Forum despre Ernst & Young Romania

Lumi02 Marti, 2 Iunie 2015
@Christinna, eu nu am participat inca la MegaDays, abia saptamana viitoare.

Nu a mai participat nimeni la MegaDays?????
Lumi02 Marti, 2 Iunie 2015
Buna Christinna,

Eu nu am participat inca la MegaDays in Timisoara, abia saptamana viitoare va avea loc. Ce a cuprins exact MegaDays in Cluj? Ce teste ai avut?

A mai luat cineva parte si poate sa oferii mai multe detalii despre ce cuprinde??
rcons Miercuri, 3 Iunie 2015
Are cineva idee daca MegaDays pentru Bucuresti inca se mai desfasoara sau s-a terminat complet?
christynna Miercuri, 3 Iunie 2015
@Lumi02, uita-te mai sus ca a scris dragos1392 ce s-a dat... la fel am avut si noi. Succes
user24 Miercuri, 3 Iunie 2015
Buna! A dat cineva interviul cu partenerul (Audit) si a primit răspuns?
svelena Joi, 4 Iunie 2015
Buna a primit cineva raspunsul dupa interviul cu partenerul pe audit?
Teo001 Joi, 4 Iunie 2015
Buna tuturor:) sunt din CJ si am participat la EY Megadays si am trecut in urmatoarea etapa. Imi poate spune cineva in ce consta interviul cu partenerii in audit? Este cineva din ...
andrei1991 Vineri, 5 Iunie 2015
din cei care ati fost la onterviul final pe advisory bucuresti, ati primit careva vreun raspuns?
svelena Marti, 9 Iunie 2015
Noutati pe audit in bucuresti?a fost sunat cineva sa primeasca raspunsul final?
rcons Sambata, 13 Iunie 2015
@andrei1991 Ai idee cam cate persoane au fost la MegaDays pentru Advisory Bucuresti si cate locuri sunt de fapt oferite pentru departamentul asta?
Teo001 Sambata, 13 Iunie 2015
Hey :) a avut cineva interviu telefonic cu partenerul pe audit? Imi puteti da cateva info in ce a constat? Va multumesc ;)
rcons Luni, 15 Iunie 2015
Also, are cineva idee la ce salarii ne putem astepta pentru Advisory?
andrei1991 Luni, 15 Iunie 2015
@rcons din cate am inteles se vor angaja 25 de persoane pe advisory.ati primit careva vreun raspuns dupa interviul cu partenerul? Mie mi-a spus la interviu ca maxim 1 luna si eu ...
rcons Luni, 15 Iunie 2015
Eu abia am avut interviul final saptamana trecuta. Mi s-a spus ca voi primi un raspuns saptamana asta sau cel tarziu saptamana viitoare.
rcons Miercuri, 17 Iunie 2015
Eu am primit astazi oferta. Se pare ca este la latidudinea mea cand vreau sa incep. Alti viitori colegi pentru Advisory pe aici?
anonim1310 Miercuri, 17 Iunie 2015
A primit cineva raspuns pentru departamentul de audit?
DEX Miercuri, 17 Iunie 2015
Lucrez de 2 ani si 8 luni in IT, administrare si suport si mi-as dori sa vin la EY, tot la un departament asemanator, din cate am auzit, la Audit IT. Aveti idee ce salariu as ...
Teo001 Marti, 23 Iunie 2015
Cineva din CJ care a aplicat pe Audit ? A primit cineva raspuns?
dianagruia Joi, 25 Iunie 2015
Buna, stie cineva cam cat dureaza sa-ti dea raspunsul dupa interviul final?
albina Miercuri, 15 Iulie 2015
salutobserv feedback-uri doar despre pozitiile din consultanta, audit. Despre dep de marketing stiti ceva? atmosfera, oameni, salariu etc?