Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

piedone Luni, 17 Noiembrie 2014
saluteu am fost pe data de 1-10-2014 .la firma si am platit si a zis ca pe 16 plecam si nu am plecat nici acum zice ca nu au venit contractele
un oarecare Joi, 20 Noiembrie 2014

pe 24,10.2014 am semnat un precontact in care se specifica ca au locuri de munca in germania la firma GAERTNEREI SANNANN SI ESTE PLECAREA PE 15.11.2014 , Ne-au spus ca in cateva zile ne vor suna sa ne comunice ce tr. sa avem la noi si ziua plecarii,nici in ziua de azi nu ne-a mai sunat nimeni, i-am contactat direct si telefonic de nenumarate ori si ne-au zis ca nu au venit contractele din germania :)) cand ad dat banii ne spuneau ca au contracte si plecarea este deja stabilita:)))). Am contactat firma respectiva din germania si habar nu aveau de astia.

elena Vineri, 21 Noiembrie 2014
buna ma pus pe ganduri ce am citit sper sa nu fie teapa si sa pot pleca pe 6 dec la anbalat reviste de promotie daca mai este cineva va rog sa ma sunati la nr 0733365582
cristian Vineri, 28 Noiembrie 2014
Cred k trebuie sa-mi ia gandul de la plecare.trebuia sa plec pe 6dec0740787144
maria Sambata, 29 Noiembrie 2014

Si noi suntem 4 insi trebuia sa plecam in August dau uite surpriza dracu contractele noastre se lasa asteptate ..

bebe Sambata, 29 Noiembrie 2014
salut si ieu trebuia sa plec cu sotia in datade 15 noiebrie la un depozit de jucari in germania si nu am fost sunati nici in ziua de astazi am sunat de ne numarate ori la iei si nau spus ca nu au sosit cotractele rugam cine mai ieste in situatia asta sa ne contacteze la tele 0728393497 nu stim ce sa mai zicem ca neau mintit
cristian Sambata, 29 Noiembrie 2014

Am vb cu foarte multi vreo 29 de prin iunie pana acum singura noastra sansa sa ne mai recuperam ceva din bani e sa ne strangem cat mai multi asa au facut uni si au mai recuperat ceva din bani respectiv 250.alti 400.astept sa ma sunati nr meu il aveti mai sus

cristian Sambata, 29 Noiembrie 2014
Pt.maria sunama ainr mai sus
bebe Miercuri, 3 Decembrie 2014

salut cristi am vb amindoi zilele trecute ce facem mai mergem la ei acolo la firma ca eu am sunat din nou la ei si aceleasi cuvinte miau spus nu au sosit contractele de la angajator rog din nou si pe ceilalti care sunt in aceeasi situatie sa ma contacteze si sa ne stringem un numar de persoane cit mai mare si sa mergem peste ei la firma poate asa ne vom mai recupera ceva din bani 0728393497

Nik Vineri, 5 Decembrie 2014
Stie cineva de aceasta firma? Sc royal employment agency srl! Este serioasa. A mai plecat cineva . Datimi un raspuns care stiti ceva, va multumesc
criatian Vineri, 5 Decembrie 2014
Salut Nik suna si tu pe mine sau pe Bebe
ionut Duminica, 7 Decembrie 2014
fratilor ! care dintre voi trebuia sa plecati pe 05 12 2014 la castraveti si rosii in germania la firma RAYMOND THOLL ? VA LAS NR MEU 0765084208
elena Marti, 9 Decembrie 2014

si iata k suntem pe 9 dec. si tot acasa sunt nimic nici un telefon de sarbatori frumos cadou ...

ion Sambata, 13 Decembrie 2014
A plecat cineva cu firma asta?
cristian Luni, 15 Decembrie 2014
Si iata ca contractele noastre se lasa din nou asteptateasteptate,care mai sunteti in situatia mea sunatima 0740787144
elena Miercuri, 17 Decembrie 2014
Nu va mai faceti planuri k nu plecam ,
cristina -constanta Duminica, 28 Decembrie 2014
sa inteleg ca nu a plecat nimeni cu firma asta , am cautat date despre ea e infiintata in 2014 deci nici experienta nu au pacat ca ne-am dat seama dupa ce am dat bani nici o sansa sa recuperam pentru ca contractul ala infect e facut pe 1 an de zile . Daca a plecat cineva sa lase un nr tel. multumesc
bogdan Luni, 5 Ianuarie 2015
salutare am semnat contractu cu ei de un an si nu am plecat nici acum cand am mai fost la ei a zis sa aleg alt domeniu care avea si tot nimic
GASNER BILI Luni, 5 Ianuarie 2015

Toate persoanele care au contract cu SC EXCLUSIVE EMPLOYMENT AGENCY sunt rugati sa vina MIERCURI 07 IANUARIE 2015 la orele 12, 00, pentru a merge la organele de politie si a depune plingeri penale pentru infractiunea de inselaciune. In anul 2014 nici o persoana nu a plecat la munca afara in urma verificarilor efectuate la societatile comerciale care detin autocare si care transporta persoane in UE

cristian Marti, 6 Ianuarie 2015
Bine ca ii anunti,au timp sa se pregateasca..