Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

eu Luni, 1 Aprilie 2013
salut.eu acum vin direct de la aceasta firma si doar ce am semnat contractul si am dat banii. prostia mea ca nu m-am interesat mai bine inainte despre aceasta firma si probabil o sa iau si eu tzeapa ca multi alii.deja am aderat la un grup impotriva acestei firme...si daca chiar este asa cum am citit pe aici atunci hai sa facem ceva
mh Marti, 2 Aprilie 2013
salutare tuturor si eu sunt unul dntre voi si as vrea sane strangem toti inpreuna ptr a face ceva in potriva lor
lol Marti, 2 Aprilie 2013
buna si eu am depus dosarul impreuna cu prietena mea akm 2 luni si nimica.maine vreau sa ma duc peste ei la firma impreuna cu inca ceva prieteni care si-au bagat si ei.cine vrea sa vina maine la sediul firmei pe la ora 3 asa..ca altfel nu ne mai recuperam nici un ban,,k de plecat eu zic k nu se pleaca pt ca nu stiu nici un caz care sa zica ca a plecat cu aceasta firma si in termenul zis de ei.asa k va astept maine akolo ,,cu cat suntem mai multi cu atat mai bine,putem chema si televiziunea si atunci macar ne recuperam banii si poate mai scapam de firmele astea fantoma si raman dar alea bune...dar care sunt aleea ca eu nu stiu nici una???
lol Marti, 2 Aprilie 2013
astept raspunsuri
V.Vasile Marti, 2 Aprilie 2013
Va multumesc din inima ca m-ati avertizat cu firma asta. Am citit si eu unul din anunturile lor de pe internet , apoi am vorbit cu doamna Alina.
Am ramas foarte entuziasmat a dupa discutia cu doamna Alina.Mi-am facut o multime de sperante si vise. Apoi am vorbit cu o colega sa vina si ea sa stam amindoua in camera. Dar ea a gasit pe internet comentariile voastre si mi-am dat seama ce teapa este.
Multumesc.
Imi facusem deja calculul cit o sa le dau lor + pe drum.
eu Marti, 2 Aprilie 2013
DAKA VATI STRANS MAI MULTI SA IMI ZICETI SI MIE CU CINE SA IAU LEGATURA CA MA BAG SI EU
eu am ajuns la 10 milioane fratilor cu tot cu cheltuieli,
eu Marti, 2 Aprilie 2013
pacat ca sunt cam departe ca eu faceam urat,daca eream aproape de ei,nu ma intereseaza de politie de nimika,eu mam imprumutat de banii astia,de mana mea nu scapa
eu Marti, 2 Aprilie 2013
sunt pe cale sa imi pierd familie tot,asa ca pt mine nu mai conteaza prea multe
eu Marti, 2 Aprilie 2013
daca cumva intra pe aici si cei din firma si eu sunt sigur a intra sa vada ce se spune pe aici,eu ii sfatuiesc sa faca ceva in privinta asta ca de mine nu scapati fraerilor,indiferen cat de manjiti ati fi,cu politie cu politicieni cu tot neamul vostru,ca sunt convins ca aici sunt manjiti cineva cu functii mari si sus pusi
eu Marti, 2 Aprilie 2013
dar nu vati gandit ca poate din toti pagubitii dati si peste cine nu trebuie,,aaaaaaaaa.....sau la asta nu va ganditi,poate nimeriti unul si va ia gatul ca...tilor
aura Marti, 2 Aprilie 2013
si eu vreau sa merg peste ei, sunt din Ploiesti , pe langa banii imprumutati, ma mai imprumut odata dar vreau sa merg sa ii strang de gat ca si pe japitele alea care raspund la telefon si te mint cu zambetul pe buze.
Atitudine Marti, 2 Aprilie 2013
HAIDETI SA TRIMITEM LINK-UL ACESTUI FORUM LA TOATE TELEVIZIUNILE IMPORTANTE DIN TARA , SA VADA CE SE INTAMPLA INTRE ROMANI, LA EI ACASA, NU SA STEA TOT TIMPUL CU OCHI PE POLITICIENI, SI SA UITE DE NOI, POPULATIA DIN UMBRA CARE SUFERIM SI NE CHINUIM SA NE VACEM ZIUA DE MAINE MAI BUNA DECAT CEEA DE AZI.LUATI ATITUDINE CA TREBUIE SA SCHIMBAM CEVA IN ROMANIA , DOAR NOI PUTEM.
viorel Miercuri, 3 Aprilie 2013
si eu am depus actele. Am facut 1200 km dus intors. Daca e teapa vom vedea.
satan3l Miercuri, 3 Aprilie 2013
faceti ceva fratilor ca daca plangeti pe forum nu rezolvati nimik
cineva Miercuri, 3 Aprilie 2013
am obs si am citit multe comentarii la aceasta firma.tocmai ma interesasem de ea si ma bucur ca m-am interesat ca eram pe cale sa-mi fac dosarul...si sa ma duc sa-l depun si nu stau aproape deloc,e interesant ca nu a intrat nimeni pe acest forum dintre cei care au ''plecat'' la munca cu aceasta firma,imi pare nespus de rau pentru cei care au luat teapa...va sustin chiar daca le taiati gatul la niste escroci ca si astia,oameni fara suflet....ce tupeu pe ei sa puna anunturi prin ziare si pe net......escroci cu autorizatie.....huuuuuoooooo
adi craiova Miercuri, 3 Aprilie 2013
salut mario am primit mesajul tau tiam si raspuns, era vorba ca mergem saptamana asta la ei la firma ,anuntatima si pe mine cand plecati caci vreau sa ami descarc toti nervi pe cineva deacolo 0763819097
aura Joi, 4 Aprilie 2013
deci mergem peste ei sau nu? ce facem, stam si asteptam sa ce? nu o sa ne faca nimeni dreptate, nici un rahat de politician sau jurnalist...nimeni... politicieni nu au altceva de facut dacat sa tina de scaun si jurnalisti sa intrebe toate pitipoancele si toti hotii si criminalii "va pare rau de ce ati facut" sau "de ce ati facut asta?...
simona Joi, 4 Aprilie 2013
Am fost si eu la Arad si am depus dosar,am chitanta,bon la banii care mi-a luat dat a treqt 2 luni si nimic.nu a sunat nimeni,am sunat sa vad cum merge procesarea doasrului mi-a ras un baiat asta dupa ce am insistat o ora sa sun,l-am int pe acel baiat cum merge procesarea dosarului la care el mi-a sp k tre sa aj din germania ca mai dureaza,dar care mai doriti putem merge la arad la un post de televiziune,la politie,am venit din capatu tari pt contractu acela si am cheltuit in jur de 300euro.Care vrea sa ne facem dreptate astept aici un semn de la voi.
anonim Joi, 4 Aprilie 2013
ms de comentarii ca era sa o patesc si eu!