Forum despre Fan Courier Express

ale Duminica, 27 Octombrie 2013
firma fan e cea mai tare
intrebare Miercuri, 5 Martie 2014
ce salarii sunt la fan?
member Vineri, 18 Iulie 2014
ce salarii sunt la fan suma nu ma intereseaza daca sunt mici sau mari ???
Patrick Miercuri, 30 Iulie 2014
Salariile la FAN sunt stabilite de fiecare francizor; Agentiile din tara sunt conduse de firme colaboratoare a FAN Courier Bucuresti care nu au obligatia de a respecta un minin sau un maxim. In general exista salarii acceptabile pt. cei care abia intra in campul muncii si pornesc de la un 800-900 (operator, curier, manipulant, secretara, casiera, dispecer), dar daca esti nou nu depasesti pt. ceva timp cu mult aceasta suma - indiferent de ce povesti iti vor spune altii. Conditiile de munca, masini, program difera de la o agentie la alta. Nu prea sunt motivati corespunzator angajatii FAN.
florin Vineri, 29 August 2014
salutare
ce salariu are un curier nou angajat in Bucuresti...Ilfov ?
Dupa cat timp creste?
Exista un nr minim de livrari..ridicari pe zi?
sotie de angajat fan courier Marti, 14 Octombrie 2014

in Bucuresti un curier dupa 8 ani de munca asidua ajunge la 1900lei plus bonuri de masa in cel mai fericit caz, volumul de munca este f mare iar colegii se sapa unul pe altul, toti sunt buni de gura, mari si tari pana in momentul in care sunt pusi in fata sefilor la sedinte.

BogdanAndrei Marti, 8 Septembrie 2015
Salut!
Am interviu pt postul de agent vanzari. Imi poate spune cineva in ce constau atributiile si salariul pe care sa-l cer?
Multumesc!
mihaelaba Marti, 8 Septembrie 2015
Salut BogdanAndrei, postul in ce oras este ? Este vorba de Bucuresti?
BogdanAndrei Joi, 17 Septembrie 2015
Da, in Bucuresti este.
Imi poti da detalii?
rock87 Marti, 20 Octombrie 2015
la cat se ajunge un salariu ?!?
cipittt Miercuri, 17 Februarie 2016
In Timisoara la Fan este haos, nu sta nici un curier, cum vin asa pleaca! Salariu de inceput este 1200 net, masinile se rup in doua pe drum..,,iar la inceput cand te angajezi esti pus sa descarci tiruri cu marfa in fiecare dimineata (asa de inviorare).
Danz Vineri, 14 Octombrie 2016
Am rugamintea sa ma lamureasca cineva ce pretinde functia de op call center la Fan C., cat de solicitanta este, daca este relativ motivanta retributia, ce faci mai exact si cat faci.
Liviu Luni, 17 Octombrie 2016
Depinde la ce agentie din tara vrei sa te angajezi, de obicei la call center primesti comenzi si dai comenzi daca in fisa postului nu sunt specificate si alte sarcini sau daca seful francizei respective nu iti traseaza alte sarcini care nu sunt trecute in fisa postului