Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

andreei Luni, 16 Iunie 2014
am vb cu cei de la firma sc.qualifizierte mitarbeiter vermittlung si mi-au zis ca saptamana asta imi vine contractul si o sa plec cat mai curand Doamne ajuta!
Radu Sambata, 28 Iunie 2014
Domnu Andrei saptamana asta parca snt in concediu cei de la qualifizierte nu? ca vad ca pana in data de 2 iulie nu ai cu cine lua legatura pe acolo din cate am inteles
ppatitul Sambata, 12 Iulie 2014

Am facut contract de mediere cu ei pe 6 martie 2014 ,deja e 12 iulie 2014 si nimic.
5 luni au trecut

Stelica Sambata, 19 Iulie 2014
Mai, oameni buni..

Dupa 61 de pagini, tot nu v-ati lamurit in legatura cu aceasta firma ?!

Voi nu vedeti ca nu sunt oameni seriosi?!
Offff
MONIK Duminica, 20 Iulie 2014
Buna ziua,
sotul meu a incheiat contract cu Human Resourse Premium Selection SRL Sibiu, ar avea plecarea acum pe 3 august..insa eu sunt putin sceptica..insa totusi sper, dar ma ingrozeste tot ceea ce am citit aici. este cineva inscris pentru plecare in 3 august...sau orice sfat e bine venit.
Va multumesc anticipat
roxy Duminica, 20 Iulie 2014
Buna. Ce stiti de firma QUALIFIZIERTE MITARBEITER VERMITTLUNG SRL , este serioasa?
Cei care ati facut contract cu ei ati plecat,v-ati intors, si-au respectat promisiunea?
Mirela, ai fost in Germania sau ai plecat cel putin?
Cristina, imi poti oferii detalii despre aceasta firma?
Andreei ai plecat?
Am vorbit si eu cu ei la telefon, promisiunea este promitatoare dar nu stiu ce sa fac....astept raspunsuri de la voi sau de la oricine imi poate oferii mai multe detalii.
Multumesc.
roxy Duminica, 20 Iulie 2014
ppatirul,cu cine ai facut contract de mediere pe 6 martie? cu QUALIFIZIERTE MITARBEITER VERMITTLUNG SRL?
marius arad Joi, 7 August 2014

oameni buni nu mai dati bani acestor firme eu miam facut dosarul in ianuarie iar nici in ziua de azi nu am plecat sint minciuni daca mergeti acolo nu mai exista nime doar portarul care tine locul tuturor aceea ce au fost acolo va dau mai multe detali in messulmeu mariusmaciu33

ppatitul Duminica, 10 August 2014
Cu energia resurselor umane sau energy work solutions e tot una .Arad,str padurii 95
mariusmaciu Vineri, 15 August 2014
e teapa care sint din arad si vor sa vina sa facem plingere la politie sa ma contacteze la mesul mariusmaciu33
Andrei S@4 Miercuri, 20 August 2014

SI EU AM DEPUS DOSAR LA ENERGY WORK AM UN AN SI CEVA DECAND ASTEPT. CONDITIILE DIN CONTRACTUL LOR DE MEDIERE POATE FII CONTESTAT IN INSTANTA TRIBUNALULUI DE LA HAGA DEOARECE CONTRAVIN NORMELOR IMPUSE DE [ UE ]-- PRIVIND PROTECTIA CETATENILOR CARE APELEAZA LA FIRMELE DE MEDIERE . I-I PUTEM DA IN JEDECATA LA TRIBUNALUL INTERNATIONAL PE GRATIS NU SE PLATESTE NIMIC INAINTE. SI PUTEM CERE DAUNE MAI ALES PTR.EXTERMINARE PSIHICA SI DAUNE MATERIALE DE MII DE EURO. SA NE UNIM TOTI SA NU NE CREADA PROSTI. VINOVATI SE FAC SI CEI CARE LE-AU DAT AVIZ DE FUNCTIONARE CA ACEL CONTRACT TREBUIE SA CONTINA SI NORMELE OBLIGATORII IMPUSE DE U.E

catalin Vineri, 19 Septembrie 2014
Buna ziua! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva informatii despre Qualifizierte Mitarbeiter Vermittlung??? As vrea sa stiu daca cunoasteti prieteni sau rude care au plecat in strainatate prin intermediul lor si daca este OK. Va multumesc!
Cata Vineri, 26 Septembrie 2014
Si sotia mea a facut contract cu firma qualifizierte mitarbeiter vermittlung din Cluj Napoca si asteptam ca azi maxim luni 28.09.2014 ar trebui sa vina cica contractul inapoi din Germania si sa plece la struguri, daca a mai fost cineva la firma asta si stie mai multe va rog spunetine si noua
dana oprea Miercuri, 1 Octombrie 2014
Si eu am facut un contract de mediere 1739/26.09.2014 cu SC.EXCUSIVE EMPLOYMENT AGENCY SRL pentru angajatorul HUDOLIN VIERMIETUNG plecarea pe 11.10.2014 stie cineva de aceasta firma?eu am citit ca este firma aradeana care a tras tepe,varog sa-mi spuneti si mie daca stiti?Multumesc.
Cata Joi, 2 Octombrie 2014
Stie cineva o firma serioasa care chiar plaseaza forte de munca nu da tzape, o firma pe bune, sincer ca mam saturat de astgeptat la firma asta din Cluj cred ca e tzapa, dar o sa ma duc si o sa stau in fata firmei zilnic si nu o sa mai las pe nimeni sa intre macar sa nu mai dea tzape si la altii
Valy Luni, 20 Octombrie 2014
Oameni bunk CE se mai aude deenergia , mai sent s au is arestat
Flavius Miercuri, 22 Octombrie 2014
A plecat cineva cu HUMAN RESOURCES PREMIUM SELECTION SRL???
ANONIM Duminica, 26 Octombrie 2014
TREBE SA DESCHIZI BINE OCHII CAND DAI BANII CUIVA .
andrei Marti, 18 Noiembrie 2014
buna eu am semnat contractu azii data de 18.11.2014 si mi sa promis ca intr-o saptamana plecarea .sau maI sigur pe data de 28 daca mai este cineva cu plecare pe data de 28 va rog sa lasatii comentarii multumesc
marian Vineri, 5 Decembrie 2014
cine vrea sa lucreze afara in agricultura sa sc aici si eu il sun
eu am dat bani la asti anul trecut si mam lamurit acum am venit in tara
cine vrea sa plece ii invat cum sa faca fara sa plateasca la agentii