Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

marcel Luni, 5 Mai 2014
si pe mine m-au amanat de doua ori, da azi la ora 1 mi-au zis ca o sa plec sigur, sunt curios daca o sa plec..... o sa revin cu detalii...
see you soon Luni, 5 Mai 2014
marcel asteptam sa ne anuti referitor la plecarea ta
Crisssa Luni, 5 Mai 2014
Angajam muncitori necalificati pentru munca la camp( prelucrat pamant, amenajat straturi, sadit si cules sparanghel/brocoli/conopida) si in hale( sortat si ambalat), in Germania! Cautam persoane rezistente la efort fizic, cu indemanare la gradinarit! Se lucreaza cu contract de munca, asigurare medicala, iar angajatorul strain ofera cazare si 1 masa! Pentru informatii suplimentare sunati la 0737754588, 0758391242, 0754961747 sau 0737682967, de L pana V, intre 9 si 17!Firma din Arad str Oborului a mai plecat cineva?urmatoarea plecare ar fi pe 26 mai!o fi teapa?se percepe 490 lei pt transport si 200 analize medicale!
petre Luni, 5 Mai 2014
ai dreptate frumoaso,acestea sunt numerele lor str padurii nr.95.nu mai dati bani ca este teapa.
Crisssa Luni, 5 Mai 2014
Ma gandeam eu ca asa este...Doamne ce urat,cum pot exista pe pamantul asta asemenea oameni,cum ii mai rabda Dumnezeu?e de la sine inteles ca oamenii amarati se duc la asa cva,nu unii cu bani...mama mea era cat pe ce sa mearga acolo,miercuri avea programare sa se intalneasca acolo la firma..ce teapa si-ar fi luat saraca,noroc cu acest forum...va multumesc si asa ar trebui sa scriem cu totii cand patim asa ceva sa-i demascam pe nenorociti!jalnic,sa le fie rusine!!!!
marcel Marti, 6 Mai 2014
hei buna! acum am reusit sa intru pe internet, se pare ca s-au tinut de cuvant am ajuns in austria, suntem trei baieti care am ajuns aici, cazarea e ok se pare ca de maine incepem munca, acum speram sa fie bine... numa nasol ca e cam scump internetu de pe tel.
daniela Miercuri, 7 Mai 2014
marcel sper sa mai vi cu detalii, si eu mi-am facut dosar la ai acu astept sa ma sune..
myhay Miercuri, 7 Mai 2014
Salutari....stie cineva ceva despre firma s.c exclusive employment agency s.r.l. din Bucuresti vasile conta nr.8-10

Noi suntem 3 persoane care am platit cate 650 de ron pe data de 28.03. 2014 si ni s-a spus ca plecam pe 26.04. 2014 dupa care ne amanat pana an ziua de azi, mai este cineva an aceasta situatie, aveti idee se mai poate recupera banii?
darius Joi, 8 Mai 2014
buna myhay! nu am stiut nimic de firma asta pana luna trecuta cand a plecat verisorul meu cu ei in germania la constructii, si el mi-a zis de firma asta din bucuresti.. acu nu stiu ce sa zic cred ca ma duc si eu azi la ei sa vad ce oferte au..
loredana Vineri, 9 Mai 2014
Oameni buni hai sa ne unim fortele sa ii facem sa nu mai profite de noi sa facem plangeri la politie la itm nu are rost ca am fost eu daca doriti sa ne unim fortele va las un mail laurentiu_sasha@yahoo.com
asa Sambata, 10 Mai 2014
marcel ar trebui sa ne spuna numele firmei la care lucreaza in Austria altfel cred ca e doar un anunt pus de patronii acestei firme sa ne amageasca.
alin Duminica, 11 Mai 2014
si eu am fost sunat vineri pt plecare in agricultura si m am prezentat la la firma pt semnarea contractului find din arad. Erau vreo 25 de personae cu bagaje afara asteptau autocarul eu am miercuri plecare sper sa fie ok
marcel Luni, 12 Mai 2014
hei buna asa, firma la care lucrez se numeste Voestalpine din Linz, si chiar ma bucur ca am ajuns aici sunt foarte multumit..
delia Marti, 13 Mai 2014
eu am facut contract cu ei in ianuarie iar plecarea mea trebuia sa fie in 14 feb. in germania ,am optat pt. fabrica de cosmetice la ambalat etichetat ....de atunci nu ma sunat nimeni pana ieri facandu-mi o oferta adica la cules de capsuni in germania dar nu stiau exact nici ude voi fi cazata nici cum voi fi platita iar plecarea era azi
ma bucur pt. cei care au ajuns unde si-au dorit ,dar eu nu sunt multumita de loc de acesti oameni care zic una si fac alta
ionut Miercuri, 14 Mai 2014
ha ha ha nu mai puteti face nimica nimeni eu am facut contract cu iei din 2013 si dat in judecata si totul contractul de mediere e la limita legi eu se fac ca va cauta timp de cateva luni nu va gaseste asta e si sa veniti dupa bani nui normal ei au legea voi toti vorbele aicea nu rezolvati nimica
Adela 29 Joi, 15 Mai 2014
Buna ziua,eu cu sotul meu am facut contract cu iei din 2013....Este TEAPA!!! Haideti sa ne adunam cu toti cei care au luat TEAPA si sa nu mai pierdem timpul ca am pierdut cu toti bani si rabdarea si sa-i dam pe mana politiei.
andrey Joi, 15 Mai 2014
buna ziua! am fost si eu la firma sc.exclusive employment agency mi-am facut contract pentru capsuni, saptamana viitoare e plecarea sper sa fie bine, saptamana trecuta a plecat un prieten tot cu firma asta...
Florin Joi, 15 Mai 2014
Salut, am fost luna trecuta pe 15 aprilie si mi-am facut contractu, si mi-au spus ca plecarea e pe 19 mai, in germania la o fabrica , sper sa nu fie teapa. Cei care au fost la firma asta la munca rog sa lase un comentariu. Multumesc si bafta la toti!
Florin Joi, 15 Mai 2014
Andrey trimite-mi nr tau de telefon prin e-mail fharabagiu@yahoo.com sa vorbim.
catalin Joi, 15 Mai 2014
Buna ,, si eu eu am facut contract pe 30.04 2014. pe str panduri nr 95.. si mi-au spus ca plecarea e pe 19 mai
mai e cineva care trebuie sa plece atunci? am incercat sa-i sun dar nu-mi raspund .. cine stie ce va fi mai e cineva care trebuie sa plece in 19 ...