Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

nutzu Joi, 8 Ianuarie 2015

care vrea sa isi recupereze banii sau sa mearga peste ei, mai exact la timisoara sa sune la numarul de tel 0747498341 sau 0755854415 cereti cu Ionut sau Florin. suntem din bacau 3 persoane care am facut ca multi altii aceeasi greseala. vrem dreptate.

vali03 Joi, 28 Mai 2015
buna seara ! cineva care trebuie sa plece pe 30 mai 2015 in germania ?astept urgent raspuns
alina21 Miercuri, 3 Iunie 2015
buna vali03 ai reusit sa pleci pe30.05 sau ai luat si tu teapa?! e o bomba fara ceas firma asta ar trebui detonata. raspunde,mi si eu tocmai m,am pacalit cred?
daca sunteti in aceeiasi situatie si va simtiti lezati, haide.ti sa le facem o surpriza
sunati la 0767251456 la orice ora
pavel153 Vineri, 17 Iulie 2015
daa mari tepe in Bucuresti sub ochii autoritatilor si nu fac nimic. Si eu am patit-o numai ca am inregistrat toate convorbirile si vreau sa deschid un blog ori site unde sa le postez. O sa va minunati cata hotie si nesimtire au sub piele. De vina suntem noi, nu ei ca le permitem asa ceva. De ce nu va postati toti un nr. de tel sau o adresa de email si sa ne unim toti sa ii facem praf in mass media si pe internet. Zilnic sa contracaram cu anunturi despre ei tocmai in site-urile unde posteaza si ei. Va plangeti dar numai Ionut din Roman, George din Giurgiu si Alina din Galati au raspuns apelului meu si sunt de acord sa apara in viitorul blog/site. Restul? Dormiti? Atunci nu va mai vaicariti degeaba ca va meritati soarta! tel 0720316838 sau email: crismariu_pavel@yahoo.com