAR PLEACA CINEVA .
mihai Duminica, 30 Martie 2014
mai oameni buni si eu trebuia sa plec pe 24 ianuarie la SIGI KRAUS , si nimic !! daca a-mi urmariti postarile de la pagina 46, 47 inainte o sa vedeti ca am fost a doua oara la Arad pe data de 24 februarie !! atunci trebuia sa ne strangem mai multi , vreo 15-20 ! totul a fost bine din spatele monitoarelor, si acolo ne-am prezentat doar 3 persoane : eu din Suceava, Alex din Lugoj si Dan din Oradea !!! frumos de tot !! pus si simplu ne-au ras in nas !! degeaba umplem forumul de postari, santem prea lasi sa ne adunam macar 100 de oameni si sa le spargem geamurile in semn de protest !! una zicem si alta facem !! eu din Suceava am putut veni la Arad, altii din apropiere au frecat menta ! sa ma iertati daca vam gresit cu ceva dar adevarul doare ! am vazut cat de uniti santem
Mr. X Luni, 31 Martie 2014
@sm3-69:
Doamne, tata, invata sa scrii in limba romana. :(
El vrea sa plece sa lucreze in afara, dar ma intreb cum poti comunica cu viitorul angajator in alta limba daca cu limba romana te descurci atat de rau. :(
Blizzkid Marti, 1 Aprilie 2014

Rog frumos pe toata lumea care se gandeste sa-si intocmeasca un contract de mediere cu aceasta firma sa se uite in alta parte.Promisiuni verbale si nimic altceva, clauzele contractului sunt altfel decat ce promit "domnisoarele la telefon.Nu se poate ajunge departe si portarul ala cu glumele lui pescaresti deja te baga in boala.Personalul de la call center grabeste lumea cu promisiuni false gen "plecati pe nustiu cat", rareori se intampla asa ceva ca deh. trebuie sa plece un prost sau doi la munca pe camp si sa fie tratati ca niste animale in timp ce angajatorii castiga inzecit dupa urma lor.Sumele promise in acele contracte nu sunt reale, atentie mare ce semnati ca s-ar putea sa va treziti ca nu aveti bani nici de o punga de pufuleti.

sm3-69 Marti, 1 Aprilie 2014
Bravo mr.X ai un os :D
cristi33.bc@gmail.com Miercuri, 2 Aprilie 2014

ieri am venit de la arad padurii 95 cand sa intram plangea lumea pa afara ca siau luat teapa am scapat fara sa dam banii plus de asta sta unu la usa acolo care zice ca e bine dar e platit de aia Aveti mare grija

nata Miercuri, 2 Aprilie 2014
va multumesc pt aceste informatii .si eu am sunat la aceasta firma zilele trecute si urmeaza sa merg mane in arad dar mai bine stau acasa ,firma are alt nume acum dar aceas adresa ews(energy work solutions) .doar ca pe stradea capitan ignat nr 95 ce este colt cu strada padurii .va multumesc inca odata pt informatiii.
tuculea Vineri, 4 Aprilie 2014
azi am fost la firma sa cer informatii, sa vad cum e cu contractul meu, au zis ca ma suna pe luni, marti pentru o oferta concreta

am vazut jos vreo 10 oameni cu bagaje care au plecat azi la munca in strainatate
sile Vineri, 4 Aprilie 2014
pt tuculea mai omule tu nu intelegi ca nu pleaca nimeni cu aceeasta firma era oameni de-ai lor in niki un caz oameni care sa plece la munca ..
sile Vineri, 4 Aprilie 2014
pentru toti care ati facut contracte de mediere cu aceasta firma fantoma nu va lasati luati de val faceti urgent plangere la ipj Arad cei de acolo se va ocupa imediat de plangerea dvs.
Crina Vineri, 4 Aprilie 2014
asta cu 10 oameni cu bagaje e abureala de Buftea,nu era nimeni in nici o zi jos ,astea sunt postate de el.si 2 sa va spun un mic secret si eu si sotul meu am facut contract cu ei si degeaba mergem la politie,ok facem plangere dar atat,legal nu au ce sa le faca teapa am luat-o toti verbal ,contractul e facut la limita legii nu le pot face nimic.
marian Sambata, 5 Aprilie 2014
crina nu ai dreptate cu politia asa am zis si eu la inceput ai rabdare vezi ce a zis si sile
Crina Sambata, 5 Aprilie 2014
mi-as dorii sa ma insel,dar cu cine am vorbit eu(neoficial) asta mi-a zis.altfel cum iti explici mariane ca firma inca functionaza dupa atatea plangeri si inca dau teapa?rabdare am ca oricum speranta in legatura cu plecatul cu ei s-a dus de multa vreme.macar jumate din bani daca nu toti sa-i mai vedem inapoi
MARIAN Sambata, 5 Aprilie 2014
ARAD=MEHEDINTI PT CRINA
ala Sambata, 5 Aprilie 2014
bani inapoi nu o sa-i mai vada nimeni, s-au dus pe masini scumpe si alte lucruri.
vor schimba denumirea firmei eventual si adresa si vor gasi alti fraieri.
Unknwon Luni, 7 Aprilie 2014

Sunt niste oameni care te mint te fura pe fatza,si din pacate pentru ei nu au frica de Dumnezeu si asta o ii costa intr-o zi.