Forum despre Europa Travel

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 5 Iulie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Europa Travel, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Europa Travel.

candidat Vineri, 5 Iulie 2013
Promisiunile de la interviu nu devin realitate! Este un mediu tensionant in care angajatii stiu de frica sefilor...
Ana Duminica, 25 August 2013
Parca au fost preluati de Christian Tour, daca nu ma insel. Credeam ca se mai schimba ceva, dar si la Chr e la fel de nasol...
ITM Vineri, 30 August 2013
Ce dreak de site e asta?
Eram interesata de conditii si altele, cand colo posteaza unu' care confunda "tensionat" cu "tensionant" si de altu' care zice ca "e nasol"
Vai de capu' vostru!
Nu-i de mirare ca n-aveti de munca, nu stiti nici sa scrieti si va si plangeti fara sa stiti de ce..
Si probabil ca "disciplina" se traduce cu"stiu de frica sefilor"
huo, la munca!!