Forum despre Fashion Box Romania (Replay)

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 4 Mai 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Fashion Box Romania (Replay), informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Fashion Box Romania.

Se stie... Luni, 23 Septembrie 2013
Salariul este mic dar tot e bine ca sunt bonuriile de masa plus ca iti deconteaza si transportul.
Iar colegii sunt toti de treaba(cei din afi). Daca salariul era mai mare...eram si acum acolo....
leo Joi, 14 Noiembrie 2013
Stie cineva cam care sunt conditiile - salariu, program, prime, comision vanzari, etc - la firma asta si ce sanse de promovare reala exista? Am fost chemata la un interviu si nu prea au spus mare lucru, dar pareau interesati. Multumesc !