Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

sile Joi, 15 Mai 2014
fratilor nu plecati nicaieri cu aceasta firma care pacaleste in continu eu am contract cu ei de pe 15 octombrie 2013 si nici acuma nu am fost macar sunat sa imi reaminteasca de contractu meu .Deci este clar teapa am facut plangere la ipj arad si la mai multe autoritati competente dar pana acuma fara niki un rezultat.Sper din suflet ca acesti excrocii sa plateasca intr-un final !
valy Vineri, 16 Mai 2014
Sant in urma atatea mesaje scrise de mine precum am dus banii la fraieri pe PADURII 95 din septembrie 2013 si nu am plecat nici in ziua de azi,si va spun si voua la fel stiti cum se intampla,mergeti la arad duceti banii la fraieri si dupa aia va plangeti pe forum, nimeni nu are ce sa le faca in afara de BISERICA. Nu mai va plangeti ati dus banii...nui mai vezi.
dorgosan Luni, 19 Mai 2014
acum am ajuns si eu la firma asta si sunt vre-o 15 oameni cu bagaje pentru plecare, sper sa fie bine Doamne ajuta..
Florin Luni, 19 Mai 2014
Catalin, si eu trebuie sa plec pe 19 mai, sper sa ma sune, stai linistit ca nu esti singuru care trebuie sa pleci ,stiu sigur sa iti spun ca mai sunt trei persoane care pleaca pe 19 mai, daca te suna trimitemi un e-mail pe fharabagiu@yahoo.com nr tau de telefon, te rog. Bafta
Breezy Luni, 19 Mai 2014
Si eu trebuia sa plec azi pe 19 mai,cu inca 3 persoane,nici un raspuns,telefoanele toate sunt inchise,,e teapa curata daca vreti sa va mai recuperati totusi o suna din bani sunati la numarul 0257/20.71.08 -politia Arad,le spuneti ce sá intamplat,si ei o sa va spuna ce e de facut,cu cati suntem mai multi cu plangeri depunse la infractiune si frauda cu atata sunt sansele mai mari sa ii distruga pe escroci astia!!!si sa ne recuperam o suna din bani!
mirela Marti, 20 Mai 2014
buna! si eu mi-am facut contract la o firma sc.Qualifizierte Mitarbeiter Vermittlung, si m-au sunat ieri pentru un loc de munca in agricultura in germania, saptamana viitoare e plecarea..
denis Joi, 22 Mai 2014
am fost si eu ieri la firma asta sc.qualifizierte mitarbeiter vermittlung sa vad ce oferte au si spre surprinderea mea am fost foarte multumit de sericiile lor se vede ca sunt seriosi, saptamana viitoare ma duc si eu sa-mi fac contract la ei..
ioana Vineri, 23 Mai 2014
denis! si tatal meu a plecat cu firma asta si acum e foarte bine lucreaza la o ferma in germania..
ady Vineri, 23 Mai 2014
dar despre exclusive employment agency din bucuresti stie cineva ceva >?
@ady Vineri, 23 Mai 2014
alepu Miercuri, 28 Mai 2014
Santem cuplu si am facut contract cu ei pe 28 aprilie,plecarea trebuia sa fie pe 19 mai dar din pacate nu au specificat ce an ,cred ca de asta nu poate fi vorba.Am luat un nr de tl de la un student din Iasi care trebuia sa plece pe 28 aprilie si a venit la firma cu speranta ca v-a pleca dar nu a plecat nici pana astazi cum nu vom pleca nici noi.Telefoanele sant inchise si banii nostril la fel.Daca cineva face demersuri pentru a stopa aceasta inselatorie in masa am vrea sa ne alaturam si noi.Toate ce le bune...
alepu Miercuri, 28 Mai 2014
Este vorba despre firma Energia Resurselor Umane,str padurii nr 95,arad.Inselaciune cu contract sau cum se mai spune TEAPA!!!!!!!!
ramona Joi, 29 Mai 2014
cu firma asta a plecat sora mea acum o luna in austria ca ajutor bucatarie, da si ea a asteptat destul pana au sunato, a crezut ca nu mai pleaca da pana la urma a reusit si e bine..
vasile Sambata, 31 Mai 2014
Salut toti cei care spun ca au plecat cu aceasta firma din Arad str. Padurii 95sau cei care cred ca vor pleca la munca in Germania ,nimeni nu spune nimic de comisionul de 200 E cerut anticipat inainte de semnarea contractului cu angajatorul german si banii de transport de 120 E . La semnarea contractului de mediere s-a spus ca comisionul din primul salariu ,cazare si o masa calda pe zi iar despre transport sa achitat in cei 490 lei .O firma sau agentie de plasare forta de munca care este serioasa si se respecta nu cere comision anticipat ,asa ca nu mai spuneti ca a plecat cineva prin intermediul lor ca nu pot sa cred aceste minciuni ...
cristina Luni, 2 Iunie 2014
buna! ce stiti de firma sc.qualifizierte mitarbeiter vermittlung? a plecat cineva cu ei? eu am auzit de la o vecina ca a plecat sotul ei cu aceasta firma in austria la o fabrica de cablaje auto. o sa-mi fac si eu contract la ei sa vad ce si cum
andreei Marti, 3 Iunie 2014
buna cristina si eu mi-am facut contract la firma asta acu astept sa ma sune eu vreau sa plec la constructii..
adriana bunadar despre contractu cugasthoff sommerali stiti ceva ca astept unraspuns de 1 lunasi nim Miercuri, 4 Iunie 2014
am si eu un contract in asteptarelafirmagasthof sommerali stiti cevade ea astept un raspuns si delaei si de la voi
ADMIN - undelucram.ro Joi, 5 Iunie 2014

Buna ziua,

Avem rugamintea ca atunci cand postati comentarii multiple sa va pastrati numele de utilizator folosit initial. Altfel mesajele multiple venite de la acelasi utilizator dar care isi schimba numele, nu vor fi publicate.

Multumim pentru intelegere.

Echipa undelucram.ro

valy Marti, 10 Iunie 2014

BUNA SEARA LONDRA,BUNA SEARA ROMANIA! SPUN ASTA PENTRU CA TREBUIE SA ASTEPTATI LA RAND CU PLECATU IN GERMANIA EU AM DUS BANI DIN 2013 LA ARAD PE PADURII 95 INTAI AM VENIT IN ANGLIA SA FAC BANI APOI MERG SA ASTEPT SA PLEC IN GERMANIA,ACUM DEJA MA INTORC IN TARA IN CONCEDIU,CE ERA SA I ASTEPT PE SA MA SUNE CA MI A IESIT CONTRACTU,NIMENI NU A PLECAT NICIODATA CU ACEA FIRMA SI NU O SA PLECE,CEEA CE VEDETI SCRIS PE FORUM CA A PLECAT SOTU CA A PLECAT TATA CA ACUM AM AJUNS,SCRIU EI INTRA PE FORUM SA TI MAI DEA O SPERANTA,CAT DE CURAND O SA I RIDICE SI VA URMA UN PROCES LUNG,ASCULTATI CE VA SPUN EU,O SA I VEDETI LA TELEVIZOR.

sile Sambata, 14 Iunie 2014
pt valy poi e si normal sa ii ridice la cate autoritati am facut plangere trebuia sa ne ajute si pe noi cinevaa . Abia astept sa ii vad in spatele gratelor pe acesti excroci care sau imbogatit dupa urma noastra . DAR D-ZEU NU DOARME NICIODATA !!!