Forum despre Evalueserve SRL

Mia Vineri, 19 Aprilie 2013

Ceva informatii despre firma aceasta?

Salarii? Mediu de lucru?

Multumesc.
Roko Vineri, 10 Mai 2013
Nu are nimeni nicio informatie despre aceasta firma?
Hackworth Marti, 28 Mai 2013
nu inteleg de ce nu intrati la ei pe site. gasiti acolo orice informatie doriti.
Daca aveti intrebari specifice.. cantati aici..
roca Marti, 28 Mai 2013
Pt Hackworth: ce salarii si beneficii se acorda? ce atmosfera este?
Mia Marti, 28 Mai 2013
Si eu as fi interesata de salariile si atmosfera de la ei :)
rondo Marti, 6 August 2013

Stie cineva cam care ar fi salariul pentru un Business Analyst with French? SI cam care e atmosfera in firma? Mersi!
Anca Joi, 8 August 2013
Am vazut anuntul lor de pe Bjobs. Ma intereseaza Business Analyst with Spanish. E greu sa treci de procesul de selectie?
anna Joi, 8 August 2013
cred ca firma asta nu exista
dell Marti, 13 August 2013

As vrea sa stiu cam care ar fi salariul pentru un Business Analyst with French, vad ca s-a mai intrebat deja...Daca are cineva ceva informatii, sunt binevenite.

Mersi mult!
cici Duminica, 18 August 2013
Hello,

Chiar nu stie nimeni nimic de salarii?
Nasol Sambata, 21 Septembrie 2013
Credeam ca e o firma serioasa, care are bunul simt sa ofere feedback, fie el pozitiv sau negativ...dar se pare ca m-am inselat!
Hoi Joi, 20 Februarie 2014
Evalueserve este o companie foarte serioasa. Serioasa in ideea in care se pune un accent deosebit pe rigurozitate si munca. Am ajuns la un interviu pentru pozitia de Business analyst si pot sa spun ca interviul e foarte dur/greu. Daca nu ai nicio treaba cu logica si cifrele, si daca nu vorbesti engleza fluent sansele de angajare sunt foarte mici. Se pune accent pe procesul de recrutare, se analizeaza foarte bine candidatul si interviul include un test de logica, unul de limba engleza si apoi discutie in limba engleza. Din cate stiu salariul incepe undeva la 500 de euro.
Diana Miercuri, 26 Martie 2014
Pai nu e chiar atat de serioasa, atata timp cat promit ca vor reveni cu un feedback, fie el pozitiv sau negativ, tinand cont ca mai si pierzi pe la ei vreo 2-3 ore
Hey Vineri, 11 Iulie 2014

Nici eu nu stiu de ce insista tipele de acolo sa spuna ca vor reveni cu feedback fie pozitiv fie negativ. Firma ar fi mai serioasa daca ar spune ca NU vor reveni cu feedback, sau daca nu ar spune nimic in acest sens.

Moi Joi, 16 Octombrie 2014
@Anna: firma exista, este in Cluj nu in Bucuresti dupa cum arata site-ul
Tineka Marti, 27 Ianuarie 2015
Salutare. Si eu confirm cele spuse mai sus. Chiar daca stiam ca exista sanse sa nu iau, mi-au spus ca ma vor anunta care este raspunsul final, fie el negativ sau pozitiv si nu au mai revenit. Cred ca spre binele lor mai bine nu ar mai mentiona acest lucru. Nu cred ca e greu sa trimiti un e-mail in care sa mentionezi ca nu esti potrivit pe pozitie. Din pacate nu sunt singura care a trecut prin aceste lucruri fie anul trecut, sau mai demult. Oricum pentru toti e o experienta de invatare.