Forum despre Equity One

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 15 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Equity One, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Equity One.

Ioana Joi, 28 Martie 2013
Am fost sunata sa merg la interviu pentru agent vanzari, dar nu am aplicat la ei.A fost cineva la interviu sau lucreaza in cadrul acestei companii?
eli Joi, 28 Martie 2013
si eu am fost sunata azi ptr un interviu,tot ca agent vanzari,dar nu am aplicat la ei,a fost cineva la interviu?
dya Joi, 28 Martie 2013
Si eu am fost sunata de catre aceasta companie. Stiti cumva daca Equity one este reprezentanta a Fxcorporate. S.A. ?
ioana Joi, 28 Martie 2013
la ce ora aveti interviul?
zgabeatza Joi, 28 Martie 2013
Buna.Si eu am fost sunata astazi de ei,dar nu am aplicat la ei, a fost cineva la interviu la ei?V-au chemat cumva maine?Mrs
eli Vineri, 29 Martie 2013
la ora 17,30 am interviul ptr azi,voi?
ioana Vineri, 29 Martie 2013
se pare ca va fi un interviu colectiv...p toti i-au chemat la aceeasi ora, 17.30
... Vineri, 29 Martie 2013
@dya: da, Equity este reprezentant al Fxcorporate
MARIA Vineri, 29 Martie 2013
SI EU AM FOST SUNATA DAR NU STIU DACA SA MERG.VAD CA NIMENI NU STIE NMK DE FIRMA ASTA
alina Sambata, 30 Martie 2013
cineva care a fost la interviu,cum a fost?
Maria Sambata, 30 Martie 2013
Bunaa! Cum a fost la interviu??
MARIA Duminica, 31 Martie 2013
hei, cum a fost la interviu?am pierdut ceva?
MARIA Duminica, 31 Martie 2013
Nu a fost nimeni la interviu?de ce nu raspundeti?:(
a g Duminica, 31 Martie 2013
Buna! Va fi un interviu de grup (noi am fost 16) unde veti fi intrebati fiecare in parte daca mai lucrati / ati lucrat sau daca aveti cursuri la zi (cauta oameni care sa nu lipseasca din cauza facultatii sau din cauza altor activitati). O sa va spuna despre responsabilitati, salariu, program, pauze. Cam atat. Maine este training.Inca ma gandesc daca sa ma duc sau nu.
1 Luni, 1 Aprilie 2013
Buna! @a g, eu ma duc astazi la interviu, insa nu stiu daca se mai merita sa pierd timpul pentru ca eu am cursuri la zi.
Catalina Marti, 2 Aprilie 2013
Buna!
Ati fost la training?
Cum vi se pare?
1 Joi, 4 Aprilie 2013
Hei,cum a fost la training/perioada de proba?Eu merg saptamana viitoare la training
alina Vineri, 5 Aprilie 2013
cum a fost prima saptamana la firma?
Alex Luni, 8 Aprilie 2013
Buna,maine incep si eu perioada de proba.Cei care au fost pana acum,ceva impresii de impartasit legat de activitatile la firma?