Forum despre Germag Trend SRL

Electronist Joi, 30 Octombrie 2014
La departamentul Service ce salariu are un electronist ? Ce conditii de munca, avantaje si dezavantaje sunt ? Daca este salariul net sub 1600 nu se merita .... Cine poate da detalii ?
Vali N Luni, 10 Noiembrie 2014
Buna! Maine am interviu pt postul de secretara. La ce am citit aici, sincer, nu stiu ce sa fac. Rog raspuns !
Merci
ex_m Luni, 17 Noiembrie 2014
e o firma ok! merita sa lucrezi la ei! cu banii sunt seriosi, nu se intarzie cu salariul. daca vorbesti ceva la interviu se respecta totul. am lucrat la ei si am plecat in afara pentru o oferta mult mai buna, dar daca ma intorc in tara sigur ma angajez din nou la ei. lasa-ti la o parte toate comentariile rele. uscaturi exista peste tot! mult noroc!
anonim Miercuri, 26 Noiembrie 2014
stie cineva cum este postul de sofer la aceasta firma?
doru Vineri, 9 Ianuarie 2015
am lucrat un an pe postul de asistent vanzari. intr-adevar este putin obositor dar experienta de aici m-a ajutat in jobul pe care il am acum m-au ajutat acele sacrificii. Imi aduc aminte si de secretara cu fata acra antonia daca nu ma insel insa nu a stat prea mult pe la noi se dadea bine cu seful si se prefacea ca place pe toata lumea, vad ca se revolta pe aici.
copii merita pentru inceput jobul la germag!
Jane Marti, 24 Mai 2016
Buna! Imi poate oferi cineva detalii despre postul de Asistent recrutare? Cum e interviul, salariul, etc. Multumesc!