Forum despre Ericsson Romania

anto Vineri, 2 Decembrie 2011
ce proiecte sunt la ericsson pe limbi straine? pozitii level entry m-ar interesa in mod special. franceza. multumesc.
fpower Joi, 8 Decembrie 2011
ejobs, bestjobs, myjobs cred ca e cel mai simplu loc unde pot gasi informatii de genu asta :)
anto Miercuri, 4 Ianuarie 2012
eu nu vad cine stie ce. deci daca intr-adevar stie cineva ceva mai concret ii multumesc. stiu sigur ca trebuie sa fie ceva disponibil la un anumit moment, cum se afla inj timp real?
Manau Miercuri, 1 Februarie 2012

pe ejobs nu e nimic de erricson. in schimb pe ejobs sunt foarte multe posturi adaugate anul asta. s-ar putea sa fie un nou proiect ceva pentru ca vad foarte multe posturi de engineer, technician si unul de manager.

decii daca aveti detalii va rugam sa ne spuneti despre ce este vorba.

Manau Miercuri, 1 Februarie 2012
sorry, ma refeream la bestjobs, acolo se gasesc posturi noi :) cineva sa corecteze daca se poate in primul meu post :P multumesc
Mihnea Miercuri, 1 Februarie 2012
ericsson romania nu are sediul peacolo pe unde este si siemens si accenture in militari? de ce este titulescu america house?
Andrutza Vineri, 3 Februarie 2012
stiu ca sunt doua ericsson, ceva pe suport si ceva pe financiar. cel pe financiar e sigur in militari ;)
matei Joi, 12 Aprilie 2012
lucreaza cineva la Ericsson in Militari? cum este atmosfera?
crins Sambata, 23 Iunie 2012
Pentru cine e interesat despre detalii free feel to read (by the way vorbesc despre centrul de la Preciziei numit si GSC- global support center). O sa incerc sa postez parerea mea ...
turist de ocazie Joi, 30 August 2012
america house pentru cine nu stie e cladirea din piata victoriei unde sunt si deloitte, in zona cu starbucks etc.
alexandra01 Vineri, 7 Septembrie 2012
ericsson vs oracle ?!?
turist de ocazie Vineri, 7 Septembrie 2012
ai oferte de la ambele si nu te poti decide?
alexandra01 Vineri, 7 Septembrie 2012
da, oferte sensibil egale, un pic de + pt oracle."problema" e ca vad ca oracle pare un mediu extrem de corporatist, strict, avansezi greu, mariri de salariu la ...
Andrew Miercuri, 12 Septembrie 2012
Alexandra01 poti sa-mi spui pe ce anume este postul de la ericsson ?
cary Joi, 13 Decembrie 2012
Se poate sa imi spuna si mie cineva in ce consta cel de-al doilea interviu de angajare? Multumesc frumos!
cary Duminica, 16 Decembrie 2012
Nu imi raspunde nimeni???
Laura Miercuri, 16 Ianuarie 2013
Hello, stie cineva cat de anevoios este procesul de recrutare dupa al doilea interviu?problema este ca s-a facut deja o luna de cand am aplicat, am avut recent primul interviu, ...
Caty Joi, 17 Ianuarie 2013
Buna Laura. Pentru ce post ai fost la interviu? Eu am fost acum o luna la primul interviu si tot asa mi-au zis ca intr-o sapt primesc raspuns si nu am primit nimic pana acum.
Laura Joi, 17 Ianuarie 2013
Buna Caty, strategic sourcing manager se numeste pozitia. nu ai primit niciun mail, nimic?
Caty Joi, 17 Ianuarie 2013
Absolut nimic, ba chiar am trimis acum o saptamana un mail in care intrebam ce se intampla si nu mi-au raspunsul nici la ala.