Forum despre Fildas Trading

bianca Joi, 31 Iulie 2014
a fost cineva la interviu pentru postul de contabil? ce salariu se ofera? se da test de contabilitate, va rog sa ma ajutati cu detalii cine poate si vrea.
Ghitza Joi, 31 Iulie 2014
@Bianca: Da, se ofera un salariu acceptabil si da, se da test de Contabilitate.
dragos Marti, 5 August 2014
a mai fost cineva la interviu pt un post de referent licitatii? cam ce ofera ei?
bianca Luni, 11 August 2014
@Ghitza imi poti spune ce inseamna un salariu acceptabil? multumesc
bogdan Luni, 11 August 2014
Bianca,

Iti spun eu , salariu intre 1000 si 1500 lei/ luna ! Cam atat se castiga in 2014 in Ro .
bianca Miercuri, 13 August 2014
tu de unde stii Bogdan ca salariul este intre 1000 si 1500 lei/ luna ??? Ai informatii sigure??
BIANCA Vineri, 22 August 2014
Ma intereseaza cu studii superioare cat este salariul pentru un contabil-economist la ei.
Bogdan Vineri, 22 August 2014
Bianca,

testul de contabilitate ii foarte simplu, acest test de contabilitate nu arata in totalitate cunostiintele tale in domeniul contabilitatii !

Salariul conform regulamentului intern este confidential - el poate incepe de la 1000 pana la 1500 net/luna !
marius Vineri, 22 August 2014
stie cineva cum sunt conditiile de munca in depozitul din Otopeni ? ( ptr postul de gestionar ) , are cineva detalii despre acest post ?
ela Miercuri, 3 Septembrie 2014
Buna ! pot sa stiu in ce consta testul de contabilitate?
meee Joi, 25 Decembrie 2014

Sa va spun cum se face recrutare la fildas. Am sustinut interviul pt conta cu HR - ul totul ok, m-a sunat pentru al doilea interviu cu un manager. Stabilim interviul in ziua X...cu 2 ore inainte de interviu ma suna ca nu mai poate managerul sa sustina interviul si ca ma suna cand se reprogrameaza...a trecut aproape un an si dna nu a revenit nici macar cu un mail asa "de bun simt"

medic Vineri, 26 Decembrie 2014
meee,

asa fac toti angajatorii ! :)