Forum despre Euroscript Certitude SRL

ADMIN - undelucram.ro Marti, 3 Iulie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Euroscript Certitude, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Euroscript Certitude.

Elena Vineri, 14 Decembrie 2012
Nu are nimeni nicio informatie despre ei?
unknown Miercuri, 20 Martie 2013
am fost in Ianuarie la un interviu pentru Administrator IT.
PRO: colectiv tanar, tichete de masa, departamentul IT este subordonat dpdv tehnic celor din Luxemburg, nu e nevoie de multe deplasari

CONTRA: lucru in schimburi, orele suplimentare nu se platesc, nu au persoana dedicata cererilor de user suport => o gramada de cereri din partea utilizatorilor ceea ce scade mult nivelul tehnic.

nivelul salarial este unul mediu spre scazut raportat la Ofertele IT din Sibiu
unknown Vineri, 17 Mai 2013
Si eu am fost la un interviu pentru IT administrator.
Insa mi-a fost comunicat clar ca orele suplimentare se platesc si ca nu se intampla des sa se lucreze peste program.

ce am inteles eu este ca administratorii IT se ocupa de intreaga retea, de servere dar si de suportul utilizatorilior, se lucreaza in 2 schimburi (dimineata si dupamasa), este un mediu dinamic si au tangente cu multe tehnology noi.

nu as putea spune ce lucruri sunt pro sau contra deoarece aceste lucruri depind de fiecare in parte.
Personal si per general am ramas cu o impresie buna in urma interviului.

ar fi interesant daca am avea si o parere de la cineva care lucreaza sau a lucrat in aceasta companie.
hello Marti, 28 Ianuarie 2014
cum e ca si designer grafica? este ok?
Mary Marti, 29 Aprilie 2014
Am lucrat la departamentul de "lingvistic services" din Bucuresti. Acolo exista un soft care monitorizeaza fiecare secunda iar conversatiile sunt urmarite. De asemenea ...
hello Marti, 24 Iunie 2014
La Sibiu e super :D
Lili Duminica, 2 Noiembrie 2014
Eu lucrez la sediul lor din Sibiu de mai bine de 2 ani si sunt multumita din unele puncte de vedere. Dau raspuns repede, indiferent de rezultat, salariile si bonurile vin la timp, ...